18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak kupić piwo za 6 groszy w Tesco

lemon9 • 2011-11-12, 19:09


Czyli z serii: Polak potrafi!

yadam

2011-11-14, 00:04
Defect napisał/a:



My cycate debile twierdzimy, że w ten sposób można zrobić wałek z wielkiej sieci supermarketów, która mimo ogromnego budżetu płaci pracownikom 6zł za godzine. Oi! ch*j ci w pysk jeśli masz takie "mądrości"



O k***a! Bunt przeciwko systemowi. Szybko drukuj kupon i leć stać w kilometrowej kolejce, żeby kupić jedno piwo i maseczkę, co byś się nie pomarszczył

De...........ct

2011-11-14, 00:11
yadam napisał/a:



O k***a! Bunt przeciwko systemowi. Szybko drukuj kupon i leć stać w kilometrowej kolejce, żeby kupić jedno piwo i maseczkę, co byś się nie pomarszczył



Dobrze! Wnet to uczynie szefie!!!!

p.s. niech cie tylko mama przestanie utrzymywać to sie zesrasz :homer:

xiontZ

2011-11-14, 00:31
@yadam
Śmiem wątpić w to czy jesteś człowiekiem skoro gardzisz darmowym browarem. A może spinasz się bo nie masz jeszcze dowodu osobistego i nie możesz takiego zakupu dokonać. Tak czy siak
:idzwch*j:

Kamizyo

2011-11-14, 00:40
Są 2 możliwości.

Pierwsza to yadam siedzi w zarządzie tesco.

Druga, nie jest Polakiem, że nie chce darmowego piwa.

mikotom

2011-11-14, 01:05
jakoś nie ma tego bonu do wydrukowania ........ bo już miałem imprezę robić

Sn...........no

2011-11-14, 11:00
Na tym portalu zaczyna j***ć kwejkiem, każdy wrzuca tu całe gówno z internetu. Ja rozumiem, że nie wszyscy przeglądają wszystkie portale, ale do ch*ja pana po co kserować czyjeś pomysły ?

grzeszut

2011-11-14, 11:29
mam pytanko, kupon musi byc wydrukowany w kolorze czy moze byc czarno bialy ? i czy musi byc na twardym papierze czy na zwyklym to przejdzie... testowal ktos z wroclawia :) ?

Tomows

2011-11-14, 18:13
yadam napisał/a:

Co za, k***a mac, kraj. Wasze 'oszczędzanie' na wszystkim, czym tylko można, doprowadza do płaczu ze śmiechu. Żal wam wydać na piwko to, dla mnie, jest to proste ze jesteście łajdakami, powiem nawet - j***nymi nierobami, którzy na to zacne piwko nie zasłużyli.
I dziwić się ze później są biegi po karpie czy inne realowe wieloboje.
ch*j wam w cycki debile!



Popłacz się.

torro

2011-11-15, 11:56
Podobno ostatniego dnia promocji, 31. listopada ma być wszystko za darmo...

Tajski

2011-11-15, 12:13
najbardziej sadystyczny to jest ten paznokieć!

Bila

2011-11-15, 19:26
Defect napisał/a:



My cycate debile twierdzimy, że w ten sposób można zrobić wałek z wielkiej sieci supermarketów, która mimo ogromnego budżetu płaci pracownikom 6zł za godzine. Oi! ch*j ci w pysk jeśli masz takie "mądrości"



Ale jak ich jebniesz na browara,czy skrzynkę browarów,oni i tak będą ludziom płacić 6 zł na godzinę,a pampersy kupuje i tak pracownik.

Natasha

2011-11-15, 19:49
Takimi akcjami tylko się młodzież gimnazjalną i licealną rozpije, a to przyszłość naszego narodu : /

De...........ct

2011-11-15, 21:18
Bila napisał/a:



Ale jak ich jebniesz na browara,czy skrzynkę browarów,oni i tak będą ludziom płacić 6 zł na godzinę,a pampersy kupuje i tak pracownik.



Ale robienie wałka z Tesco nie jest po to, żeby pokazać im, że powinni zwiększyć wypłaty pracownikom. To nie jest nawet jakiś bojkot. Po prostu nie pomyśleli dobrze nad promocją, a cała rzesza Polskich smakoszy piwa, może bez żadnego współczucia rozj***ć ich system. Proste

Boberio23

2011-11-16, 10:56
yadam napisał/a:

Co za, k***a mac, kraj. Wasze 'oszczędzanie' na wszystkim, czym tylko można, doprowadza do płaczu ze śmiechu. Żal wam wydać na piwko to, dla mnie, jest to proste ze jesteście łajdakami, powiem nawet - j***nymi nierobami, którzy na to zacne piwko nie zasłużyli.
I dziwić się ze później są biegi po karpie czy inne realowe wieloboje.
ch*j wam w cycki debile!



najpierw zacznij zarabiać na siebie a nie snujesz takie mądrości kiedy starzy wciąż dają ci kieszonkowe, gdybyś pracował to wiedział byś jak ważne jest czasami oszczędzanie. czemu twierdze że jesteś p*zdą? bo po tym co napisałeś nie można sądzić inaczej