18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak pije Stefan Niesiołowski?

golazo • 2014-02-20, 18:36
Niby radio z Czerskiej, ale ten wkręt koncertowy. Dziki Stefan spalony (i wypity) w 100%



BONUS

:idzwch*j:

pazuzu

2014-02-20, 19:57
Stefek równy chłop, wypić lubi i słowny :)

weynrob

2014-02-21, 08:45
co ty pie**olisz to kawał ch*ja jest i nic wiecej :D

Lemurzasty

2014-02-21, 08:45
Musiała być niezła biba u Czarka Grabarczyka :)

InsaanePL

2014-02-21, 10:02
nie znam większego buraka reprezentującego nasze osoby, człowieka, który bezwstydnie wchodzi do sejmu i ma czelność z czystym sumieniem pobierać pensję, patrzeć w oczy swoim dzieciom, żonie, matce, człowiek, którego jedyną wartością jest nienawiść, złodziejstwo i wieśniarstwo.

pie**ole, tak naprawdę to spalić sk***esyna!

Br...........ki

2014-02-21, 10:31
InsaanePL napisał/a:

nie znam większego buraka reprezentującego nasze osoby, człowieka, który bezwstydnie wchodzi do sejmu i ma czelność z czystym sumieniem pobierać pensję, patrzeć w oczy swoim dzieciom, żonie, matce, człowiek, którego jedyną wartością jest nienawiść, złodziejstwo i wieśniarstwo.

pie**ole, tak naprawdę to spalić sk***esyna!


A ja znam - Donald Tusk

support3

2014-02-21, 10:35
InsaanePL napisał/a:

nie znam większego buraka reprezentującego nasze osoby, człowieka, który bezwstydnie wchodzi do sejmu i ma czelność z czystym sumieniem pobierać pensję, patrzeć w oczy swoim dzieciom, żonie, matce, człowiek, którego jedyną wartością jest nienawiść, złodziejstwo i wieśniarstwo.

pie**ole, tak naprawdę to spalić sk***esyna!



Ale zaj***łeś, opisałeś wszystkich 460 !!!

Puchacz91

2014-02-21, 12:01
Niesiołowski mimo że kiedyś prezentował jakieś poglądy,walczył z komuną za PRLu, teraz sprzedał się i zamienił barwy z prawicowych na lewackie.

Avalanger

2014-02-21, 19:04
Ciemniej w tym studiu to te pedały nie miały? Niby tacy "fun" ; "fszystko lajf" a tak naprawdę widać nie więcej niż w dupie murzynki, którą stefan ostatnio posuwał...