18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak banki będą infiltrować klientów

metode • 2013-02-17, 10:12
Rozmowa z wiceprezesem alior banku. Zdradza w jaki sposób mają zdobywać dane odnośnie klientów a następnie je wykorzystywać. Idź Pan w ch*j....dobrze że mam tylko konto na Sadolu.





Re...........ms

2013-02-17, 10:24
zaraz będzie tak, że jak pójdziesz do dentysty to ci od razu bank do dupy zajrzy, na zakupach prześwietlą ci koszyk co ty tam kupujesz a w domu sprawdzą ci r*chasz zgodnie z bankową procedurą i czy za często konia nie walisz.

Apox

2013-02-17, 10:28
To już się dzieje od jakiegoś czasu.
Firmy odrzucają potencjalnych pracowników bo ich profile na facebooku nie istnieją, więc nie mogą sprawdzić czym się zajmują poza pracą.
To jest śmieszne i straszne.

Blackow

2013-02-17, 10:51
Ci ludzie nie potrzebują procesów. Potrzebują smacznej porcji ołowiu.

Trzeba ich wszystkich odj***ć, im szybciej tym lepiej.

rksrobert

2013-02-17, 13:37
I jeszcze się k***a cieszy. Chyba dziadek z kgb go uczył jak inwigilować ludzi.

-57-

2013-02-17, 13:43
`Babilon sobie rości,
możliwości, zagrabienia mej własności,
tylko płać, pracuj albo lepiej płać pracą.
Powiedz tylko za co a zaraz potem na co,
powiedz to Polakom, spytaj co oni na to.`

ja...........91

2013-02-17, 13:51
"Wszystko bedzie sie dzialo za jego zgoda" - I to jest prawda, nic dodac nic ujac.

Szulcu

2013-02-17, 13:51
chyba ich poj***ło.. świat potrzebuje wojny bo kurestwo się bardzo szybko zaczęło rozszerzać.

Tafariel

2013-02-17, 13:52
No k***a jakis pie**olony cwaniaczek w garniturku będzie osądzał czy ktoś jest pracowity czy nie ... Sk***ysyny j***ne niech wyzdychają razem z tymi świniami z rządu.

kroplowa

2013-02-17, 13:53
Polakom żyję się coraz gorzej, za to w banku widzę nie narzekają, wręcz przeciwnie..

di...........os

2013-02-17, 13:54
To sobie nie zakładajcie kont na facebookach itd. k***a, sami pod sobą dołki kopiecie, później coś histeryzujecie o inwigilacji.

prof. Matolewicz

2013-02-17, 13:57
Nie rozumiem o co wam chodzi... To co udostępniacie na fejsbuku, udostępniacie publicznie. To tak jakbyście łazili nadzy po ulicy i mówili, że was ktoś podgląda.

makabrax

2013-02-17, 13:59
jak k***a widzę takich młotów co to mi będą sprawdzać co ja mam i wg tego określać co mi wolno, a czego nie to mi się siekiera w kieszeni otwiera...
chyba czas się wyprowadzić na wieś, wtedy moim zmartwieniem będzie czy dałem zwierzętom żreć i przypadkiem przymrozek mi plonów nie zajebie...

a i pewnie jeszcze chwila i nie dostaniesz pożyczki lub pracy ponieważ nie masz konta na FB, NK lub G+ i jesteś dla banku czy pracodawcy niewiarygodny, żeby nie powiedzieć niebezpieczny...

ma...........er

2013-02-17, 14:00
Wielkie mi halo. Wrzucasz do sieci zdjęcia i filmiki ze swoim udziałem więc musisz się liczyć z tym ,że każdy jest w stanie je obejrzeć i na ich podstawie wyciągnąć wnioski o Twojej osobie. Ten koleś tylko mówi o tym na głos a teraz wszyscy k***a zbulwersowani. Dostajecie ZA DARMO nowy sposób komunikacji (FB,NK czy jakiś inny ch*j) więc ktoś na tym musi zarobić - proste. Jak nie pasuje to nie używaj i tyle. Co nie zmienia faktu że Alior ssie.