18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak nie stracić ręki podczas snu z kobietą?

Grace • 2009-12-28, 18:10
Hm. Pora dać mężczyznom kilka przydatnych uwag, by nie stracili ręki.
Jakie my dobre sadystki jesteśmy.

Film w języku angielskim, bez napisów.


Matuus

2009-12-28, 18:20
Ja tam te uczucie lubię, fajnie tak podrzucać "martwą" rękę ;D

te...........se

2009-12-28, 18:36
ręce pod kołdrę i spokój na całą noc

Furronica

2009-12-28, 20:35
Ja z moją dziewczyną nie mam takich problemów. Po prostu śpi na podłodze, koło miski z wodą i żarciem.

beren

2009-12-28, 21:13
Ręka bez czucia jest wymagana w bardzo skomplikowanej pozycji seksualnej tzw. "Na Obcego", więc nie ma tego złego. Zresztą kobieta i tak wtedy śpi :D .

te...........se

2009-12-28, 21:51
beren napisał/a:

w bardzo skomplikowanej pozycji seksualnej tzw. "Na Obcego",



a jak ona wygląda ? :lol:

beren

2009-12-28, 23:04
campire napisał/a:

a jak ona wygląda ? :lol:



najnowsze relacje ze świata:

Cytat:

Rewolucyjne odkrycie

27 letni Gienek Dupkiewicz, dokonał rewolucyjnego odkrycia w dziedzinie masturbacji ręcznej. Naszemu korespondentowi jako jednemu z pierwszych udało się zrelacjonować to odkrycie.

To niewątpliwie postęp w zadowalaniu samych siebie, odkrycie jest tym bardziej rewolucyjne gdyż z własnej ręki robimy obcy dotyk, co pozwala zbliżyć się myślami do wyobrażonego partnera. Samą zasadę masturbowania wyjaśnia Pan Gienek z miasta Kanaly:

Jest to nowy wymiar masturbacji, który nazwałem "Masturbacją na obcego" polega to na tym, iż przed masturbacją siadamy wygodnie na krześle, a rękę wkładamy pod pośladek, tak by lekko zatamować dopływ krwi i tym samym czekamy na lekkie odrętwienie ręki. Jak już ręka będzie wystarczająco zdrętwiała, możemy rozpocząć masturbację na obcego, która imituje dotyk drugiej osoby.

Z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, iż Pan Gienek Dupkiewicz ma wkrótce otrzymać wiele zaproszeń na wygłoszenie cyklu szkoleń z "Masturbacji na obcego"


ko...........67

2009-12-29, 10:30
Furronica napisał/a:

Ja z moją dziewczyną nie mam takich problemów. Po prostu śpi na podłodze, koło miski z wodą i żarciem.



Furronica rozj***łeś mnie, ale filmik prawdziwy.
Weź potem wstań albo coś jak Ci leży na ręce coś...

Dalione

2009-12-29, 10:45
Na supermana skojarzyło mi się z tym


:D