18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak ja nie cierpię bachorów

~_Yarko_ • 2022-11-15, 23:25

Pomyślał rogaty bawół.

unpleasant

2022-11-16, 00:05
tak to jest jak się spaceruje bez smyczy i kagańca.

OpenStreetMaps

2022-11-16, 01:01
Bieda aż żal patrzeć ale pie*****ne amerykańskie korporacje już się tam panoszą. Co najgorsze w tych najbiedniejszych krajach do których też podróżowałem taki amerykański syf uchodzi za symbol statusu społecznego. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak ja muszę cierpieć w każdej restauracji w dowolnym miejscu na świecie gdy do picia proponuje mi się colę lub pepsi. jakby zupełnie nie było jakiś regionalnych napojów. Cola i pepsi Świat bez tego byłby lepszy!




jpdlv2

2022-11-16, 01:02
Ciekawe kto odnajdzie pantofelek...

Mordawkubeł

2022-11-16, 02:07
OpenStreetMaps napisał/a:

Bieda aż żal patrzeć ale pie*****ne amerykańskie korporacje już się tam panoszą. Co najgorsze w tych najbiedniejszych krajach do których też podróżowałem taki amerykański syf uchodzi za symbol statusu społecznego. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak ja muszę cierpieć w każdej restauracji w dowolnym miejscu na świecie gdy do picia proponuje mi się colę lub pepsi. jakby zupełnie nie było jakiś regionalnych napojów. Cola i pepsi Świat bez tego byłby lepszy!



taki już nasz świat i ludzie :lol:

Dracula

2022-11-16, 05:06
OpenStreetMaps napisał/a:

Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak ja muszę cierpieć w każdej restauracji w dowolnym miejscu na świecie gdy do picia proponuje mi się colę lub pepsi.
jakby zupełnie nie było jakiś regionalnych napojów.





:wodka:



Napewnoniekrzychu

2022-11-16, 05:55
[quote="OpenStreetMaps"]Bieda aż żal patrzeć ale pie*****ne amerykańskie korporacje już się tam panoszą. Co najgorsze w tych najbiedniejszych krajach do których też podróżowałem taki amerykański syf uchodzi za symbol statusu społecznego. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak ja muszę cierpieć w każdej restauracji w dowolnym miejscu na świecie gdy do picia proponuje mi się colę lub pepsi. jakby zupełnie nie było jakiś regionalnych napojów. Cola i pepsi Świat bez tego byłby lepszy!

Piszesz o biedzie w kraju ale masz ból jelit bo nie podali ci napoju regionalnego a cole. Samolubne. Boli cie ze korporacje wprowadzaja na rynek swoje produkty a nie powinny bo ty tak mowisz. Nie inwestujesz w kulture regionalna tylko latasz po swiecie i przesiadujesz w restauracjach. Nie ładnie, nie ładnie

Pedator

2022-11-16, 06:35
Wściekła krowa do tego.

Dracula

2022-11-16, 07:02
Napewnoniekrzychu napisał/a:

Nie inwestujesz w kulturę regionalną tylko latasz po świecie i przesiadujesz w restauracjach. Nie ładnie, nie ładnie



Zgadza się.
Pojechałby na Podlasie. od razu samogon by polewali.

OpenStreetMaps napisał/a:

Cola i pepsi Świat bez tego byłby lepszy!



Jak śmierdzą kapitalistyczne napoje, zawsze jest alternatywa,
Wyjazd do kacaplandu i russkij mir,


BambiPMT

2022-11-16, 07:16
j***ne brudasy tempe.

skywalker75

2022-11-16, 09:30
OpenStreetMaps napisał/a:

Bieda aż żal patrzeć ale pie*****ne amerykańskie korporacje już się tam panoszą. Co najgorsze w tych najbiedniejszych krajach do których też podróżowałem taki amerykański syf uchodzi za symbol statusu społecznego. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak ja muszę cierpieć w każdej restauracji w dowolnym miejscu na świecie gdy do picia proponuje mi się colę lub pepsi. jakby zupełnie nie było jakiś regionalnych napojów. Cola i pepsi Świat bez tego byłby lepszy!


Nie pie**ol mi tu farmazonów, doskonale pamiętam jakim wydarzeniem był za komuny kupno prawdziwej Pepsi w szklanej butelce... To było często nasze marzenie i dzięki temu dało się jakoś wyżyć w tym syfie. Bez tej papsi lub coca coli PRL byłby jeszcze gorszy

Dracula

2022-11-16, 10:13
skywalker75 napisał/a:

Pepsi w szklanej butelce...
Bez tej papsi lub coca coli PRL byłby jeszcze gorszy



To były czasy.
Pepsi-Cola w dużej szklanej butelce, zamykanej metalową zakrętką.




Toperson1

2022-11-16, 13:18
Moze ciapatych nie lubi po prostu

Daiagii08

2022-11-16, 17:59
Biedne dzieci :( mama zamiast pomóc to uciekła

majeńka

2022-11-16, 19:11
Krasuli piwko się należy!