18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak być pro w lolu

basenji17 • 2012-11-17, 13:49
Krótki filmik jak być pro w lolu nie koniecznie dla graczy :lol:


DomPas

2012-11-18, 12:38
Samo życie.

777

2012-11-18, 12:46
Postawił bym piwo, ale jestem tak PRO, że tylko straciłem czas oglądając ten film...

Zakreble

2012-11-18, 12:53
Być na głównej na moim ukochanym sadolu <3 Tyle wygrać :D

LarryFoulke

2012-11-18, 13:19
Grać w LoLa - tyle przegrać.

Hario

2012-11-18, 13:30
@2up To ty ten prawdziwy zakreble? z yt? :D

KanapkaZMP

2012-11-18, 13:48
Nie promujcie lola na sadolu.
Gimbusow jest juz tam wystarczajaco duzo.
To jest chyba jedyna gra w ktorej Polacy maja tak zj***na opinie az wstyd sie czasami przyznac ze sie stad jest.

Dupa_Zza_Krzaka

2012-11-18, 14:03
Ten zakreble to jakaś ciota, gra po polsku, nie umie budować. Myśli że jak zrobi taki poradnik to będzie fajny ^^

Tafariel

2012-11-18, 14:22
Jak grać w MOBA to tylko duo albo w 5 bo granie z j***nymi randomami to mija się z celem ... zwłaszcza, że tam pełno gimbów i ruskich i to właśnie oni rujnują grę. Bo bierze k***a ch*j champa którym chce grać i j***ć setup, a później ofc rage :)

Mr Dan

2012-11-18, 15:08
LoL to nie tylko gra dla gimbusów. Czasem trafisz na porządnych ludzi i prowadzisz "kulturalną" grę na poziomie. A czasem trafi się "polaczek" (boże chroń mnie przed takimi Polakami w tej grze), który zjedzie cię za najmniejszy błąd i oczywiście usłyszysz "z kim spała twoja matka".

Typowy "polaczek":
- k***a, szmoto zajebię cię, nooobbbs
- Can you speak english please?
- Jeb się pedale, znajdę cię k***a i zajebie
- What?
- ch*j ci w ryj

I tak można tą rozmowę ciągnąć w nieskończoność, bo do gimbusa nie dociera, że przeciwnik rozmawia w innym języku :>

MusztardaPL

2012-11-18, 15:50
Najlepsze jet to, że grasz z "Polaczkiem" ma konkretnie polski nick w grze typu "CyganZWarszawy" itp. Jak wejdziesz do gry to próbuje na siłę wciskać, że nie jest z Polski i pisze jakimś nieznanym językiem który wydaje mu się angielskim i myśli, że wszyscy są tak głupi, że myślą,że on amerykanin.

Jak usłyszałem RIOT , zamiast "Rajot" lub "Rajiot" to wyłączyłem i jeszcze ten język w grze - Polski, każdy Pro gra na angielskim, w dodatku na US lub Eu West , na East'cie same "polaczki" lub co drugi mecz noob teamy co nawet surrender nie zdążą zrobić bo już przegrywają.

iHadToGo

2012-11-18, 16:15
jadoo napisał/a:

Zupełnie jakbym oglądał serial po węgiersku. Nic nie rozumiem.




Angielski podstawowy wymagany.

lie

2012-11-18, 17:10
@2up
Fajny nick...

drexet1

2012-11-18, 19:22
MusztardaPL napisał/a:



Jak usłyszałem RIOT , zamiast "Rajot" lub "Rajiot" to wyłączyłem i jeszcze ten język w grze - Polski, każdy Pro gra na angielskim, w dodatku na US lub Eu West , na East'cie same "polaczki" lub co drugi mecz noob teamy co nawet surrender nie zdążą zrobić bo już przegrywają.



nie żeby coś, ale niestety nic nie zrozumiałem z tego co ty tu napisałeś, a szczególnie ostatnie kilka słów.

Wiem że łatwiej dla niektórych naszych rodaków łatwiej sie pisze lub czyta w języku angielskim, ale bez przesady.

PS
Do wstawiającego( i do innych uzależnionych od odmóżdżających gier): Idźcie sobie z tymi dziecięcymi grami do przedszkola, a nie na sadola

tonieja

2012-11-18, 21:27
hoszosz paprikasz, hoszosz to hoszosz a paprikasz to paprikasz! PROSTE

basenji17

2012-11-18, 21:41
drexet1 napisał/a:



nie żeby coś, ale niestety nic nie zrozumiałem z tego co ty tu napisałeś, a szczególnie ostatnie kilka słów.

Wiem że łatwiej dla niektórych naszych rodaków łatwiej sie pisze lub czyta w języku angielskim, ale bez przesady.

PS
Do wstawiającego( i do innych uzależnionych od odmóżdżających gier): Idźcie sobie z tymi dziecięcymi grami do przedszkola, a nie na sadola



Osobiście gram tylko w Hona ;P lol mi sie nie spodobał bo jest za prosty ( brak denidów, przyżywalność hero itd ) A co do odmóżdżenia to co kto lubi ^^ jeden woli gapić się na seriale godzinami inny woli sobie strzelić 2 partyjki w grę :roll: