18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Jak poderwać każdą dziewczynę

Larvock • 2011-06-18, 21:39
Zacznę od tego, że nie znajdziesz tu żadnej czarności i sadyzmu a jednak jest to przepis do wykorzystania, który na żadną inną stronę tak dobrze nie pasuję jak tutaj..

Po 1 - Wyciaganie wnioskow
- Naucz sie sluchac, nie wazne czy cie to interesuje czy masz to gdzies. Jesli powtorzysz jakies jej zdanie w formie pytania, uzna ze umiesz sluchac.
- Przytakuj i mow mhm, lub mialem podobnie
- nie mow ze miales podobnie jesli wspomni o korzystaniu z 2 dildo na raz i miesiaczce bo k***a mam nadzieje ze nie miales..
- Jesli mowi o muzyce/ksiazkach/filmach/samochodac/rodzinie sluchaj uwaznie a dowiesz sie co lubi
- Kojarz fakty, ubiera sie na rozowo i uwielbia techno? Jest latwa..
- Nie nie interesuje mnie czy masz inne zdanie.. Jest latwa
- Ma krzyzyk? katoliczka.. Maja najbardziej zboczone fantazje..
- Dziewica? Szuka idealu..

Po 2 - Wybierz cel
- wedle wlasnych gustow
- dziala tylko na kobiety
- zywe..
- powyzej 12 roku zycia..
- ty chory popie**olencu.. nie wiem czy dziala na 60 latki lub starsze

Po 3 - Zbierz informacje
- Wazna informacja jest ubior
- Jej nie twoj..
- Gesty, reakcja na slowa, to wszystko sklada sie na to jaka jest

Po 4 - Wyciagnij wnioski
- W trakcie rozmowy, mimika jej twarzy podpowie ci na jakie slowa reaguje
- Zapamietaj te przy ktorych sie wzruszala/usmiechala
- Wyobraz sobie ze jej pochwa jest zamkiem na haslo i tylko odpowiednia kobinacja slow otwiera do niej dostep
- Wykorzystujac zebrane informacje na temat tego co lubi, czego pragnie i jak reaguje na konkretne slowa, staraj sie to wykorzystac w swojej wypowiedzi
- tak to dziala
- im czesciej bedziesz probowal tym szybciej bedziesz poznawal reakcje ludzi na twoje slowa i latwiej ci bedzie ustalic jak je wykorzystywac przeciwko nim

Cytat:

Przykład:

Kolor czerwony. Czerwone buty. Kobieta w Czerwonych butach.
To jest zwiazek zaleznosci psychologicznej. Tzn jesli ja mowie slowo czerwien, pobudzam twoj mozg do znalezienia jak najwiecej szczegolow wewnatrz twojej wyobrazni i stworzenia w niej obrazu.

Jesli ja mowie niebieski twoje skojarzenia zapewne to mlotek, irys, niebo, ocean. Kazde slowo ma odpowiednia kombinacje skojarzen ktora mozna rozgryc przez zwykla obserwacje i rozmowe.



Kazda kobieta jest do zaliczenia i niema tu zadnych granic, niezaleznie co uslyszysz od innych. Zwlaszcza od kobiet.

Wazne jest nieidentyfikowanie sie z ofiara, moze to w zbudzic w tobie niechec, czy tez obrzydzenie.

Powodem dla ktorego powinienes to robic, jest fakt iz kobieta nie szuka "idealu" czytaj partnera. Kobieta traktuje cie przedmiotowo i zbudowano wedle tego kult meskosci. Masz zdbudowac dom, prowadzic auto, posadzic drzewo, ratowac ja z opresji, umilac jej dzien. To wszystko to gowno prawda, kobieta rowniez moze zbudowac dom, prowadzic auto i posadzic drzewo, wystarczy ze ja do tego zmotywujesz/zmanipulujesz. Waznym faktem jest nieujawnienie prob manipulacji. Dla podbudowania wiarygodnosci i swojej wszechwiedzy czym mozesz na pewno zdobyc kilka punktow jest:

1. Potwierdzanie rzeczy oczywistych.
- Nikt nie lubi poslow, wszyscy to wiemy, wykorzystujac ten fakt stajesz sie blizszy osobie z ktora rozmawiasz, czuje z toba wieksza wiez i wydajesz sie byc jej drugim odbiciem, drugÄ… polowÄ…. Gdyz posiadasz ten sam rodzaj zrozumienia swiata.
- Moga to byc inne fakty ktore zaslyszales podczas rozmowy. Np mowi ci ze uwielbia koty. Stwierdzenie ze zawsze uwielbiales jak kot przymila sie do ciebie czy jak mruczy dnia nastepnego daje ci kolejnych kilka punktow.
- Kiedy mowisz o rzeczach oczywistych, mozesz po nich klamac tzn. Wszyscy wiemy ze picie wrzatku to glupota bo moze poparzyc ci gardlo, ale czy wiedziales ze oklad z miety, pomaga w szybszym zaleczeniu tego typu poparzen? - Tak to gowno prawda.. Ale jestes bardziej sklonny w to uwierzyc, dzieki potwierdzeniu faktu oczywistego w poczatku zdania. Idzmy dalej w twoim otoczeniu krazy plotka o Ewie ktora jest puszczalska wiec mowiac.. "Znasz puszczalska ewe? Ostatnio znowu widzialem ja z jakims gahem i wiesz co.. Nie chce szerzyc plotek ale podobno byl z nia tez twoj brat". To tylko przyklad ale mozliwosci sa nie ograniczone.

2. Zawsze zwracaj wszystkim uwage gdy miales racje.
- jesli mowisz ze bedzie padac i nie pada, przemilcz to. Jesli zas zacznie kropic zwroc na to uwage. Dodaje ci to punktow za spostrzegawczosc i wszechwiedze. Na innym przykladzie, jesli powiesz wszystkim ze wygrasz z nimi w pokera, i w polowie gry bedziesz mial kilka razy dobra reke, przypomnij im o swoich slowach. Beda mieli cie za duzo lepszego gracza, nawet jesli czesciej przegrywales. Ten fakt mozna wykorzystywac rowniez udajac ze czytasz w czyichs myslach.. Skupiasz sie wtedy na rzeczach oczywistych i kazesz im o nich myslec. Np liczba od 1 do 10? Wiekszosc mysli 7.. Ale jesli znasz osobe ktora lubi np bardziej 4ke, masz duze szanse ze wlasnei 4ke wybierze kilka razy z rzedu!

Po wielu probach i testach na tzw "Krolikach" dojdziesz do wiekszej wprawy, wiec nie zrazaj sie porazkami. Moze nawet wypracujesz wlasna metode manipulacji ludzmi.

Dobrze umiesz juz wyciagac wnioski, skladac slowa w magiczne klucze, jednak nadal nie wiesz czy to sluszny wybor? Co dalej? Stawiaj sobie drobne cele.. Dzieki ich osiagniaciu zmanipulujesz sam siebie i uwierzysz we wlasne mozliwosci, tym samym zwiekszajac ich skutecznosc..

I pamietaj o dwoch najwazniejszych sloganach/mottach..

"Lepiej w zyciu zaryzykowac i zalowac ze sie stracilo.. Niz zalowac ze sie nie zaryzykowalo."

"Jesli Ty nie bedziesz dla nich ukrytym chamem i wszystkich ich nie wyr*chasz.. Zadbaj o nawilzacz bo oni wyr*chaja ciebie.."

A teraz idz i zaliczaj wszystko co sie rusza.. Do poki sie rusza :) milej zabawy w manipulacje :)

fritolay

2011-06-19, 15:49
26 listopada 2053 rok godzina 10:33.Wiecie co to za data? Właśnie w tym roku, nie przerwalnie od 19 czerwca 2011 roku od godziny 15.48 czytałem ten artykuł.

DaaanielSan

2011-06-19, 23:12
Prędzej człowiek z autyzmem, porażeniem kolan, paraliżem kostek, nadmiernym ślinieniem się i zezem prędzej dojdzie do kontaktu z Kobietą. niż ktoś kto stosuje takie ch*jowe metody.

Active

2011-06-20, 13:28
Gówno prawda. Masz to coś ? Umiesz zaimponować ? - Masz kobietę .

szokal89

2011-06-23, 15:10
farenc
Larvock napisał/a:

- zywe..
- powyzej 12 roku zycia..



kuuurwa, inaczej nie działa? :/



to fajny koles z ciebie jak nie mozesz oderwac zadnej >12 <60 :D tylko szukasz metod

st...........ry

2011-06-23, 21:15
artemi

Na ch*j ci polskie znaki ludzki umysl ktory jest normalnie rozwiniety i ma podstawowy poziom iq niepotrzebuje polskich znakow do czytania bo sam sobie dopasuje chyba ze jest ktos przyglupem to ma problem :)


Basika063

Dobrze prawisz jak na kobiete :)


czytajac to co napisal autor powiem ze to malo skuteczne tak uwazam ja sam :) bo zeby zdobyc kobiete to nalezy cos w tym kierunku zrobic czyli isc na zywiol a nie szukac gotowych schematow kazda kobietka inna wiec do kazdej trzeba odniesc sie indywidualnie :) no i tak jak ktos napisal powyzej nie sztuka poderwac laske lecz ja zatrzymac przy sobie :) sam sie skromnie pochwale ze mi jak narazie to zatrzymywanie kobiety idzie dobrze ale czym sie chwali jak przedemna jeszcze tyle lat zycia :) ale pozyjemy zobaczymy a tym ktorzy w to wierza ze takie schematy dzialaja radze to olac i wyjsc do kobiet, zagadaj sproboj jak sie nie uda zastanow sie co zj***les popraw sie i znow startuj, ale jak ci sie nie uda juz poraz kolejny zastanow co z Toba nie tak, mze zle wygladasz ( w sensie ubior ), moze zamiast pol flakonika perfum wystarczy zwykla woda i mydlo, kobiety zwracaja uwage na szczegoly wiec ty tez zwracaj uwage na szczegoly, sam bylbym w stanie napisac cos o wiele lepszego niz to co jest tutaj tyle ze to nie portal na takie pie**olenie, i to co bym napisal bylo by stoo razy lepsze niz te twoje wypociny i juz ci pisze dlaczego, bo niemozna zamknac podrywy w kilku punktach, raczej odniosl bym sie do tego jak powinienes wygladac, o czym mowic, jak sie zachowywac i jak traktowac druga osobe, bo tepe i glupie przytakiwanie nic ci nie da, ocenianie czy kobieta jest latwa czy nie po tym jak sie ubiera i co mowi jest glupie i nic niegwarantuje, mozna powiedziec ze kazda jest latwa jak wie sie co trzeba robic :) Zaraz sie pewnie ktos odezwie ze ciekawe ile ty miales poderwales itp a ja wam powiem ch*j wam do tego bo to moja sprawa i nie mam zamiaru sie przechwalac co mi sie udalo na pierwszym spotkaniu a co nie, powiem wam tyle zazdrosniki kobiete idzie naklonic do wszystkiego i NIE potrzeba do tego alkoholu albo feromonow ( najlepszy jest naturalny feromon kazdego z nas i trzeba sie z tym liczyc ze dla jednej laski pachniesz tak ze ona sciagnie majtki przez glowe a dla innej po prostu smierdzisz i najlepsze perfumy nic niepomoga ) i innych specyfikow tylko tak musicie rozmawiac z kobieta zeby to ona tego sama chciala a cala sztuka polega na .... ooo tepe h*je odrazu byscie chcieli wiedziec ruszcie swoje dupska z domu i wyjdzie podrywac kobietki to sami zrozumiecie w czym tkwi sedno sprawy ale do tego potrzeba praktyki i wyciagania wnioskow :)

vass

2011-06-24, 05:11
Na 90% lasek działa magia pieniądza i starczy, te 10% sobie odpuszczę ;)

mesiash

2011-06-24, 08:52
Cytat:

- Kiedy mowisz o rzeczach oczywistych, mozesz po nich klamac tzn. Wszyscy wiemy ze picie wrzatku to glupota bo moze poparzyc ci gardlo, ale czy wiedziales ze oklad z miety, pomaga w szybszym zaleczeniu tego typu poparzen? - Tak to gowno prawda.. Ale jestes bardziej sklonny w to uwierzyc, dzieki potwierdzeniu faktu oczywistego w poczatku zdania



Jeśli ktoś chciałby wiedzieć to tak nas właśnie r*chają politycy, przysłuchajcie się czasem ich wypowiedziom (zresztą dobry demagog też tak mówi). Np. "Służba zdrowia jest w złym stanie, pacjenci czekają w kolejkach, a lekarze uciekają do innych krajów pracować" itd.

BÃ...........³g

2011-06-24, 10:05
Active,

Hej malutka, mówią mi tu Boże.
Chcesz poznać kawałek nieba? :krawaciarz:



Tak siÄ™ podrywa..

Linmarin

2011-06-24, 10:36
Najpierw przeczytałam, że szukam ideału, potem, ze kobiety nie szukają ideału... Niedopracowany macie ten zeszycik.

paleciarz

2011-06-24, 11:02
Prawda jest taka, że jak dobrze wyr*chasz to każda przy tobie zostanie.

firer

2011-06-24, 11:17
Najkrótszy podryw to podchodzisz do panienki i się pytasz: r*chasz się czy trzeba z tobą chodzic?

Jarvis

2011-06-24, 11:18
przeczytajcie sobie książkę "Gra" Neila Straussa

Laski chcą być podrywane, malują się i ubierają seksownie, żeby je wyrywać, problem w tym że większość facetów się boi. A przecież wystarczy wypiąć klatę do przodu i z pełną pewnością siebie podejść i powiedzieć cokolwiek

swater

2011-06-24, 12:02
ja i tak wole swoje : Co tak stoisz jak widły w gnoju

Teodorr

2011-06-24, 13:33
@Jarvis
Dobrze gadasz.
Właśnie o to w tym wszystkim chodzi -o pewność siebie ;) a jak wy cioty nawet nie podejdziecie w normalnych, sprzyjających warunkach* , tylko szukacie metod z kosmosu :roll: , gdzie tematów do zagadania jest naprawdę wiele.. Larvock po części też ma rację, bo takie "metody" można potraktować only jako wisienkę na torcie, cały sęk tkwi w "sercu włożonemu w pieczenie".

*czytaj: normalny dzień, deszczowy dzień, słoneczny dzień, klub, park, sklep etc.

Przepis na udanÄ… rozmowÄ™ "kwalifikacyjnÄ…":

Ciasto:
-szczypta mydła
-2 czyste skarpetki
-2 czyste buty
-pasta i szczoteczka do zębów
-spodnie lub spodenki czarne/jeansowe/w kratę (w zależności od rodzaju ciasta, na jakie mamy ochotę)
-koszula/koszulka/bluza/sweterek (wzór również zależy od rodzaju wypieku)
można dodać:
*1 ciasto lansik-bounsik: Srebrne bądź złote kiety, sygnety szeroka czapka z daszkiem lub bandana
*2 ciasto metalowe: łańcuchy, pieszczoszki, makijaż, ćwieki (ilość zależy od poziomu popie**olenia)
*3 emociacho: chusty, ćwieki, czaszki, paski, krawaty, pedalski makijaż (j/w)
*4 reaggeciasteczka: czapka jamajka, pacyfka, dobry haszysz +podstawowe produkty (w tym przypadku środki odurzające są sybstytutem wyżej wspomnianej "wisienki" ;) )
*5 ciasto na sportowo: czapka
*6 biznesowy keksik: krawat/muszka, teczka, zegarek
*7 oldschool-oldcook: kraty, kapelusze
...więcej na www.wymyślcośsam.chwdp.pl

Składniki połączyć. Piec w temperaturze pokojowej, bądź nieco wyższej.

Krem:
-odrobina powściągliwości
-szklanka charyzmy
-1 kg kultury osobistej
-1 kg szacunku
-kilka komplementów
-2 łyżki inteligencji
-szczypta zrozumienia
-kawałek ciekawości i zainteresowania

Wszystko zmiksować, dodając stopniowo na przemian kolejne składniki.
Krem wykładać na zimne ciasto gotowe do pieczenia.

Jako dekorację można dodać:
-kwiatka, skromny gift
-krótką podróż w ciekawe miejsce w okolicy (bądź dalej-jeśli się zgodzi), warte poświęcenia czasu
-kawa, herbata, drink, piwo, lub inne "coś do popicia", na wypadek, gdy ciasto okaże się zakalcem i stanie w gardle... :lol:

Warto dodać, że liczy się opakowanie ;)
polecam:
1-sportowe coupe
2-hulajnoga :lol:
3-rowerek
4-tandem, lub inny pomysłowy pojazd (niekoniecznie 1-śladowy)
5-rower, rolki, dowolny inny sprzęt sportowy
6-czyste i zadbane auto z klimatyzacjÄ…
7-syrenka, garbusek lub po prostu dobre chęci...

BON APETIT!!!
:mrgreen:

RastaSoldat

2011-06-24, 14:23
No ogolnie to lajtowo autor i wiedzma dobrze prawia, lecz dzieki mtv i innym ch*jowinom coraz wiecej jest lasek ktore za przejazdzke same oferuja opie**olenie paly, ciezko jest znalezc ogarnieta kobiete na ktora pieniedzy nie bedzie szkoda, a i kobiety sa pie**olniete jeszcze bardziej teraz, wiec nie dziwne, ze kazdy kmini jak znalezc dobra kobiete i jakim byc, ja ogolnie mam wyj***ne, nie bede klamac, zmieniac sie dla nikogo. I ch*j hejterzy czas start.
"keep it real!"