18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak Polak zgasił Niemców - Artur Siódmiak (kom. niemiecki)

de...........nt • 2013-12-15, 16:17
Jeden z bardziej znanych polskich szczypiornistów kończy karierę.
Artura Siódmiaka lubię głównie za to, co zrobił Niemcom w 2009 roku, oczywiście też za to, ze dał nam awans do półfinału.

Ale do rzeczy, zanim obejrzysz - warto przeczytać o szczegółach zdarzenia.
Poniżej film z Mistrzostw Świata z 2009 roku.
Mecz Polska - Norwegia. Komentarz niemiecki.
W przypadku remisu do półfinału awansowaliby Niemcy.
W przypadku wygranej Polaków - Polacy, Norwegów - Norwedzy.
Kiedy tuż przed końcem nasi przegrywają jedną bramką, Niemiec kibicuje nam jak oszalały, cieszy się kiedy wyrównujemy.
Potem kibicuje, żebyśmy nie stracili bramki w ostatniej akcji meczu.
Najlepiej zobaczyć początku, warto zwrócić uwagę, kiedy przechwytujemy piłkę i nasz bohater - Siódmiak rzuca zwycięskiego gola, który wyrzuca Niemców z turnieju. W 1.20 komentator... zresztą sami zobaczcie :diabel:


Edit: Saute - poprawione "strzela" na "rzuca". Dziękuję za zwrócenie uwagi.

Nihilista

2013-12-16, 09:12
To chyba najgorszej jakości film, jaki w życiu widziałem. Nie zmienia to jednak faktu, że piwko się należy :)

ProfessorHix

2013-12-16, 10:41
Nawet teraz, oglądając powtórki ogarniają mnie niesamowite emocje. Pamiętam jak skakałem z radości, gdy Siódmiak trafił, mało knajpy nie roznieśliśmy.
Swietne chłopaki, świetna drużyna!

adams_bart

2013-12-16, 11:10
deliriumpermanent napisał/a:

W 1.20 komentator... zresztą sami zobaczcie :diabel:



Przecież tu nic nie widać...

Kisielu

2013-12-16, 11:14
piękna sprawa, doj***ć Norwegów i wyr*chać niemców za jednym zamachem... piękny dzień wtedy był. :D

Ciesin

2013-12-16, 12:04
Musiales mi o tym przypominac? Znow styczen/luty pelne stresu i sciskania kciukow przed tv :/

Splitterek

2013-12-16, 18:02
Archilus napisał/a:

Obrazek



przynajmniej uciął byś to u góry zaznaczone edytuj. Każdy może włączyć edycje i zrobić screena ;)

jpdl

2013-12-16, 19:14
Na tym nawet piłki nie widać, nie będzie piwa.

de...........nt

2013-12-16, 20:36
jpdl napisał/a:

Na tym nawet piłki nie widać, nie będzie piwa.


Nie jest mi wcale przykro :) Jeśli Tobie jest, to kolega wyżej wstawił lepszą jakość (niżej wklejam specjalnie dla Ciebie, znaj moją dobroć). Dodatkowo dostajesz ode mnie piwo, nie nie dziękuj.

Wojtazzzz napisał/a:

Myślę że to bardziej odwzorowuje sytuację z tamtego meczu...słowa Wenty na 15 sekund przed końcem bezcenne
http://www.youtube.com/watch?v=c1CV8dp4yfs



Dla Twojej wiadomości, wrzucony film to jedyny dostępny w necie z oryginalnym komentarzem niemieckiej TV. Z innymi komentarzami albo muzyką są dziesiątki albo setki. A tutaj właśnie o komentarz niemiecki, początkową radość i późniejszą konsternację szwabów głównie chodzi.

P.S. Polska to taki piękny kraj, gdzie 10 % zawsze się do czegoś przypie**oli. Na zdrowie hejterom, w końcu to Sadistic.pl.