18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak obchodzić się z nieuczciwymi sprzedawcami...

zawa44 • 2013-02-06, 14:14
Cytat:

Kilka tygodni temu na aukcji ebay zakupili oni pewną część potrzebną do budowy Nissana za 150$. Po odebraniu paczki okazało się, jednak, że zamówiona część nie jest zgodna z opisem aukcji, ponieważ jest podróbką, która nie pasuje do auta.

Marty oraz Moog szybko skontaktowali się ze sprzedawcą, który poinformował ich, że owszem mogą wymienić towar, odsyłając go i dopłacając 100$ oraz koszty przesyłki, ponieważ, jak powiedział sam sprzedający ma on lepsze rzeczy do roboty niż bieganie na pocztę. Jak widać proceder ten musiał być uprawiany przez niego od dawna.

Jako, że bohaterom internetowego show zależało na czasie, odesłali towar uiszczając opłatę w wysokości 100$. Po kilku tygodniach dostali wymienioną część, która okazała się używana dodatkowo w paczce znalazła się paczka kluczy do aut. Po kontakcie ze sprzedającym okazało się, że paczka kluczy została wysłana przez przypadek i jest ona bardzo potrzebna sprzedającemu, który zażądał aby odesłać mu je jak najszybciej! Oto odpowiedź Mighty Car Mods:



źródło:
driftblog.pl

Ra...........it

2013-02-06, 14:53
Już tłumaczę:

Zrobiłęś nas w ch*ja to i my ciebie, oddaj kasę będą klucze

Skowroniasty

2013-02-06, 17:40
Troche mi się nie chce wierzyć, że koleś był na tyle rozgarnięty że przypadkowo wysłał im klucze... KLUCZE! Wiecie jak wygląda komplet kluczy? Nie zauważył że wkłada cos innego do paczki ? Jebie fejkiem.

juki

2013-02-06, 18:09
Lubie ziomkow z MCM, widocznie czesc potrzebna im do aktualnego projektu Nissana 180SX, zapewne chodzi o czesc zawieszenia :D

Tak na marginesie....

Raar

2013-02-06, 18:22
Ale sadystyczne

raper900

2013-02-06, 18:59
Jeżż napisał/a:

Już tłumaczę:

Zrobiłęś nas w ch*ja to i my ciebie, oddaj kasę będą klucze


Fak, a ja się męczyłem z czytaniem całości.

BTW Niech ktoś przetłumaczy całość, niektórzy naprawdę zdawali maturę z innego języka, a wklepywanie testu z obrazka do tłumacza to koszmar. Zwłaszcza, że tekst jest ciekawy.

FoxBlade

2013-02-06, 18:59
Raar napisał/a:

Ale sadystyczne



Skończcie wkońcu z komentarzami o tym jak to wszystko jest za mało zadystyczne... Jak taki sadol jesteś to sp***alaj na harda i nie wracaj.

kroplowa

2013-02-06, 19:07
Genialne k***a! Wyr*chał ich na 250$, wysłał im jakieś klucze od zezłomowanych już kłódek, a te tępaki myślą, że mają na niego haka! Piwo dla gościa!

skywalker-88

2013-02-06, 19:10
Zdecydowaliśmy odesłać twoje klucze do samochodu, które wysłałeś nam razem z używanym przedmiotem kupionym na eBayu, dodatkowo po zawyżonej cenie. Część nie pasuje do naszego samochodu, a nie pasuje dlatego że jest to podróbka. Chcemy otrzymać pełny zwrot kasy.

Ale to w swoim czasie, tutaj jest twój klucz do auta, który kazałeś odesłać natychmiast z powrotem, przekazując swoje roszczenia w serii bardzo niemiłych maili. Jeżeli przypadkiem ten klucz nie będzie pasował do twojego samochodu (tak jak część którą nam sprzedałeś nie pasowała do naszego), wymienimy go z uśmiechem na ustach za 100$ opłaty za uzupełnienie zapasów (pewnie jakaś dodatkowa opłata, którą sobie gość zażyczył ?) plus przesyłkę, oczywiście po tym jak oddasz man pierwotną kwotę zakupu.

Daj znać czy pasuje :)

pepekolo

2013-02-06, 20:40
Chciałeś wyje**ć Freda -> teraz fred Cie wyje**e

wojtecki2005

2013-02-06, 20:42
jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie i bardzo dobrze

Sniper6

2013-02-07, 05:01
pepekolo na ch*j Ci te gwiazdki?

Szulcu

2013-02-07, 13:37
Ten klucz to chyba od jakiejś bramy jest, a nie od mercedesa fejk jak pisior