18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak naprawdę wygląda praca DJa

~Sunday • 2020-02-29, 14:13

Wydało się :amused:

karygwronkkinog

2020-02-29, 14:23
nie dla mnie taka łupanka, ale ktoś, kiedyś tutaj wrzucił w komentarze to nagranie i skomentował:
''Słuch, inteligencja przestrzenna, wyczucie taktu, zwinne łapy-już widzę jak ten śmieszek gra na launchpadzie. Nie mówię o samym tworzeniu dubstepu i jemu podobnych bo to nie prawdziwa muzyka która bazuje na zgrabnej wpadającej w ucho kompozycji ani inteligentnej warstwie wokalnej a jedyne walenie charakterystycznymi dźwiękami byle wstrzelić się jakoś w bit. Niemniej samo odtwarzanie tego czegoś na launchpadzie do łatwych nie należy''
i faktycznie coś w tym jest


mattheo

2020-02-29, 16:21
Nie dla Ciebie taka łupanka a sam wstawiasz takie samo gówno . Pojde o krok dalej i stwierdze jeszcze bardziej poj***ne. Szacunek.

bloodwar

2020-02-29, 17:48
Nigdy w życiu nie widziałem DJ tworzącego muzykę na żywo, wszyscy jak jeden mąż puszczają muzykę z playbacku

Hose88

2020-02-29, 20:19
bloodwar napisał/a:

Nigdy w życiu nie widziałem DJ tworzącego muzykę na żywo, wszyscy jak jeden mąż puszczają muzykę z playbacku



ATB, Armin, Gareth Emery i jeszcze paru bym znalazł.

Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora kolego. To, że teraz DJ'em nazwać się może każdy "banan" z sprzętem, który kupił za hajs rodziców, nie znaczy, że nie ma jeszcze ludzi z pasją do tworzenia muzyki.

Tytyryty

2020-02-29, 20:27


Czy przypadkiem to nie chodzi o tego DJ?

karygwronkkinog napisał/a:

nie dla mnie taka łupanka, ale ktoś, kiedyś tutaj wrzucił w komentarze to nagranie i skomentował:
''Słuch, inteligencja przestrzenna, wyczucie taktu, zwinne łapy-już widzę jak ten śmieszek gra na launchpadzie. Nie mówię o samym tworzeniu dubstepu i jemu podobnych bo to nie prawdziwa muzyka która bazuje na zgrabnej wpadającej w ucho kompozycji ani inteligentnej warstwie wokalnej a jedyne walenie charakterystycznymi dźwiękami byle wstrzelić się jakoś w bit. Niemniej samo odtwarzanie tego czegoś na launchpadzie do łatwych nie należy''
i faktycznie coś w tym jest



Jeśli czym się interesujesz, zawsze to robisz z pasją. Każda fabryka coś produkuje, tu widzę fabrykę muzyki, dość dobrej :)

ritu4l

2020-02-29, 20:30
bardzo dobra robota :-)

Seus

2020-02-29, 20:39
chyba zapomnieliście o klasyku


wertuqq

2020-02-29, 20:41
Przecież gówno jakie uprawiają ci zasrani DJ-je nie można nazwać muzyką. Podobnie jak rap i hop-hop. Gówniany produkt dla debilowatego odbiorcy. :kawa:

mygyry

2020-02-29, 21:23
Ahhaha zarzut wobec DJ, że tworzą muzykę elektroniczna to tak jakby mieć problem do dmuchanej lali, że żyje z sexu

payday

2020-02-29, 22:57
oho sami k***a mundrale a pojecia zero o loooluuuuu

burn1878

2020-02-29, 23:07
wertuqq napisał/a:

Przecież gówno jakie uprawiają ci zasrani DJ-je nie można nazwać muzyką. Podobnie jak rap i hop-hop. Gówniany produkt dla debilowatego odbiorcy.



'Wasze gówno wygląda jak gówno, smakuje jak gówno i śmierdzi jak gówno. Moje gówno wygląda nieskazitelnie, smakuje jak marcepan i pachnie fiołkami'

tyle o tobie pajacu

Policeman

2020-02-29, 23:38
Każdy niech sobie lubi muzykę jaką chce. Koneserzy - klasyczną, spoko goście - rocka, lubiący ciężkie brzmienia - metal, religijni - gospel, murzyni - rap, białe wymoczki - rap, zjeby i wieśniaki - disco polo i elektroniczną.

Nie widzę sensu by się obrażać i przerzucać na gatunki! Więcej tolerancji...

djted

2020-03-01, 05:05
bloodwar napisał/a:

Nigdy w życiu nie widziałem DJ tworzącego muzykę na żywo, wszyscy jak jeden mąż puszczają muzykę z playbacku







Nie do konca samemu. Ale jego nuty i jego sample. I na zywo ! Dodam do tego, ze widać , ze kolega ma pojecie i gra z sercem

darayavahus

2020-03-01, 07:10
karygwronkkinog napisał/a:

nie dla mnie taka łupanka, ale ktoś, kiedyś tutaj wrzucił w komentarze to nagranie i skomentował:
''Słuch, inteligencja przestrzenna, wyczucie taktu, zwinne łapy-już widzę jak ten śmieszek gra na launchpadzie. Nie mówię o samym tworzeniu dubstepu i jemu podobnych bo to nie prawdziwa muzyka która bazuje na zgrabnej wpadającej w ucho kompozycji ani inteligentnej warstwie wokalnej a jedyne walenie charakterystycznymi dźwiękami byle wstrzelić się jakoś w bit. Niemniej samo odtwarzanie tego czegoś na launchpadzie do łatwych nie należy''
i faktycznie coś w tym jest



obejrzyjCIE sobie co potrafi "beardyman" z UK