18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak biblia opisuje wielki potop.

zuababajaga • 2014-01-08, 06:48
Spojrzenie z nieco innej perspektywy.

Sayagin666

2014-01-08, 07:55
Ja pie**ole, koleś odkrył amerykę. Brawo miszczu odkryłeś błędy i wady w Biblii. Jestes poprostu miszczem. Widzać po mordzie, że tata go r*chał i dlatego obraził sie na Boga. Zamiast zająć się czymśpożytecznym - koleś ma misję... Ja pie**olę, już sobie wyobrażam jak masakruje holywood bo w filmach są niedociągnięcia lub ktoś może sobie interpretować filmy na swój sposób.

Ork.Fajny

2014-01-08, 08:53
Sayagin666 napisał/a:

Ja pie**olę, już sobie wyobrażam jak masakruje holywood bo w filmach są niedociągnięcia lub ktoś może sobie interpretować filmy na swój sposób.


HISHE, ScreenJunkies, CinemaSins... Rynek już opanowany.

hello_world

2014-01-08, 14:08
Od jakiegoś czasu tłumaczę zapisy świętych ksiąg nie tylko chrześcijaństwa ale innych religii.

Biblijny potop jest interpretacją wydarzeń w Erze Raka (8738 p.n.e. - 6588 p.n.e.) kiedy to lodowce północy zaczęły się topić i zalewać obszary morskie. W tym okresie mogła zostać zalana mityczna Atlantyda i okolice, w których mieszkał Biblijny Noe (Noe jako protoplaści narodu Abrahama). W trakcie tej ery w mitologii greków rodzi się kult siostry Apolla, Artemis, wiecznej dziewicy (przeplatanie się dziewicy od Ery Panny).