18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak powstało playstation? i co ma do tego sony?

tr...........cz • 2014-03-15, 12:23
Polecam bo materiał ciekawy, a gość tłumaczy lepiej niż Żelóż z polimitów, :roll: :lodowka:


rapujący dziewięciolatek typie się nie podniecaj :roll:

albineek

2014-03-15, 22:43
jak dostalem PSX'a to nie mialem nawet u siebie w miescie z kim sie na gry wymieniac poza jedna osoba ;| ale jak juz w koncu w rece wpadl mi Metal Gear Solid..nie potrzebowalem przez jakis czas zadnej innej gry... :) ile razy sie zerwalem ze szkoly zeby sie uczyc kombosow w tekkenie..ahh jakie to byly czasy...

Herba

2014-03-15, 23:09
KozaZMeczetu napisał/a:

Drodzy Sadole są tu jacyś znawcy gier na PS 1. Otóż chodzi o grę (na 2 osoby) gdzie chodziło się mehem(robotem) 1 gracz miał niebieskiego drugi czerwonego i chodziło o zniszczenie drugiego, ale na dodatek każdy mógł sobie przyzywać na mapę pojazdy takie jak czołgi , wieżyczki , były również na mapie bonusy w postaci broni. Kojarzy ktoś może tytuł tej gry ?



Czyżby chodziło o WarGames : Defcon 1 - N.O.R.A.D. ?
Co do gier z tamtego okresu, z łezką w oku wspominam pierwszego Resident Evil'a, Crash Team Racing, Spyro, TOCA Championship Racing, MediEvil.. długo by wymieniać.

Dabog

2014-03-15, 23:22
Trzeba było użyć jeszcze większej ilości ozdobników

faba

2014-03-15, 23:26
Żeby było śmiesznie Pegasus jest podróbką NES-a

gimi84pl

2014-03-15, 23:40
książeczki z gier ze snesa i psx będą kiedyś wiele warte
takie trofea z przed czasów trophy

harinezumi

2014-03-15, 23:55
Piękny temat:) Pamiętam jak u kumpla w piwnicy 38 godzinny maraton z Gran Turismo robiliśmy:) Wszystkie trasy każdą furą ... ech ... czemu człowiek tak bardzo szybko chciał być dorosłym....

poetanapalmu

2014-03-16, 02:26
blagam powiedzcie jak sie nazywa ta gra w 4:45. pamietam ze jak w nia gralem to sralem po gaciach.
nie wspominajac juz o filmiku wstepnym :O

DonBaszajote

2014-03-16, 05:06
Może ktoś pamięta. Była taka gra na PSX, w której biegało się jakąś dupeczką po kanałach w Japonii chyba i uciekało się przed jakimś zombie lub coś w tym stylu, który wyskakiwał naglę zza ściany itp. Była to gra z widokiem z pierwszej osoby. Z tego co pamiętam, to był jeden przeciwnik na całą mapę i nie mogło się go doj***ć, jedyną bronią była sp***olka z kanału czy innych lochów. Strachałem się fest grając w to, choć ogrywałem ten tytuł bardzo mało, bo ryła beret bardziej niż pierwszy SH. Jeśli ktoś zna ten tytuł, to prosiłbym o odpowiedź tutaj lub na PW. Za temat browar, wiadomo.

las84500

2014-03-16, 09:32
swierszczul napisał/a:

Ja miałem to szczęście, że mojej się PS gdzieś walał w szafce, to zabrałem, wczoraj własnie popierdzielałem w Crashu na dziku :)



Masz tu porannego Crasha na świniaku ;)

swierszczul

2014-03-16, 13:04
las84500 napisał/a:



Masz tu porannego Crasha na świniaku ;) Obrazek



Haha, tak jest! :D Pamiętam za gówniarza ile czasu się spędziło, żeby wszystkie skrzynki zdobyć, co mu na końcu na łeb nie spadną :D

tomek24ster

2014-03-16, 13:04
łezka w oku się kręci, eh

Torghal

2014-03-16, 13:05
Niesamowity sprzęt. Mam do dzisiaj działającego PSX, a pady służą mi do dzisiaj przy graniu w najnowsze tytuły na PC dzięki przejściówce kupionej na allegro za 5 zł! ;)

Te pady są rewelacyjne, niezawodne i niezniszczalne. Jak ktoś mi chce powiedzieć, że pad od xboxa jest lepszy od dualshocka, to pokazuję mu swoje już prawie 20-letnie egzemplarze, rzucam nimi o ścianę i martwię się czy nie zostanie mi dziura w ścianie. Swoją drogą, tyle razy co one lądowały o ścianę, podłogę itd. to naprawdę majstersztyk technologiczny, że po latach intensywnego rzucania dalej działają ;P

maoRys

2014-03-19, 10:54
wydalem na swojego cala moja wyplate listonosza:) dzis mam jeszcze 2 dzialajace psx i oczywiscie kazda kolejna konsole od sony:) tylko czasu nie ma zeby sobie pograc...