18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak powstaje hardstyle

tomusrydy • 2012-05-09, 17:59


cała prawda o hardstylu :idzwch*j:

Panek898

2012-05-09, 18:17
nie wiem o co chodzi, widzę typa i zwierze, zaraz po tym zapinał je zapewne

revtech

2012-05-11, 00:48
to miało być śmieszne, ciekawe czy jakie?

Pleso93

2012-05-11, 00:51
tomusrydy napisał/a:

cała prawda o hardstylu


Jedyna prawda na temat Hardstyle'u to taka, że leży obok Hardcore'u na Półce Zajebistości ;-)

Toran45

2012-05-11, 06:41
czy tylko ja widzę - taką zależność, że większość osób które słucha rocka metalu i innej "prawdziwej muzyki" gnoi muzykę elektroniczną tylko za to, żę jest ona muzyka elektroniczną? Za to, że może powstawać bez użycia prawdziwych instrumentów i hordy ludzi, że może ją tworzyć jeden człowiek, że nie zawsze w tym konkretnym gatunku muzyki chodzi o jakiś większy przekaz - tylko po prostu o zabawę ? ja jestem tolerancyjny słucham wszystkiego co mi się podoba nie zamykam się na konkretne gatunki. (ale jednocześnie skłamałbym gdybym powiedział, że moim ulubionym nie jest Hardstyle.)
a reszcie ludziom nietolerancyjnym mowie ch*j WAM W DUPALA, bo mogę tak samo jak i oni.

Pain1610

2012-05-11, 07:35
Ale syf na tej głównej ;/

Blonski

2012-05-11, 07:54
jednymi słowy żal autora :)

SkoQ

2012-05-11, 08:18
Ludzie słuchający ,,tru" muzyki tylko metal rock i tak dalej mają chyba jakieś kompleksy, epatują wszędzie gdzie się tylko da tym czego słuchają i pie**olą dookoła dlaczego ich muzyka jest lepsiejsza, a dlaczego tamta jest ch*jowsza ;/ macie k***a podejście dzieci z podstawówki. Kazdy słucha tego co mu się podoba, i napie**alanie na jakikolwiek gatunek muzyczny sugeruje właściwie, że nie możecie wypowiadać się rzeczowo na temat muzyki bo jesteście zamknięci na jeden gatunek, czyli ch*ja się znacie :)

skylfer

2012-05-11, 08:57
Po prostu większość ludzi to ignoranci którzy usłyszeli jeden utwór z gatunku muzyki i już napie**alają, że cały ów gatunek to ch*jnia z grzybnią. Ja również jak kolega wyżej, Toran45, słucham wszystkiego po trochu, choć wolę gitarę w tle :)

Coś dla "hejtów" dubstep'u:
Dr. Dre - The Next Episode ft. Snoop Dogg, Kurupt, Nate Dogg (Hedegaard Remix)
Moim zdaniem w tym utworze jest dobry.

WinterWolf

2012-05-11, 09:15
Do wszystkich poj***nych znawców muzyki... HH to zj***ny Hardstyle a nie DubStep... się kuźwa nauczcie rozróżniać prędkość bitu.DubStep cech*je się zupełnie inną kompozycją dźwiękową i w ciul różni się od hardstylu. Pozdrawiam i odsyłam do gogli jeśli nie wierzycie

Pleso93

2012-05-11, 10:56
coś dla Was chłopaki :mrgreen: /watch?v=PurkZlYJjls&feature=fvst

I_am_what_I_am

2012-05-11, 12:09
nie wiem dlaczego to gówno znalazło się na głównej, ale jeśli już jest to dla hejterów film którego ten miał być parodią:


xix121

2012-05-11, 12:39
Naprawde nie rozumiem waszego hejtowania odmiennych od waszego stylów muzyki, ja się dobrze wczoraj na Sonisphere bawiłem przy Metalice i Black Label Society a w Lipcu jade bawić się na Tomorrowland 2012 :D

.3lite

2012-05-11, 13:29
Bo ludzie tutaj (szczególnie ci od "tru" muzyki jak rock) od zawsze są strasznie ograniczeni, sam powiem szczerze, że wole elektroniczną muzykę bo bardziej mi się podoba ale chociażby teraz leci u mnie Nickelback po kolei Lullaby / When We Stand Together czy też How you remind me i słucham tego co mi się podoba :)