18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak leczyć homoseksualizm?

Am...........eg • 2010-12-10, 11:10
Większości mężczyzn to by się przydało.


Uechtacz

2010-12-10, 17:34
Oj, przepraszam, chyba wszedłem przez pomyłkę na Onet. Napinka większa niż w czasie akcji "gdzie jest krzyż", jeszcze Antka Emigranta brakuje do kompletu.

A teraz apel do wszystkich anty-homo-ultra-maczo-hetero: na pewno r*chacie kobitki hurtowo, zwiększając czystą rasowo populację Ojczyzny (ten prawy biceps to od myszki), więc widok dwóch śliniących się gości powinien was cieszyć, bo gdzieś tam są 2 wolne laski do obsłużenia! Ruszać na łowy, zdrowa polska młodzieży.

(proszę, niech mnie jakiś gimbus wyzwie od pedałów, żona będzie miała ubaw).

Begihit

2010-12-10, 17:41
Uechtacz napisał/a:

Oj, przepraszam, chyba wszedłem przez pomyłkę na Onet. Napinka większa niż w czasie akcji "gdzie jest krzyż", jeszcze Antka Emigranta brakuje do kompletu.

A teraz apel do wszystkich anty-homo-ultra-maczo-hetero: na pewno r*chacie kobitki hurtowo, zwiększając czystą rasowo populację Ojczyzny (ten prawy biceps to od myszki), więc widok dwóch śliniących się gości powinien was cieszyć, bo gdzieś tam są 2 wolne laski do obsłużenia! Ruszać na łowy, zdrowa polska młodzieży.

(proszę, niech mnie jakiś gimbus wyzwie od pedałów, żona będzie miała ubaw).



Ty PEDALE!
Pozdrów żone

SatanBaby

2010-12-10, 18:08
Teraz wszyscy i tak się zabezpieczają, więc o "zwiększaniu czystej rasowo populacji" nawet nie ma mowy...

matx

2010-12-10, 18:30
Magik2501 napisał/a:

kolega wyżej napisał tylko ogólną prawdę..


kolega? haha, to tylko jeden user wiecej na tej stronie. potem sie smiejesz z homoseksualistow.
uwazasz za prawde cos co napisal jakis pajac na forum, co to jakis guru twoj?
wyjedz czlowieku ze swojej wioski ,zwiedz pare krajow i moze zaczniesz miec do ludzi szacunek jak ci taki "zly" gej powie co masz robic bo bedzie po prostu na wyzszym stanowisku niz ty. wtedy zapomnisz o olowianych nabojach i zaczniesz zapie**alac jak Ci taki pan homoseksualista zagra.
dla twojej wiadomosci wiekszosc wyskoich stanowisk w firmach zajmuja geje i potem tacy kozacy jak ty czyszcza im buty :)

poopek

2010-12-10, 18:35
obrazek z grzegorzem mnie rozj***ł xD

mrrr... rrrr... rrrr...

2010-12-10, 18:48
noob123 napisał/a:

nic nie mam do pedałów!
zmniejszają mi konkurencję ;d


O! Choć jeden myśli taktycznie!

okanslig

2010-12-10, 19:04
Pedaly to cioty.

TajemniczyDaun

2010-12-10, 19:07
Slevin napisał/a:

no ale lesbijki jak zawsze są zajebiste :O


Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę że liczba kobiet do 45 roku życia jest mniejsza od liczby mężczyzn. Jeżeli te kobiety miały by zostać lesbijkami co oznacza (o ile to możliwe) że nie będziesz już ich interesował. Ale czy i tak to coś zmieni, skoro Twoje życie polega na waleniu konia?

Turek.

2010-12-10, 19:44
matx napisał/a:


dla twojej wiadomosci wiekszosc wyskoich stanowisk w firmach zajmuja geje i potem tacy kozacy jak ty czyszcza im buty :)



To ty chyba mieszkasz w West Lahunga Beach a nie w Polsce czlowieku... U nas na samej górze sa postkomuchy potem inni a geje mają gorsze zycie niz szczury, gdzies na poziomie murzynow (czyt. @)

ObywateI

2010-12-10, 23:04
@up
Dobrze gadasz.

matx

2010-12-10, 23:33
Turek. napisał/a:



To ty chyba mieszkasz w West Lahunga Beach a nie w Polsce czlowieku... U nas na samej górze sa postkomuchy potem inni a geje mają gorsze zycie niz szczury, gdzies na poziomie murzynow (czyt. @)



przeczytaj moj post jeszcze raz a moze zobaczysz cos w stylu "w dupie byles, gowno widziales".

Saia

2010-12-11, 01:00
jctwa napisał/a:

Chwalenie się tytułem "Mgr" przy okazji byle jakiego komiksu - to jest dopiero pedalskie.



pie**ol się :ok:

rrdzony

2010-12-11, 23:32
Homophobia - it is so gay...

.:...........:.

2010-12-14, 10:33
Aj tam aj tam.