18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak jezdzisz kurwa??

TamGdzies • 2012-08-15, 23:11
tak w polsce powinne punkty karne wygladac :D
Przejscie dla pieszych- sierpowy
ciagla linia- dwa lewe proste i hakiem.. :D

K-...........an

2012-08-15, 23:23
Jedzie idiota rowerem na pasach i jeszcze ma muze na uszach.
Ćwok się jeszcze burzy i bije za to.

TamGdzies

2012-08-15, 23:27
w rosji jak zauwazylem na wszystkich filmikach to chyba:
silniejszy ma zawsze racje!

Kapral Poproszek

2012-08-15, 23:38
A bym mu k***a ten rower przejechał, j***ny ciul, a potem mu po paluchach to by się sk***iel nauczył co to rower i jak się go używa. Sam jeżdżę na bajku, na nowym mam już przeszło 15k km wyrobione, ale przez przejście przejeżdżam tylko jak nic nie jedzie, a nie wpie**alam się pod koła i jeszcze fochy.

Gu...........99

2012-08-15, 23:41
Widać że kierujący samochodem cofnął więc pewnie przypie**olił w tego kolarza.

TamGdzies

2012-08-15, 23:48
@up kapralu:
pojedz do rosji i tam im to pokaz :D

Se...........ki

2012-08-16, 01:00
Widać, że rowerzysta sam się wj***ł na pasy, jak kierowca samochodu przecinał skrzyżowanie. Wiem, że to kacapownia, ale normalne chyba jest, że nie pcham się na pasy widząc, że nadjeżdżający pojazd jest zbyt blisko. Pajace pewnie myślą, że w miejscu zahamujesz.

marcinsud

2012-08-16, 17:03
a może w rosji są inne przepisy i można rowerem po pasach jeździć, a cykliści maja pierwszeństwo? Kto wie ja nie wiem, więc nie oceniam sytuacji.

BociaNq

2012-08-16, 17:15
Skubaniec, 2 razy by go potracił, i 2 razy musiał go sprać ;/ Co za pechowcy.

kamil66

2012-08-16, 18:00
Jeśli droga dla rowerów przebiega przez jezdnię, to w zależności od wskazania świateł, można po niej jechać.

PureWhite

2012-08-16, 18:38
debile w swoich walonych, niemieckich osobówkach za kredyty uważają się za szlachtę. napie**alać takich równo, fajny rower i dres też tak będe jeździł.

marmar

2012-08-16, 19:13
xxSekiPlxx napisał/a:

Widać, że rowerzysta sam się wj***ł na pasy, jak kierowca samochodu przecinał skrzyżowanie. Wiem, że to kacapownia, ale normalne chyba jest, że nie pcham się na pasy widząc, że nadjeżdżający pojazd jest zbyt blisko. Pajace pewnie myślą, że w miejscu zahamujesz.


Nie byłbym taki pewien. To Rosja, a tam przepisy nie są takie same jak u nas. Zacznijmy od tego, ze na skrzyżowaniach rowerzysta ma takie same prawa jak pieszy.

slawekfmx

2012-08-18, 03:22
na ch*j sie zatrzymywał

Br...........ki

2012-08-18, 10:28
Co wy k***a pieprzycie ludzie. To że wjechał na pasy rowerem to jest takie złe według was? Ja też nigdy nie schodzę z rowerka na przejściach bo to jest bez sensu. A gość ani na tych pasach nie wyjechał jakoś gwałtownie, tylko jak samochód był daleko, a obowiązkiem auta jest się k***a zatrzymać jak jest ktoś na przejściu. Nagle tak pilnujecie przepisów, to ciekawe ile z was jeździć samochodem zgodnie z każdym przepisem (20km/h ograniczenia)