18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak profesjonalnie uwalić egzamin na prawko?

pkh • 2012-12-16, 12:27
Oto krótki poradnik.

Czemu nie dziwi mnie, że wysiada dziewczyna??



Dla uzupełnienia dodam, że jest to pierwsze skrzyżowanie po wyjeździe z WORDu Warszawa Bemowo.
Nasuwa się pytanie jak taka osoba mogła zdać wewnętrzny 'egzamin' w ośrodku nauki jazdy? W takich przypadkach powinni zarządzać jakieś kontrole.

Re...........ms

2012-12-16, 22:02
z własnego doświadczenia powiem.. płacisz z góry wszystko to po pierwszym tygodniu dostajesz papier, że wyjeździłeś godziny.

Nutaharion

2012-12-16, 22:06
kaczor1awp napisał/a:

Fake , po oblanym egzaminie kursant nie może usiąść z przodu :)


Nie znasz się a się wypowiadasz.... może usiąść z przodu.

@topic
To jest egzamin. Nalepki ośrodka Warszawa Bemowo są po boku a z tyłu jest numer pojazdu (w tym wypadku 3).

@topic
Nie zatrzymywał jej bo nie miał takiego obowiązku. Mogła usłyszeć polecenie prawo ale chciała jechać w lewo. Zgodnie z regulaminem raz mogę nie wykonać polecenia egzaminatora. Egzaminator musiał na to pozwolić i zatrzymał pojazd dopiero jak wjechała pod prąd.

kicku

2012-12-16, 23:23
@up właśnie chciałem to napisać, ale wolałem sprawdzić czy się nie powtórzę.

SzczeroscToNieChamstwo

2012-12-17, 00:09
wedzio napisał/a:

to już nawet lodzik nie pomorze żeby egzamin zdać, żeby to chociaż drugie skrzyżowanie było :D



pomoRZe? nie nie to mazowieckie

Legon

2012-12-17, 00:21
potem taka dostaje prawko i wyjezdza na 5 razy tylem z parkingu spod Reala Citroenem C2 , wiem ze 5 bo stalem pare metrow dalej i czekalem az wyjedzie :amused:

Kaciaj

2012-12-17, 03:53
Tak wyglądają samochody WORDu w Warszawie


a po drugie w większości przypadków, kursant wraca na prawym przednim fotelu (nikogo jeszcze z tyłu nie widziałem)

lwRazor

2012-12-17, 09:05
Głupoty Panowie gadacie, piwko dla egzaminatora. Nie dość, że płci głupiej to jeszcze w wieku gimnazjalnym... i takie coś do auta się pcha :( Garnki z plastiku i zapie**alać na powierzchnię opłytkowaną :mikolaj:

lol21

2012-12-17, 11:16
Zna ktos tytuł nuty w tle?

pylaochos

2012-12-17, 15:27
lol21 napisał/a:

Zna ktos tytuł nuty w tle?


Pierdzenie - Bekanie (z albumu live "gówno" z roku 1992).

Po pierwsze - chciałem powiedzieć, że znam miejsce bo tam zdawałem :D .
Po drugie - zdałem za trzecim razem a gdy oblewałem to wracałem z przodu - nie wiem co za kocopały gadacie ludzie. Może w innym wszeświecie tak to właśnie wygląda, ale w naszym napewno nie.
Po trzecie - do gościa który gada że egzaminator powinien dostać (nie chce mi się szukać i cytować): czy bycie z innego kraju daje Ci jakieś uprzywilejowanie? Nie. Musisz pamiętać jeżeli jesteś z wysp, że u nas ruch prawostronny. Jak ktoś słusznie zawuażył: prawo jazdy to nie powinien być obowiązek a przywilej. Inaczej na to się patrzy jeżeli coś możesz zdobyć a nie musisz. Jeżeli ktoś mimo wszystko się stresuje - to przepraszam, ale nie ma innego wyjścia jak dokupywanie dodatkowych godzin jazdy. Niczego innego nie wymyślisz, w samochodzie musisz panować nad sytuacją bo to może zadecydować o czyimś zdrowiu a nawet życiu.
Pozdrawiam, :hitler:
Fiotr Pronczewski :hitler:
ps:
:idzwch*j:

mk1981

2012-12-17, 16:35
Albo to jest fake, albo lustrzane odbicie, albo ja nie wiem jak wyglądają polskie ronda...