18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak Mikołaj witał Prezydenta

wypierdalajt • 2013-04-05, 15:49
szkrab ze śląska rozwala system


nawet komor wygląda na przyjemnego człowieczka

lorakw

2013-04-05, 17:11
dlaczego ten dzieciak wygląda jak mały szkop?

snoq

2013-04-05, 17:12
@up - wypie**alać gorole. Ciekawe jakbyście kwiczeli jak by wam tak bez śląskiego węgla zimę przyszło spędzić. Bez prądu oczywiście :) Warszawka j***na :)

Marian444

2013-04-05, 17:12
@up

spoko, pierw docinka co do orientacji, a później elokwentne stwierdzenie "za dzieciaka piwsko".

borisklinga

2013-04-05, 17:12
co to k***a za hanysek z hitler jugend ?

B-B

2013-04-05, 17:18
snoq napisał/a:

@up - wypie**alać gorole. Ciekawe jakbyście kwiczeli jak by wam tak bez śląskiego węgla zimę przyszło spędzić. Bez prądu oczywiście :) Warszawka j***na :)



Haha znowu ten węgiel ...
Wiesz pacanie że nie samym węglem człowiek żyje?!
Ciekawe co byś wpie**alał na "łobiod" gdyby nie rolnictwo z innych regionów Polski. Rybki też byś ch*ju na oczy nie zobaczył.
Tak wiem wpie**alał byś węgiel...
Ale czego wymagać od hanysa który p*zdę ma węglem zarośniętą.
Tak się k***a jarasz tymi kopalniami a co druga to nierentowna albo sprzedana Czechom! Idź w ch*j hanyska mordo!
Jak mnie te hanysy wk***iają...

modyf

2013-04-05, 17:25
@snoq za pieniadze w postaci dotacji do nierentownych kopalń, odpraw dla górników, 'zagrabionych' przez składy węgla, moglibyśmy zakupić w cholerę taniego czeskiego węgla i mieć wywalone na Ślązaków.
Taki ten wasz węgiel ważny a co druga kopalnia nierentowna i trzeba pieniądze w nią pompować bo to segment 'strategiczny'.

vass

2013-04-05, 17:26
Kaczyński by małego zastrzelił, jako ukrytą opcję niemiecką :)

panchamityle

2013-04-05, 17:31
"Co by się nie narobić a zarobić" - Bronek, to było przesłanie do ciebie..kretynie.

Un_Nem

2013-04-05, 17:32
eh... martwi mnie glupota goroli. no i jeszcze jeden ciul porownuje nas do kaszubow to juz jest fest debil.
tak nas nie lubicie a lizecie dupska ze ja pie**ole. internetowe koxy...
ile to razy k***a bylem w tej waszej "polsce" i co ? ani jeden do mnie nie podszedl zeby cos glupiego powiedziec.
a tu co chwile jakis gorol z placzem biega bo dostal w pysk i tylko ze swojej winy. bo glupio wyzywal.
tak samo jak jakis j***ny niemiec przyjedzie i sie chwali zaraz go prostujemy. <- tak wiem wasze pedalskie mozgi juz tylko o jednym mysla... powodzenia w zyciu seksualnym.
GOROLE RAUS!

eMCeONe

2013-04-05, 17:33
spotkał się lud z waaadzą... głuchą na jej gadanie

Lordzik92

2013-04-05, 17:35
I tak sie bawia nasi wladcy za publiczne pieniadze... cyrki, smiechy, pie**olenie a kraj w ruine sie zamienia...

B-B

2013-04-05, 17:38
un_nem napisał/a:

eh... martwi mnie glupota goroli. no i jeszcze jeden ciul porownuje nas do kaszubow to juz jest fest debil.
tak nas nie lubicie a lizecie dupska ze ja pie**ole. internetowe koxy...
ile to razy k***a bylem w tej waszej "polsce" i co ? ani jeden do mnie nie podszedl zeby cos glupiego powiedziec.
a tu co chwile jakis gorol z placzem biega bo dostal w pysk i tylko ze swojej winy. bo glupio wyzywal.
tak samo jak jakis j***ny niemiec przyjedzie i sie chwali zaraz go prostujemy. <- tak wiem wasze pedalskie mozgi juz tylko o jednym mysla... powodzenia w zyciu seksualnym.
GOROLE RAUS!



A mnie martwi twoja głupota.
Przyjedź hanysie to pogadamy.
I nie "gorole raus" bo nas jest więcej.
I ciekawe kto wam dupsko liże? Hahaha dobre! Dobre!

przepon

2013-04-05, 17:41
modyf napisał/a:

@snoq za pieniadze w postaci dotacji do nierentownych kopalń, odpraw dla górników, 'zagrabionych' przez składy węgla, moglibyśmy zakupić w cholerę taniego czeskiego węgla i mieć wywalone na Ślązaków.
Taki ten wasz węgiel ważny a co druga kopalnia nierentowna i trzeba pieniądze w nią pompować bo to segment 'strategiczny'.



To akurat wynika z polityki kraju, a nie z wydobycia. Węgiel pod ziemią sam nie drożeje :) A koniec końców, to po wojnie ktoś ten kraj na nogi stawiał. Nie trza zrazu całować Ślązaków po nogach z wdzięczności, ale to co piszesz kolego, to już podchodzi pod herezję.
Ponadto jeżeli jesteś tak "anty", to zacznij popierać RAŚ i przyczyń się do autonomii tego regionu. Nie będzie Ci przeszkadzał.

Fisz_

2013-04-05, 17:42
Kuźwa, ludzie we własnym kraju nie potrafią się dogadać z innymi, kerych historia nie całkiem polska, ale jednak wspólna. Nie dziwcie się, czemu bardziej związani z rejonem Ślązacy niezbyt są chętni do integracji z krajem, który i tak dla zasady ich nie trawi.

Nierentowność kopalń to sztucznie generowane zjawisko. No bo kto sprzedałby Czechom zakład przynoszący zysk..? A sprzedać trzeba..

Oby wszystkim hejtującym gwarę i Ślązaków kadź wąskotorowa z Huty Pokój na łeb jebła, wpadli pod 105N w drodze na Stroszek, albo wlecieli do niezasypanego szybu. Nikt wom modryj kapusty do ryja na chamca nie wcisko, jak wy nom swoja durno godka. Pozdrawiam - mieszkaniec dawnej Konigshutte.

A dzieciak mówi całkiem wyraźnie, nie po niemiecku, jak niektórzy myślą. Zasrani hejterzy wpływów dawnej niemieckiej kultury, tłukący się po mieście Volkswagenami i Audi po Hansie i Zigfridzie ze stłuczki pod Monachium.

Prescot

2013-04-05, 17:53
mały wieśniak