18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak małpka fiki miki...

Halman • 2024-01-16, 07:38

hormonalnego szału dostała...

shoe5maker

2024-01-16, 17:14
pfefe napisał/a:

Masz rację.
Małpka wołałą "Give me my stuff!" ("Oddaj moje rzeczy")
A ten koleś: "No. You can walk away. 'll get you your stuff. ("Nie. Wyjdź stąd. Ja odniosę twoje rzeczy").
Ale nie wiadomo czemu wyrzucili ją z pracy. Może napluła do jedzenia albo coś ukradła i/lub zniszczyła i dlatego mieli powód, że nie chcą wpuścić jej na zaplecze. Zresztą sądząc po tym, że nawet inny Murzyn ją wypychał to musiała coś srogo odpie**olić.



Czyli małpa nie rozumie po cywilizowanemu, że ma poczekać na zewnątrz.

Coffey

2024-01-16, 17:21
Lubię takie drobne agresywne szmaty. W lóżku najlepsze

bubatsa

2024-01-16, 17:32
Kumpele pracowala kilka lat w restauracji w UK. Stwierdzila, ze najgorsze bydlo to smoluchy. Zawsze zostawiali rozpier..ol, szczegolnie rodziny z dzieciakami.

jazeck

2024-01-16, 17:36
Waliłbym tego spalonego skwarka patelnią, najwyżej bym wyleciał z roboty.

oceloto

2024-01-16, 17:36
youzeck1984 napisał/a:

Oglądając Sadola, przestałem uważać czarne kobiety za kobiety, one są takie same jak ich czarni bracia. pie**olony czarny motłoch. Dziwie się kolesiowi, że jej nie zaj***ł strzała na łeb, ja bym już nie miał żadnych oporów, wpie**oliłbym jej, jak facetowi…



Miałbyś gdybyś się urodził w stanach, typ ryzykował by tym, pracę, karierę, znajomych, rodzinę bo to kobieta + czarna + nagranie, które 100/100% wyląduje w sieci, a jak zwykle nagrana jest tylko końcówka akcji więc ch*j wie kto co komu zrobił itd

el...........ss

2024-01-16, 17:59
Tak jak zazwyczaj jadę po małpach, tak tutaj trochę nie rozumiem, skąd ten wjazd na typiarę...

Chciała wziąć swoją kurtkę i torebkę, nie mogli jej tego zwyczajnie dać? Kazali jej wyjść, zostawiając rzeczy osobiste. Sam bym się wk***ił

frytburger.z.paprykarzem

2024-01-16, 20:54
youzeck1984 napisał/a:

Oglądając Sadola, przestałem uważać czarne kobiety za kobiety, one są takie same jak ich czarni bracia. pie**olony czarny motłoch. Dziwie się kolesiowi, że jej nie zaj***ł strzała na łeb, ja bym już nie miał żadnych oporów, wpie**oliłbym jej, jak facetowi…



Popracuj jako ochroniarz, policjant, kanar itp. to zrozumiesz że kobiety od mężczyzn jeśli mowa o zachowaniu różni jedynie to że kobiety zazwyczaj są zaskoczone tym że ponoszą za swoje zachowania konsekwencje.

RSTB30

2024-01-16, 22:10
murzyny do gazu j***ne małpy w Polsce ich zajebiemy

dgfdfg

2024-01-17, 14:00
Jak małpka fiki miki piłem wczoraj siki Weroniki KUUUURWAAAA !!!!!! (mojej dziewczyny)

Judasz z IKEI

2024-01-17, 21:03
youzeck1984 napisał/a:

Oglądając Sadola, przestałem uważać czarne kobiety za kobiety, one są takie same jak ich czarni bracia. pie**olony czarny motłoch. Dziwie się kolesiowi, że jej nie zaj***ł strzała na łeb, ja bym już nie miał żadnych oporów, wpie**oliłbym jej, jak facetowi…



Ja przestałem uważać murzynów za ludzi po przyjeździe do UK. A pojechałem tam jako punk w długich włosach myśląc że wszyscy są tacy sami. Życie zweryfikowało moje głupie poglądy w jeden dzień. A spędziłem tam dekadę. Dziś jestem największym rasistą pośród moich znajomych i nie wstydzę się tego.

JohnyByrd

2024-01-19, 22:38
Trudne murzyńskie sprawy.

youzeck1984 napisał/a:

Oglądając Sadola, przestałem uważać czarne kobiety za kobiety, one są takie same jak ich czarni bracia. pie**olony czarny motłoch. Dziwie się kolesiowi, że jej nie zaj***ł strzała na łeb, ja bym już nie miał żadnych oporów, wpie**oliłbym jej, jak facetowi…



Oglądając sadola przestałem uważać czarnych za małpy naczelne. Orangutan, goryl czy szympans przy nich reprezentują wyższy szczebel drabiny ewolucyjnej. Czarny to coś między pawianem (agresja) a bonobo (seksualne rozpasanie)