18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak dać nr lasce ?

sjaw • 2010-05-09, 18:52
Sprytna reklama jakiegoś amerykańskiego piwa - sikacza.

Koperek

2010-05-09, 23:31
Ciechan ? Chyba kpisz. Za ciechana mam dwa Lechy 330 :P

kalwi89

2010-05-10, 00:04
Leszek się może schować !
Żuberek i Okocim zielony żądzą rynkiem i tyle !!
=]

Da...........el

2010-05-10, 01:32
A ja jestem nienormalny i mi piwo w ogóle nie wchodzi. A teraz skończcie te durne dyskusje, bo mam wrażenie, że macie po 14 lat i raz się napiliście od starszego kolegi i się lansujecie. Pewnie mnie zjedziecie, ale mam to w dupie. Dziękuję, dobranoc.

DeMonica

2010-05-10, 04:29
Melchiar napisał/a:

Co % piją sadyści :) Na pogaduszki tutaj panowie ;)



I dokładnie, bardzo ładnie z resztą, odsyłamy do tematu 'co kto lubi' i nie offtopujemy już tutaj na temat wyższości, tudzież niższości, jednego złotego trunku nad drugim. Dziękujemy za uwagę ;)

grauper

2010-05-10, 13:59
Erni - Lech nawet zimny to szczyny.. 500 tys ludzi tym męczyli na woodstoku ;/

Zdunkov

2010-05-10, 15:18
Myślę, że Freaqsowi nie chodziło o to, które piwo jest najlepsze, a które to sikacz, tylko że wypowiadacie się na temat amerykańskiego piwa, które pić miało okazję pewnie 5% z was. W ten sposób ulegacie stereotypom, ble ble ble, itp.
Miałem kiedyś kumpla, który zawsze powtarzał, że najlepszym piwem na świecie jest piwo Leżajsk. Spytałem go za 100 razem, jak ono smakuje, to mi powiedział, że nie wie, bo jest katolikiem i nie pije piwa. O_o

yarzapp

2010-05-10, 15:41
Zdunkov napisał/a:

bo jest katolikiem i nie pije piwa. O_o


Mu się chyba k***a z islamem pomyliło :shock:

Łukasz

2010-05-10, 17:47
Freaqs napisał/a:

(...) Bud Light w smaku jest prze-zaje-bisty, o wiele lepszy niż nasz "Żubr", "Warka" czy inne popularne w Polsce piwa. To, że ma mniej procent, to wasz problem. Chlory.



BudLighta nie próbowałem natomiast Warka, Żubr czy też Lech to kiepskie piwa (zwłaszcza Żubr i Lech) więc niewiele trzeba by jakieś piwo było lepsze od tych ;)

smilee napisał/a:

Mysle, ze Ciecham Miodowy i nie mam pytan.



Ciechan Miodowy się zepsuł a przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie. Jakiś rok temu bardzo lubiłem to piwo a niedawno gdy je kupiłem to stwierdziłem, że to już nie jest to samo. Smakuje jak jakieś stare piwo z miodem...
Nadal dobre są natomiast Ciechan Stout i Ciechan Mocne ;)

Zdunkov napisał/a:

powiedział, że nie wie, bo jest katolikiem i nie pije piwa. O_o


Picie piwa to nie grzech :)
[img:bb1cb55bed]http://kurde.pl/gfx/zakonnice.jpg[/img:bb1cb55bed]

mcmt

2010-05-10, 19:57
Wiesniak, kapelusza przy stole nie zdjal. Nie dosc, ze zle wychowany to jeszcze murzyn 8-)

dupaCyckDupa

2011-02-18, 23:39


2,85 , tyle , co żywiec a smak.. nieporównywalny..

piwa koncernów to SZCZYNY. kasztelan też szczyn.