18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak odebrać kebaba

PazeraK • 2012-09-10, 18:19


Skuteczny sposób :P

PazeraK

2012-09-10, 22:16
Już wyjaśniam tą nie jasną sytuację. Piwo Somerby pije dziewczyna która obsługuje aparat, a reszta wypiła albo dopija swoje Lechy. Pozdrawiam :)

Sl...........nx

2012-09-10, 22:25
Boss-man - Z tego co czytam, to ty chyba nigdy nie miałeś piwa w ustach.

Boss-man

2012-09-10, 22:29
Slonx napisał/a:

Boss-man - Z tego co czytam, to ty chyba nigdy nie miałeś piwa w ustach.



przepraszam, że mam swoje zdanie :-|

Nygus93

2012-09-10, 23:21
jak ktos był nad wodą i czekał 30min na frytki to jest smieszne :)

DarkBolo

2012-09-10, 23:45
Za co k***a tyle piw?!

St...........ke

2012-09-11, 00:42
Boss-man napisał/a:



Mam po 1.66zł bo naprawiam im komputery, oni dostają miesięczny deputat w wysokości 1 zgrzewki i niektórzy nie są w stanie tego przepić. Lubię także inne piwa dlatego postawiłem 3..., kasztelan, w tym momencie piję królewskie, ale takie soczki uważam za pedalskie, albo dla kobiet tak jak pije moja dziewczyna Warkę Radler. Mów co chcesz ja wolę wypić sok pomidorowy tabasco niż to pożal się Boże piwo, a dokładniej napój piwny! Każdy pije to co lubi. Kończę więc tą dyskusję nieprowadzącą do żadnego konsensusu. Smacznego :)



Żałosny jesteś, piszesz, że takie piwo jest pedalskie, a potem, że każdy pije to co lubi. Zdecyduj się człowieku ;) o gustach się nie dyskutuje. Jadąc dalej stereotypami, jeśli naprawiasz komputery, to jesteś informatykiem. Jak jesteś informatykiem, to masz flanelową koszulę w kratę, spodnie naciągnięte pod cyce, okularki, pryszcze i tłuste włosy, do tego brak dziewczyny. Stereotypy są takie fajne :)

NORDBERT

2012-09-11, 20:37
BINGO lepiej by pasowalo...

wojas30

2012-09-13, 21:44
kristal napisał/a:

Somerby piją, c**y.



Paręnaście lat temu sądziłem to samo o Coolerze (co go Czarek Pazura reklamował). Wtedy byłem nastolatkiem który za jedyny cel miał postawione naj***nie się do porzygu (po Twoim poście sądzę że jesteś właśnie w tym poj***nym wieku) a teraz sam sobie czasem dla urozmaicenia kupuję różne wynalazki ot tak dla przyjemności albo kaprysu. Nie zawsze mam ochotę na zajebkę a jedynie na wypicie czegoś z małym % a ciekawym smaku.

Nie zrażaj się - za jakiś czas zrozumiesz gdy szpan przed kolegami nie będzie już potrzebny. No chyba że skończysz na dykcie to wtedy o Somersby tematu z Tobą nie będę podejmował.