18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak Krzysztof Kozak nagrywa się na sekretarkę Peji

Nathaniel_Demerest • 2012-12-29, 01:26
Dawno, dawno temu, kiedy jeszcze Peja nie był "groźny", niejaki Krzysztof Kozak*, pseudonim KNT zadzwonił do naszego reprezentanta biedy, oznajmiając mu by jak najszybciej do niego oddzwonił.

Rozmowa ta, została zamieszczona na jednym z utworów naszego artysty ze Slums Attack, więc nie trudno o wiarygodność jej.

Oto tajemnicza wiadomość:


Jako że na portalu było już sporo materiału z rozmów, myślę że szanowni moderatorzy, okażą zrozumienie, nie wpie**alając materiału w zapomnienie.


* Gimbełę, które obejrzało "Jesteś Bogiem", powinno poprzez tę wskazówkę skojarzyć, tego "jegomościa".

bloodwar

2012-12-29, 05:12
Rezprezentanci biedy. Umysłowej

genghiskhan

2012-12-29, 08:49
ale co mnie obchodzi jakiś dres dzwoniący do innego? :idzwch*j:

kufel01

2012-12-29, 09:08
Sie nie obsrajcie hejty gimnazoidalne. Płyta była przednia a KNT zebrał wtedy dobry pocisk.

JedzMojLagier

2012-12-29, 09:37
na legalu klasyk, najlepszy okres jego jakze bogatej tworczosci moim zdaniem i te bity

j2m2

2012-12-29, 10:07
cóż za przejaw kreatywności, żeby z takiego badziewia tworzyć jeszcze większe badziewie, a na dodatek tego gówna słuchać :samobojstwo:

genghiskhan

2012-12-29, 16:33
kufel01 napisał/a:

Sie nie obsrajcie hejty gimnazoidalne. Płyta była przednia a KNT zebrał wtedy dobry pocisk.


strzelali do niego?

Czesiek181

2012-12-29, 17:20
Oczywiscie najwiecej do powiedzenia maja brudasy ktorzy mysla,ze metal to muzyka,wpie**alaja swoje gowno, cpaja heroine, kokaine. Dla hejterow -brudasow Doda to nie metal p*zdeczki. W ogule jak mozna sluchac dody i mowic, ze slucha sie metalu. Coz mozna sie spodziewac po Gimbobrudasach z bieda umyslowa.

matt69

2012-12-29, 17:38
@up
hehe, tesz popełnie pare błenduw rze by, ci smutno samemó nie było i bende jeździł sobie po "brudasah" wjem rze to modne hehe.
metal to nie mózyka i w ogule jakoś tak ble. hip hop ponat wszystko hehe

Czesiek181

2012-12-29, 17:42
matt69 napisał/a:

@up
hehe, tesz popełnie pare błenduw rze by, ci smutno samemó nie było i bende jeździł sobie po "brudasah" wjem rze to modne hehe.
metal to nie mózyka i w ogule jakoś tak ble. hip hop ponat wszystko hehe

Popelniaj sobie ile chcesz jebie mnie to? Ciebie mam w dupie. Brudasy najwiecej hejtuja mozna to wszedzie zobaczyc.

mlecz1323

2012-12-29, 19:05
a Śruba by powiedzial:
-pie**olisz ogólniki :D

Captain_Obvious

2012-12-29, 23:11
Słabo słychać, dlatego zapodam Wam tekst:

"Pewnego dnia się k***a obudzisz k***a zakopany w lesie. Na haju była dz**ka. Palę hajs k***a, rozumiesz?
Palę hajs k***a. Fajnym charakterem do ciebie mówię,mówi? Jesteś cipem k***a palę telefony. Cieciu pie**olony
w dupę. W Warszawie są najlepsze jagody, więc zapie**alaj do lasu. Załatwione masz k***o."

PawełGM

2012-12-29, 23:15
Czesiek181 napisał/a:

Popelniaj sobie ile chcesz jebie mnie to? Ciebie mam w dupie. Brudasy najwiecej hejtuja mozna to wszedzie zobaczyc.


ch*jowy z ciebie troll.

luftwafel

2012-12-29, 23:23
pie**oli rownie wyraznie, co ja z moja wada wyymowy.