18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak islam pierze mózgi ludziom na Zachodzie

Czesiek181 • 2012-08-10, 19:24
Zdemaskowanie islamu

dN...........N!

2012-08-10, 19:33
wszystkie religie to zło.

piwo za absurdy jednej z nich.

McMenel

2012-08-10, 19:47
Islam ma podobne wartości etyczne co wczesna religia chrześcijańska. Jeszcze nie tak dawno temu chrześcijanie traktowali innowierców tak samo jak islamiści. Jeżeli porównać obie te religie są bardzo podobne pod względem dogmatycznym. Z tymże teraz chrześcijaństwo wyrosło z mocnego gnębienia innych ( innych z różnych powodów czy to czary czy bycie homo czy po prostu duże majątki ziemskie które podobały się biskupom ). Więc powiem tak przyganiał kocioł garnkowi.

ostatni

2012-08-10, 19:49
McMenel napisał/a:

Islam ma podobne wartości etyczne co wczesna religia chrześcijańska. Jeszcze nie tak dawno temu chrześcijanie traktowali innowierców tak samo jak islamiści. Jeżeli porównać obie te religie są bardzo podobne pod względem dogmatycznym. Z tymże teraz chrześcijaństwo wyrosło z mocnego gnębienia innych ( innych z różnych powodów czy to czary czy bycie homo czy po prostu duże majątki ziemskie które podobały się biskupom ). Więc powiem tak przyganiał kocioł garnkowi.



Wczesna religia chrześcijańska podobna do islamu??? :lol: W którym miejscu? Może potępienie przez Jezusa kamieniowania? Albo tekst o nastawianiu drugiego policzka? Przypominam, że w Nowym Testamencie nie ma mowy o torturowaniu czarownic itd, a księga ta znosi mnóstwo brutalnych nakazów ze Starego Testamentu. Co do wojen, to takie były czasy, jak Europa miała obronić się przed islamem 1000 lata temu? Zawsze Arabowie atakowali chrześcijan, nie odwrotnie Poczytaj sobie czym była rekonkwista albo odsiecz wiedeńska. Gdyby nie ta brutalność to dziś żyłbyś w jednym z emiratów europejskich i nie mógłbyś pozwolić sobie na takie głupie gadki. My ruszyliśmy do przodu, a oni tkwią w średniowieczu, co nie byłoby dla nas niebezpieczne, gdyby nie chęc posiadania przez ciapatych nowoczesnej broni. Najpierw się poucz, potem wypowiadaj


Arabia Saudyjska:
-policja religijna,
-specjalne wizy dla innowierców,
-całkowity zakaz wstępu chrześcijan do Mekki,
-zakaz wyznawania przez obywateli państwa religii innej niż islam, oczywiście zakaz ateizmu,
-zakaz posiadania Biblii,
-o regulacjach obyczajowych, prawach kobiet itd. nie ma sensu wspominać,
-złamanie którejkolwiek z powyższych reguł jest karane z miejsca śmiercią poprzez ukamienowanie bądź dekapitację.


Koran:
-nakaz szerzenia islamu na całym świecie,
-liczne nakazy dekapitacji innowierców, zwłaszcza chrześcijan, nazywanych ludźmi księgi (chodzi o biblię), ewentualnie nakaz obcięcia prawej dłoni i lewej stopy,
-obietnice trafienia do raju w nagrodę za śmierć w trakcie mordowania innowierców.


Praktyka:
-rozwalenie kilku dzielnic Londynu i Paryża nie tak dawno,
-zamachy samobójcze w USA, UK, Izraelu, Bułgarii,
-liczne materiały na hardzie (dekapitacje, kobiety oblane kwasem itd.)
-protesty muzułmanów przeciwko wystawianiu choinek w sklepach w Wlk. Brytanii, co rani ich uczucia religijne,
-słowa Jasera Arafata: "najpotężniejszą bronią islamu jest macica arabskiej kobiety"


Prawda jest taka, że każdy muzułmanin jest spokojnym gościem z budki z kebabem dopóki on i jego bracia w wierze stanowią znikomą mniejszość w danym rejonie, zwykły oportunizm. Niemniej jednak po chwili rozmowy z nim można się przekonać, że allah jest dla gościa wszystkim, więc zawsze gdy islamiści przekraczają 10% społeczeństwa zaczynają w życie wcielać to o czym mówi koran i ich przywódcy religijni. Naiwnością jest wiara w potępiające zamachy oficjalne oświadczenia przywódców religijnych islamu-co mają powiedzieć kiedy wisi nad nimi arsenał kilku tysięcy bomb atomowych USA. Dlatego tak niebezpieczne jest dla nas wszystkich posiadanie broni jądrowej np. przez Iran. Pojebom przecież nie będzie zależało na życiu, skoro wytną w imię allaha chrześciajan i trafią do raju...

erni13

2012-08-10, 20:16
Piwsko konieczne. Im więcej ludzi o tym wie, tym lepiej. Ja nie potrzebuję tego typu filmików, bo żyję z tymi pojebami na codzień w Niemczech. I o ile Turcy, Kurdowie, Libańczycy są normalmi, i dla nich wiara to tylko taki dodatek do życia, to dla Afgańców, Pakoli, Irakijczyków itd. jest wszystkim. Będąc w Angli i idąc jedną z biedniejszych dzielnic, przechodziłem obok meczetu (nie zauważyłem go, wyglądał jak normalny dom), rozmawiając z kolegą, i tak się stało, że jakaś meszka czy inny owad wpadł mi do gardła, i musiałem splunąć. Pod meczetem, o czym nie wiedziałem. Zauważyła to grupka Pakoli, którzy rzucili się w pogoń za mną, i kolegą, mieli broń białą, ale nie wiem co dokładnie... Miałem stracha, ale uciekliśmy im, bo z tymi pojebami nie ma żartów. Akcja była w Birmingham, dzielnica Erdington. Miałem zamiar oblać w nocy ten meczet świńską krwią i porozrzucać świńskie mięso dookoła, ale miasto jest bardzo dobrze monitorowane, i ni ch*ja, dostałbym duużą karę za to. A może i więzienie, więc odpuszczam...

SoczekZCipki

2012-08-10, 20:27
Przez chwile myślalem że ją na dłuższy czas zatkało jak zaczął przemawiać :F

ostatni

2012-08-10, 20:29
erni13, z tą wieprzowiną to niezły patent. W Izraelu, aby zapobiec zamachom w autobusach rozwiesza się świńskie mięso w foli. Biedny muslim w trakcie eksplozji ufajda się w nieczystym mięsku i nici z dziewic od allaha w raju. Prymitywizm tych zwierząt jest zatrważający

Lupido

2012-08-10, 21:03
McMenel, miał na myśli to jak chrześcijanie szerzyli swoją wiarę. Nowy Testament dopiero po średniowieczu zaczęto traktować inaczej bądź go zmieniono by wyszło na religię miłosierdzia...

bloodwar

2012-08-10, 21:16
@Ja-ah-qu-ub-el
Arabia Saudyjska:
-policja religijna = system nakazów i zakazów w chreścijaństwie (odstępstwa i karanie za nie pilnowała min. Święta Inkwizycja)
-specjalne wizy dla innowierców = specjalne "wizy" (zakazy wjazdu do danych miast) dla braci starszych w wierze w średniowieczu
-całkowity zakaz wstępu chrześcijan do Mekki = całkowity zakaz wstępu innowierców (nie tylko muslimów ale też np. Luteran do Watykanu)
-zakaz wyznawania przez obywateli państwa religii innej niż islam, oczywiście zakaz ateizmu = palenie na stosie ateistów i innowierców w czasach jesieni średniowiecza
-zakaz posiadania Biblii = zakaz publikowania Koranu
-o regulacjach obyczajowych, prawach kobiet itd. nie ma sensu wspominać = zakaz min. piastowania przez kobiety funkcji kościelnych, wieloletnie spory o to, czy kobieta ma duszę (nie ma :-)
-złamanie którejkolwiek z powyższych reguł jest karane z miejsca śmiercią poprzez ukamienowanie bądź dekapitację = złamanie którejkolwiek z powyższych reguł jest karane z miejsca śmiercią przez spalenie na stosie bądź tzw. próbę wody


Koran:
-nakaz szerzenia islamu na całym świecie = nakaz szerzenia chrześcijaństwa na świecie (np. podbój Ameryki Łacińskiej)
-liczne nakazy dekapitacji innowierców, zwłaszcza chrześcijan, nazywanych ludźmi księgi (chodzi o biblię), ewentualnie nakaz obcięcia prawej dłoni i lewej stopy = wybijanie innowierców podczas świętych krucjat w Palestynie
-obietnice trafienia do raju w nagrodę za śmierć w trakcie mordowania innowierców = obietnica trafienia do raju za udział w krucjacie


Praktyka:
-rozwalenie kilku dzielnic Londynu i Paryża nie tak dawno = rozwalenie kilku miast na terenie Palestyny
-zamachy samobójcze w USA, UK, Izraelu, Bułgarii = samobójcze krucjaty - słynna Krucjata Dziecięca
-liczne materiały na hardzie (dekapitacje, kobiety oblane kwasem itd.) = wtedy jeszcze nie znano Harda na Sadisticu :-)
-protesty muzułmanów przeciwko wystawianiu choinek w sklepach w Wlk. Brytanii, co rani ich uczucia religijne = protesty przeciwko budowaniu synagog żydowskich w centrach wiekszych miast, do tej pory zresztą budowy meczetów w zachodniej Europie są krzywo widziane


ostatni

2012-08-10, 21:58
bloodwar napisał/a:

@Ja-ah-qu-ub-el
Arabia Saudyjska:
-policja religijna = system nakazów i zakazów w chreścijaństwie (odstępstwa i karanie za nie pilnowała min. Święta Inkwizycja)
-specjalne wizy dla innowierców = specjalne "wizy" (zakazy wjazdu do danych miast) dla braci starszych w wierze w średniowieczu
-całkowity zakaz wstępu chrześcijan do Mekki = całkowity zakaz wstępu innowierców (nie tylko muslimów ale też np. Luteran do Watykanu)
-zakaz wyznawania przez obywateli państwa religii innej niż islam, oczywiście zakaz ateizmu = palenie na stosie ateistów i innowierców w czasach jesieni średniowiecza
-zakaz posiadania Biblii = zakaz publikowania Koranu
-o regulacjach obyczajowych, prawach kobiet itd. nie ma sensu wspominać = zakaz min. piastowania przez kobiety funkcji kościelnych, wieloletnie spory o to, czy kobieta ma duszę (nie ma :-)
-złamanie którejkolwiek z powyższych reguł jest karane z miejsca śmiercią poprzez ukamienowanie bądź dekapitację = złamanie którejkolwiek z powyższych reguł jest karane z miejsca śmiercią przez spalenie na stosie bądź tzw. próbę wody


Koran:
-nakaz szerzenia islamu na całym świecie = nakaz szerzenia chrześcijaństwa na świecie (np. podbój Ameryki Łacińskiej)
-liczne nakazy dekapitacji innowierców, zwłaszcza chrześcijan, nazywanych ludźmi księgi (chodzi o biblię), ewentualnie nakaz obcięcia prawej dłoni i lewej stopy = wybijanie innowierców podczas świętych krucjat w Palestynie
-obietnice trafienia do raju w nagrodę za śmierć w trakcie mordowania innowierców = obietnica trafienia do raju za udział w krucjacie


Praktyka:
-rozwalenie kilku dzielnic Londynu i Paryża nie tak dawno = rozwalenie kilku miast na terenie Palestyny
-zamachy samobójcze w USA, UK, Izraelu, Bułgarii = samobójcze krucjaty - słynna Krucjata Dziecięca
-liczne materiały na hardzie (dekapitacje, kobiety oblane kwasem itd.) = wtedy jeszcze nie znano Harda na Sadisticu :-)
-protesty muzułmanów przeciwko wystawianiu choinek w sklepach w Wlk. Brytanii, co rani ich uczucia religijne = protesty przeciwko budowaniu synagog żydowskich w centrach wiekszych miast, do tej pory zresztą budowy meczetów w zachodniej Europie są krzywo widziane




Tak krzywej psychy współczuję. Zrównujesz dzisiejszy islam z Europą sprzed 800 lat. Nie zauważasz, że dekapitacja innowierców w islamie wynika z zapisów koranu, nie spotkałem się natomiast nigdzie w Nowym Testamencie z nakazami zabijania grzeszników, a wręcz odwrotnie. W Watykanie też pewnie nigdy nie byłeś. Twoja nieznajomość historii jest wręcz przykra. Jak wcześniej wspomniałem to muzułmanie byli prowokatorami wszystkich wojen. 300 lat temu zawędrowali bardzo blisko naszych dzisiejszych zachodnich granic. Wyprawy krzyżowe miały na celu odzyskanie Ziemi Świętej najechanej przez ciapatych. Nawet sama logika nakazuje stwierdzić, że religia powstała 600 lat po chrześcijaństwie nie miała miejsca na rozwój dlatego jej wyznawcy atakowali innowierców. Co więcej islam od samego swojego początku opiera się na szerzeniu wiary mieczem. Natomiast przez pierwsze 400 lat chrześcijanie dawali tylko świadectwo męczeństwa. Gdybyś sięgał swoją wiedzą trochę dalej niż antykatolickie stronki dla gimboateistów, to wiedziałbyś, że Kościół również dziś szerzy chrześcijaństwo, ale nie bombami. Wysyła misjonarzy do Afryki, gdzie uczą oni dzieci nie tylko pacierza ale również matematyki i alfabetu. A jeśli uważasz, że muzułmanie czy żydzi mają niesamowite trudności w budowaniu świątyń w Europie to spróbuj zaproponować budowę kościoła w Arabii Saudyjskiej. Radzę kształcenie się rozpocząć od nauki historii, a nie przekręconych faktów z internetu.

Ps. Ulubioną żoną Mahometa była 9-letnia dziewczynka. Pewnie w tym też nie widzisz nic złego. Uprzedzę twoją downowatą ripostę na temat pedofilii księży o której słyszałeś pewnie tylko z gazety Adama Szechtera. Niejeden ksiądz zginął skatowany przez ubecję abyś dzisiaj mógł pie**olić głupoty, podczas gdy ludzie dużo bliżsi twoim poglądom żyli z wydawania władzom opozycjonistów.

erni13

2012-08-10, 22:08
Cytat:

erni13, z tą wieprzowiną to niezły patent. W Izraelu, aby zapobiec zamachom w autobusach rozwiesza się świńskie mięso w foli. Biedny muslim w trakcie eksplozji ufajda się w nieczystym mięsku i nici z dziewic od allaha w raju. Prymitywizm tych zwierząt jest zatrważający


A jak! Pomysł podrzucił mi kolega-Iranijczyk (Pers, jak sam mowi), wróg Islamu. Sam zrobił takie coś w "domu islamskim" (tam gdzie pie**olą o ich zj***nej religii) w Duren (Niemcy). Nie spotykali się więcej tam :krejzi: , a na meczet to działa Haraszo.
Cytat:

Ps. Ulubioną żoną Mahometa była 9-letnia dziewczynka. Pewnie w tym też nie widzisz nic złego.


No, Aisha to podobno dobra dupa była :-> j***ny pedofil. Najlepszy muslim.



bloodwar to typowy gimnazjalny wróg kościoła, i wielce oświecony ateista. Trudno.

Dzedaj87

2012-08-10, 22:57
Przez kolor i czcionkę tych napisów na początku, bylem już k***a gotów komputer wyłączyć przyciskiem...

wi...........94

2012-08-10, 22:59
Bardzo ciekawie ujął te jakże popie**olone fakty islamu. Aż zachęcił mnie do zakupu tej książki. Ale nie możemy tu mówić, że tylko islam jest taki zdziczały. Podobny koleś o takiej wiedzy, tylko że o innej religii, potrafiłby nam opowiedzieć tyle samo poj***nych rzeczy ;)

mi...........ji

2012-08-10, 23:05
Przecież wierzący mówiący o innej wierze nie jest tutaj żadnym autorytetem.

Autorytetem natomiast jest "wojujący ateista", który przecież zawsze jest poszkodowany, mimo że nigdy to o czym pisze go nie spotkało.

Oj biedulki

Se...........ki

2012-08-10, 23:07
Za obrazę Jezusa, Kościół nawołuje do słownego potępienia czynu lub modlenia się za osobę, która się tego dopuściła. Za obrazę Mahometa, duchowni przedstawiciele islamu nakładają karę śmierci na niewiernego(wiele wyroków wykonano na mieszkańcach Europy). Gdybym postanowił odstąpić od chrześcijaństwa, nikt mnie nie ukamienuje, nie zetnie mi głowy, nie zeszmaci mi żony i nie opluje dzieci. Taka ciekawostka: Wiecie, że w prawie muzułmanów, gwałt na muzułmance jest przestępstwem, a gwałt na chrześcijance nie podlega nawet pod wykroczenie.