18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak jeździ policja w tym kraju :)

GalganisTa • 2015-04-01, 20:51
Nie ma co się szczypać
Przynajmniej policja była na miejscu więc sprawca nie uciekł :P



Zaj***ne z interii.
Po tagach nie znalazłem
Jak było to Komorowski na tym stanie :D
:idzwch*j:

EdgarStalin

2015-04-01, 22:21
Dodajcie to jeszcze raz bo filmik mi laguje

RayCHG

2015-04-01, 22:22
Ciekawe czy się dogadali czy trzeba było wezwać psy

PERKUN

2015-04-01, 23:03
Ewidentna wina osobówki!

Keren

2015-04-01, 23:22
O kurcze nie wiedziałem ze w tym miejscu jest u nas kamerka :D

kosmaty69

2015-04-01, 23:59
Proszę zwrócić uwagę, że kierowca tej lodówki lekko dotknął tą "renówke" a ta sie rozdupcyła wzdłuż i wszerz :amused:

Grachu

2015-04-02, 00:06
Velture napisał/a:


...Odwalili tutaj wiochę straszną. Gdyby to zrobił zwykły kierowca, a oni byli by świadkami, sto procent odebranie prawa jazdy. Spoko, że monitoring to nagrał, bo gdyby nie to, biedna kobiecina miała by przesrane. Szybko koguciki k***a włączyli... i jaki ważny wysiadł. Nie jestem przeciwny policji, ale takich debili u nich pracujących, których niestety jest już jakieś 70 %. Ten filmik mnie w ogóle nie śmieszy, on mnie przeraża...



Trochę siara, zgodzę się, ale czy to nie większość kolizji wynika z jakiegoś zapatrzenia się na coś?

Czy nie uważasz że prawdopodobne jest to, że policjant włączył koguta żeby być bardziej widocznym i żeby to się gorzej nie skończyło? Jak reagujesz na koguta a jak na "awaryjki"? -.-

Jaki ktoś ważny wysiadł, a co miał zrobić, k***a czekać do przyjazdu kogo? Policji?

Haters gonna hate... -.-

Adek1507

2015-04-02, 06:19
Grachu napisał/a:



Trochę siara, zgodzę się, ale czy to nie większość kolizji wynika z jakiegoś zapatrzenia się na coś?

Czy nie uważasz że prawdopodobne jest to, że policjant włączył koguta żeby być bardziej widocznym i żeby to się gorzej nie skończyło? Jak reagujesz na koguta a jak na "awaryjki"? -.-

Jaki ktoś ważny wysiadł, a co miał zrobić, k***a czekać do przyjazdu kogo? Policji?

Haters gonna hate... -.-



Niczego nie hejtuje, wyrażam swoją opinie. To jest różnica. Pozdrawiam.

The.prophecy

2015-04-02, 20:23
Włączyli koguty by "oznaczyć" miejsce kolizji.

Nie znacie sprawy a się wypowiadacie. Renualt zatrzymał się przed przejściem, radiowóz chciał go wyprzedzić i zjechać na chodnik w celu podjęcia czynności na grupce stojących tam osób. Pechowo gdy oba pojazdy miały się w martwych strefach kierowca osobówki ruszył przez co zahaczył go radiowóz.
Oczywiście ewidentna wina policjanta, chcąc wykonać taki manewr powinien się "uprzywilejować", wtedy byłaby szansa, że kierowca osobówki nie ruszyłby z miejsca.

wesol-

2015-04-03, 19:32
Łobez, moje miasto takie piekne :-D

zonk

2015-04-05, 10:54
Naprawdę teraz takich tępaków przyjmują do policji ?