18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak działa wszechkurwawszystko

Vinsix • 2013-12-17, 23:38


Jak było to WYEBAĆ !

mataertest

2013-12-17, 23:39
O Vranowie z Wiedźmina 2.

As...........ds

2013-12-17, 23:59

kimalo

2013-12-18, 00:03
mataertest napisał/a:

O Vranowie z Wiedźmina 2.


Bardzo ciekawy pomysł, ale to bynajmniej nie są Vranowie, a Reptilianie. ;-)

de_ent

2013-12-18, 01:08
wyj***ć to obojętnie czy było czy nie

aa...........am

2013-12-18, 01:41
@de_ent - uwaga mason

el...........wy

2013-12-18, 03:13
@CYCONAUTA, obawiam się , że nawet gorzej.To może być żyd

komorrr

2013-12-18, 03:14
@de_ent

ewidentnie kryzys wieku sredniego. Ewentualnie wyładowania egrasi nie wiem czym spowodowane, czy to niepowodzenia na tle zawodowym czy rodzinnym, czy jakimkolwiek innym, ale coś tutaj nie gra.

uyvu

2013-12-18, 03:57
Zajebiste, piwko ;D



kaktuz

2013-12-18, 04:18
napiszę to 1000 x na sadolu ludzie którzy wierzą w to co mówią filmy typu Zeitgeits, Illuminati, End Game, Kymatica, Money masters, Capitalism Conspiracy, Big Picture, Reptilianie i ty podobne gówna mają nie równo pod sufitem i zaraz ktoś mi napisze że jestem zaślepiony przez żydów oni mną rządzą i manipulują

nie jest tak że wszystko co mówią w tych filmach jest kłamstwem bo jest w nich dużo prawdy ale jest ona przeplatana kłamstwem i ciężko oddzielić ziarno od plew

el...........wy

2013-12-18, 04:37
@ można w to wierzyć lub nie, ale na pewno te filmy są bardziej wiarygodne niż ty, bo tam ktoś coś przedstawia, a ty po prostu mówisz , że NIE. Wiec podeprzyj to jakoś merytorycznie. jakiś przykład

kaktuz

2013-12-18, 05:28
up człowieku litości podam jeden przykład choć dawno już tych gówien nie oglądałem ale jeszcze kilka polewkowych smaczków pamiętam np w filmie Illuminati chyba 2 części o nazwie konspiracja antychrysta jak mniemam jest mowa o tym że Amerykanie wsadzili do bomby która miała wybuchnąć w Hiroshimie golema [demona] który wykluł się podczas eksplozji no ja pie**ole jak można wierzyć w takie rzeczy

jak ludzie produkujący takie filmy chcą być brani na poważnie oni właśnie zarabiają na debilach którzy łykają takie bajdurzenie te nazwy wytwórni filmowych freeworld itp itd ahahah aaaa zapomniałem dodać nazwiska chyba dwóch największych oszołomów i ludzi którzy trzepią na tym największą kasę David Icke i Alan Jones

el...........wy

2013-12-18, 05:31
ok tego badziewia , tez nie mogłem oglądac, ale na przykład jeśli chodzi o "Zeitgeist" czy "Wezwanie do przebudzenia"? poza tym nie spinaj , że sie tak od razu.

kaktuz

2013-12-18, 05:34
może mam gdzieś na pececie kilka z tych gównianych tworów które tylko prześmiewczo są nazwane filmami dokumentalnymi jak będe miał czas to sobei przypomne i wypisze wam kilka z najbardziej debilnych teorii co do których ci ludzie mają ''niezbite dowody''

a jeżeli moja spinka kogoś uraziła to najmocniej przepraszam..






oczywiście żartuje k***a geje to jest sadistic a nie towarzystwo wzajemnej adoracji

el...........wy

2013-12-18, 05:51
nie uraziło mnie nic, po prostu nie masz co się spinać o to , że ktoś może w coś wierzyć lub nie.
Zreszta o czym my mówimy. Ludzie wierzą w znacznie dziwniejsze i gorsze rzeczy.. na przykład socjalizm.. :snajper2: