18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak biali ludzie zdobyli Amerykę

Tumislav • 2012-05-11, 22:39
Animacja na temat myślenia środowiski lewicowych o problemie imigracji

pi73rmaster

2012-05-12, 20:29
@vajron: jesteś idiotą czy tylko trolujesz, że podchodzisz do tego filmiku 100% dosłownie?

Adyrian

2012-05-12, 23:36
Nie będę się wypowiadał odnośnie polityki bo gówno mnie ona obchodzi i gówno się na niej znam , ale z mojego punktu widzenia nie widzę nic złego w imigrowaniu do krajów. Każdy ma prawo mieszkać i żyć tam gdzie mu się podoba jeśli jest w stanie to załatwić i ma taką potrzebę - choćby Polacy chcący zarabiać i żyć na godnym poziomie imigrujący do Wielkiej Brytanii czy reszty europy . Jednak jeśli się gdzieś imigruje to tym samym powinno się zostawić państwo w takim stanie w jakim się je zastało bo to co wyznawcy Islamu (jednaj z najbardziej poronionych religii świata) robią z całym światem jest po prostu porażką . Ostatnio ktoś dał na sadola film z tego co muzułamanie wyrabiają we Francji to się nóż sam otwiera . Zarówno prawica ze swoim nacjonalizmem jak i lewica z tym ,że pozwoliłaby na zbiorowe gwałty jeśli ludzie by na nich głosowali są poj***ni więc w tej kwestii nie wiem na ch*j na siebie najeżdżacie .