18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak przetopić aluminowe puszki.

krzywycfx • 2015-01-06, 13:19
Pewnie wielu z was boryka się z problemem walających się puszek po piwie/napojach w mieszkaniu. Na tym filmiku idealnie rozwiązanie jak ograniczyć ten problem :)



Ja osobiście problem puszek rozwiązałem tak że dogadałem się z moją narzeczoną. Ja piję ile chce piwa i kiedy chce ( w końcu piję za swoje) ale żeby było sprawiedliwie to wszystkie puszki po piwie ona może sobie zachować a potem sprzedać. Pieniądze z tej sprzedaży są tylko jej pieniędzmi za które może sobie kupić co tylko chce a ja się jej do tego nie wtrącam :D
Sprawiedliwie prawda...??? :idzwch*j:

Sprawdzałem 3 razy i raczej napewno tego tu nie było :D [size=7]

Forczman

2015-01-06, 13:22
Cytat:

Sprawiedliwie prawda...???


No w zasadzie to tak :-D

KrisCFC

2015-01-06, 13:26
Świetne.. suszarka za 3 dolce ! Ja pie**ole ! :amused:

anatomopatolog

2015-01-06, 14:00
Pamiętajcie, aby forma do której wlewacie roztopiony metal, była sucha. Jakakolwiek wilgoć spowoduje eksplozję, a np. roztopiony ołów ciężko się zrywa z twarzy :)

sdstc_son

2015-01-06, 14:37
Twoja narzeczona to prawdziwa szczęściara.

flesh125

2015-01-06, 14:39
Ja osobiście problem puszek rozwiązałem tak że dogadałem się z moją narzeczoną. Ja piję ile chce piwa i kiedy chce ( w końcu piję za swoje) ale żeby było sprawiedliwie to wszystkie puszki po piwie ona może sobie zachować a potem sprzedać. Pieniądze z tej sprzedaży są tylko jej pieniędzmi za które może sobie kupić co tylko chce a ja się jej do tego nie wtrącam

To cytat z nagrania o partnerstwie którego słuchałem 6 lat temu w gimbie

n1troo

2015-01-06, 14:40
porobił bym cos takiego ale można dostać wpie**ol od bezdomnych za zbieranie puszek :<

dawid9400

2015-01-06, 14:42
Idę pozbierać puszki i zrobię sobie alusy do samochodu.

Kumpel111

2015-01-06, 14:49
@Up, haha całkiem niezły pomysł :D

revtech

2015-01-06, 15:00
później można to sobie pokryć powłoką PTFE w dowolnym kolorze :)

Warcrimer

2015-01-06, 15:05
Zamiast suszarki można użyć odkurzacza. W niektórych starszych modelach dało się podłączyć rurę do wylotu.

zzuukkoo

2015-01-06, 15:25
Pomysł może i dobry, ale jak narzeczona zobaczy rachunek za prąd to wyjebie sprzęt razem ze mną :D

thewhitestar

2015-01-06, 15:54
krzywycfx napisał/a:

Ja osobiście problem puszek rozwiązałem tak że dogadałem się z moją narzeczoną. Ja piję ile chce piwa i kiedy chce ( w końcu piję za swoje) ale żeby było sprawiedliwie to wszystkie puszki po piwie ona może sobie zachować a potem sprzedać. Pieniądze z tej sprzedaży są tylko jej pieniędzmi za które może sobie kupić co tylko chce a ja się jej do tego nie wtrącam :D
Sprawiedliwie prawda...??? :idzwch*j:


O k***a, ale jesteś dobry, to ma dziewczę pewnie z piątaka na miesiąc jak nic. Mam nadzieję że nie wydaje od razu wszystkiego na głupoty?
Chociaż... w sumie i tak wszyscy wiemy że nie ma żadnej 'narzeczonej' :lol:

Ps. ja tam i puszki i butelki zostawiam Panu Żulowi pod śmietnikiem. Dla mnie to i tak nieodczuwalne grosze, a komuś innemu faktycznie może pomóc.