18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak poderwać dziewczynę na siłowni?

pepzon • 2012-10-28, 12:01
Wersja Furious Pete



Chyba udało mu się poderwać ;)

merh

2012-10-29, 20:53
zaraz i tak sie znajdą tacy,ktorzy powiedzą,ze wystarczy chciec,zeby tak wygladać.. chcieć moze i tak,ale móc to druga strona,gdy na głowie masz przeżycie za własny hajs i nie masz go na odżywki,suple i konkretne diety,a nie każdy ma swoją dobrze rozwijajacą sie firmę.
...i tu znow zaczyna się "wystarczy chieć.." i pie**olenia nigdy dość,a realia swoją drogą.

Galazka

2012-10-29, 23:08
na przymus zrobil jeszcze ch*jowa "przerobke" zeby tylko wyswietlen zdobyc ;o

Filo1

2012-10-29, 23:10
wczoraj na discovery go oglądałem jak wpie**alał z 10 pizz

kamik306

2012-10-30, 13:04
merh napisał/a:

zaraz i tak sie znajdą tacy,ktorzy powiedzą,ze wystarczy chciec,zeby tak wygladać.. chcieć moze i tak,ale móc to druga strona,gdy na głowie masz przeżycie za własny hajs i nie masz go na odżywki,suple i konkretne diety,a nie każdy ma swoją dobrze rozwijajacą sie firmę.
...i tu znow zaczyna się "wystarczy chieć.." i pie**olenia nigdy dość,a realia swoją drogą.



Własną, dobrze rozwijającą się firmę, myślisz, że to właśnie dzięki temu mają więcej czasu :D ? Jest taki zapie**ol, że sobie nie wyobrażasz, pomimo tego, co napisałeś mam 12-14 godzin dziennie w robocie, po robocie laptop i dalej planowanie itd itp.

Śmieszą mnie teksty- masz swoją firmę, możesz się opie**alać, zarabiasz kokosy i nic nie robisz, załóżcie swoje firmy i zobaczcie jak to potem wychodzi :mrgreen:

mr_9mm

2012-10-30, 13:37
@mesh, wystarczy stosować podstawowe zasady odżywiania (zdrowego) +ćwiczenia (nawet nie trzeba na siłke chodzić, jest ogromna ilość ćwiczeń do wykonywania w domu) i można lepiej wyglądać od tego nerwuska.
Nie mam firmy, nie sram pieniędzmi, ale nie żre byle czego jak świniak(słodycze, słodkie napoje, itd-nie jem tego) no i wykonuje jeden program ćwiczeń. Zawsze widać jakieś efekty.
Trzeba tylko chcieć. I zacząć to robić.
Dużo moich kumpli ćwiczy, ale z różnymi efektami. Jedni idą w siłę, drudzy w wytrzymałość, inni w rzeźbe. To wtedy budowa jest inna.
Jak chodziłem na jedną siłke, to widziałem takich kolesi: przyłazili dwa tygodnie i odpuszczali: "aa bo nie widać efektów".
No ale co tam, lepiej spamować takimi ch*jowymi postami jak twój zamiast napie**alać brzuszki.
Jak mnie ta polaczkowatość irytuje. "Aaa wezme ponarzekam, zamiast zacząć robić to samemu"
Jak wolisz siedzieć przed kompem i się żalić, to gówno osiągniesz w budowaniu formy.
Twój wybór.
Spaślaku. :-D

~krzys.toxic

2012-10-30, 16:26
Pierdu pierdu:) pacuję na hucie w utrzymaniu ruchu na przygotowaniu wsadu, nie raz zdażały się dni gdy ładowało się młotem przez całą zmianę(nie takim do gwoździków) 20kg- i tak przez kilka dni. siłka przez 2 lata bez przerwy i jakie efekty? z moim metabolizmem i brakiem kasy- poza siłą i za małymi koszulkami żadne.

i powiem jedno- nie mów do ludzi spaślaku czy w inny obraźliwy sposób ale żeby mieć 10% tłuszczu i taką masę mięsniową trzeba wpiergalać jak należy zdrowo i za grubą kasę- lekką ręką 600zł miesięcznie plus dodatkowo regularne posiłki i inne...
co z tego że siłke mam za darmo- nei mam kasy jak lodu(jak większość) chęci kłucia pośladów, czasu na pierdoły- spróbój wstać o 4 przez miesiąc pracować fizycznie w warunkach cieżkich pójść później na siłkę zrobić jakieś głupie analizy wody na hudrogeologię, nauczyć się na koło z mineralogii i nie wykitować to porozmawiamy...

póki co skończ wciskać ciemnotę bo w zaledwie 5 lat temu też miałem czasu od zaj***nia a na siłowni siedziałem po 2h....

NaughtyBear

2012-10-31, 11:38
@krzys.toxic

Mylisz sie, dieta wcale nie musi byc "droga". Metabolizm mozna poprawic naturalna droga i nie musisz miec 10% tluszczu zeby bylo widac, ze cos robiles na silce. Zapraszam do poczytania forum kulturystycznego, jezeli odnajdziesz troche czasu.

mr_9mm

2012-10-31, 11:38
@krzys.toxic
Po twoim poście widać, że znasz się na uprawianiu sportu jak ja na obróbce metalu. Czyli wcale.

mikkkki41

2013-01-21, 22:12
przesadził ale mile dla oka