18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak być Polakiem w 50 sekund

Po...........ł • 2014-02-20, 14:27


Ciekawe, czy naprawdę większość ludzi zza granicy Nas tak widzi ;) Rozbawiło mnie to k***a ! :amused:

P10TReK

2014-02-20, 21:24
W zeszłym semestrze gdy byłem na Erasmusie w Finladnii poszedłem do laboratorium i coś tam spawam i widzę o idzie jakiś fin. Ale jakoś się tym nie przejąłem i robię dalej swoje, a ten podchodzi bliżej i "Dupa k***a", myślałem że jebnę.

The.prophecy

2014-02-20, 21:31
A teraz każdy próbuje dowalić posta ze śmiesznie wplecionym "k***a" by dostać kratę browarów.

ro...........k5

2014-02-20, 21:32
skończył się filmik a z drugiego pokoju takie soczyste k***a usłyszałem :D wtedy zacząłem się śmiać.

to...........tt

2014-02-20, 21:38
Mi tam się podobało. Trzeba mieć dystans do siebie i do otoczenia.
Fakt, angolom dupę ratowaliśmy, ale nie jesteśmy święci - na każdym kroku sypiemy k***ami, nawet bym mógł rzec, że największy grzeczniś, co nigdy nawet "motyla noga" nie powie, zawsze w myślach, lub "pod nosem" k***a sobie powie. Tak więc pamiętajcie, nie róbcie się tacy sztywni, bo możecie z tej sztywności wreszcie pęknać, tak jak szkło pod wpływem naprężeń. Pozdrawiam wszystkich Sadolowiczów.

Loaloa

2014-02-20, 21:46
Cytat:

k***a ale pamiętać kto im uratował dupy podczas II wojny światowej tym pseudożołnierzom to nie ma komu tam!
STOP poniżaniu Polaków za granicą!
Pokażmy, że nam się to nie podoba a nie udawajmy, że jak plują to deszcz pada i jacy to niby jesteśmy fajni z dystansem do siebie!



Za mało "k***a". Kolejny polaczek z pretensjami do całego świata, to już się nudne robi. Masz coś na poprawę humoru:



beelzebub18

2014-02-20, 21:49
Najlepsze jest to że śmieją się z naszego "Kur*a" a jak byłem w Anglii to na każdym kroku słychać "Fu*k".

glowonog

2014-02-20, 21:53
1. to nie są brytyjczycy dałny
2. co to za moda nowa, jakiś typek raz w ripoście napisał coś o żołnierzach no i git ale k***a oczywiście teraz będziecie to powtarzać gdzie tylko się da gimbozjady

Camel_06

2014-02-20, 21:59
Watching this was indeed rather interesting, yet not very valuable experience, k***a.

mazuralf

2014-02-20, 22:01
Mają akcent jak zwykłe Polaki. Naturalniej w ich ustach brzmi k***a niż angielski język.... Śmierdzi mi tu fejkiem. A nie - to ja ;(

Rulkowsky

2014-02-20, 22:03
Co Wy się tak spinacie? jakby to nie była k***a prawda :D

fabiothethird

2014-02-20, 22:05
I jeszcze k***a błąd w nazwie filmu...

Edit: tam są same k***a błędy

kenzol

2014-02-20, 22:19
Imie_jego_44 napisał/a:

k***a ale pamiętać kto im uratował dupy podczas II wojny światowej tym pseudożołnierzom to nie ma komu tam!
STOP poniżaniu Polaków za granicą!
Pokażmy, że nam się to nie podoba a nie udawajmy, że jak plują to deszcz pada i jacy to niby jesteśmy fajni z dystansem do siebie!



Nie posraj się. Tak nas postrzegają teraz, bo taką nam teraz renomę nasi robią w Anglii. W 1940 mieli inny wizerunek Polaka, teraz obserwują jeszcze inny. I nie ma się co im dziwić k***A!

Fisz_

2014-02-20, 22:19
Ale taniec odj***li cudny, niech ktoś samego tego densa zapętli :D

staineer

2014-02-20, 22:24
"k***a ale pamiętać kto im uratował dupy podczas II wojny światowej tym pseudożołnierzom to nie ma komu tam!"
no patrz a ja do tej pory myślałem że my to te wojnę przej***liśmy.. :jezdziec: ( a tak serio to udział paru polskich dywizjonów w Bitwie o Anglię wiele nie zmienił, Niemcy i tak byli na przegranej pozycji i tak)