18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak czajniki okradają ludzi.

OxY • 2017-11-29, 12:25
Metody kradzieży przedstawiane przez naszych sprytnorękich koleżków.



Dwa tygodnie temu typiara zaj***ła mi hajs z szuflady podczas imprezy więc wrzucam jako przestrogę i nakłaniam do ostrożności.

woytasw

2017-11-29, 12:53
Poco zapraszałeś czajników na imprezę?

pazuzu

2017-11-29, 13:10
Jak zaprosiłeś dz**kę z ulicy to co sie dziwisz :)

nwonigers

2017-11-29, 13:41
skad wiesz ze typiara ci zaj***la? zlapaliscie k***e?

Moby_Dick

2017-11-29, 14:37
Laski z torbami same o to sie proszą. Torebki albo gdzieś za sobą zostawiają, albo z otwartymi chodzą itp. No tak trudno babie torbę, albo coś z torby zaj***ć, że nawet niewidomych do kradzieży prowokują. Swojej kobiecie zwracałem uwagę bardzo często, żeby zapinała torbę, tym bardziej, że na wierzchu duży i otwarty portfel :facepalm: Za którymś razem jebła focha, że nie ukradną, a ja sie wciąż czepiam. To od tamtej pory jak gdzieś razem byliśmy na zakupach galeria itp, to sam jej podpie**alałem z torby jakiś banknocik, raz większy, raz mniejszy. W sumie trochę na tym szkoleniu trochę plusowałem, bo za zaj***ny chajs zawsze coś od razu jej kupowałem, czy to kwiatka, czy jakiś perfumik :oops: Nie wie, że sama se sponsorowała takie gadżeciki prowadzące do :doggy: :szydera: Co jakiś czas sie skapywała, że brakuje coś i szukała w torbie, po czym stwierdza, że pewnie wypadło. No ale tym sposobem z czasem nauczyłem ją zamykać portfel i torbę. Minusem jest tylko fakt, że mniej kwiatków dostaje. :amused: Nawet babe można nauczyć :hitler:

J1mmi

2017-11-29, 17:32
A to bezduszna suka. Szkoda, ze nie stosuje sie brazyliskich sztuczek z pifpafem na takich delikwentow u nas...

Novik

2017-11-29, 17:37
oXy bo jak sie wpuszcza chamstwo na salony tak się kończy





A wydała przynajmniej na ćpanie??

Smogu93

2017-11-29, 19:41
W sumie co się dziwić że w wielkim mieście takie karaluchy żerują na innych. I wszędzie tak jest nie tylko u czajników czy w wielkich miastach. U moich rodziców na wsi kiedy nikogo nie było w nocy się wj***li i nie przeszkadzało im wyłamanie plastikowego okna i oj***nia nam domu z gotówki i biżuterii mamy. Nie znalazły ch*je tego po co przyszli, wiec nie wiele zarobili ale najgorsze jest to że jakiś ch*j, który pewnie mieszka niedaleko i który zna rodziców grzebał w naszych rzeczach. Poucinać łapy i nogi tak na wszelki wypadek.

mm2

2017-11-30, 17:28
@Dick Ale mnie śmieszą takie komentarze "Same się o to proszą". Ja pie**ole. Prosi się o oj***nie torebki. Noż k***a. Pewnie wyznajesz tą samą zasadę przy ubiorze kobiety. Zakłada miniówę to prosi się o gwałt?

Jorgen88

2017-11-30, 18:45
mi raz szmata zaj***ła kase z portfela jak kimałem u niej...złodziejskie nasienie

fastmoney

2017-11-30, 19:35
mm2,
ty tez chodzisz z otwarta torebka?