18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jadący rydwanem

phrontch • 2021-04-19, 12:33
Napotyka dwie motop*zdeczki

cz...........ek

2021-04-19, 12:54
Przynajmniej jedna koza jest zadowolona z takiego obrotu spraw

Cz...........as

2021-04-19, 13:02
Zastanawiam się cały czas dlaczego tylu ludzi w tym dzikim kraju jest odstrzeliwanych w taki sposób. Czy te podjazdy to są do losowych ludzi, czy faktycznie co drugi typ zadziera tam z gangusami na tyle żeby dostać kulkę w łeb?

S_Z_A_L_O_N_Y

2021-04-19, 13:41

Cichy: Będą cię szukać tak długo, aż cię znajdą, mają na to sposoby - komputery, biura meldunkowe. Wiesz, może to przykre co powiem, ale nie masz wielkich szans na ucieczkę. Zresztą nie ma sensu uciekać, znajdą cię wszędzie. Życie ludzkie nie ma dla nich znaczenia. To źli ludzie Kuba, a przy tym zawodowcy. Nie mogą sobie pozwolić na błąd. A ty Kuba? Ty jesteś ich błędem. Nie zawiniłeś, po prostu znalazłeś się w nieodpowiednim miejscu w nieodpowiednim czasie i będziesz musiał za to zapłacić. Ja też kiedyś byłem błędem w czyimś parszywym życiu.

Vinyl

2021-04-19, 13:48
@phrontch niewiele tzn ile? Minąć miedzę o 2m? Nie chcę mi się oglądać filmy

Hwhahabaa

2021-04-19, 15:50
bez kitu typ nie wyglada jakby sie nie rozliczył

aptekarz997

2021-04-19, 20:42
CzasNaKwas napisał/a:

Czy te podjazdy to są do losowych ludzi, czy faktycznie co drugi typ zadziera tam z gangusami na tyle żeby dostać kulkę w łeb?



Zdaje mi się że to może być coś na zasadzie sprawdzianu, może taki test dla sicario?
Bo rzeczywiście gościu z furmanki nie pasuje do tego typu akcji,chyba że to jakiś krewny.

marcino_zly

2021-04-19, 22:22
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Cichy: Będą cię szukać tak długo, aż cię znajdą, mają na to sposoby - komputery, biura meldunkowe. Wiesz, może to przykre co powiem, ale nie masz wielkich szans na ucieczkę. Zresztą nie ma sensu uciekać, znajdą cię wszędzie. Życie ludzkie nie ma dla nich znaczenia. To źli ludzie Kuba, a przy tym zawodowcy. Nie mogą sobie pozwolić na błąd. A ty Kuba? Ty jesteś ich błędem. Nie zawiniłeś, po prostu znalazłeś się w nieodpowiednim miejscu w nieodpowiednim czasie i będziesz musiał za to zapłacić. Ja też kiedyś byłem błędem w czyimś parszywym życiu.



Zniknij.
A jak jesteś szalony to się powieś, skocz z mostu i to nagraj.

S_Z_A_L_O_N_Y

2021-04-20, 06:31
marcino_zly napisał/a:

Zniknij.
A jak jesteś szalony to się powieś, skocz z mostu i to nagraj.



Nie będę tobie się odgryzał i tobie ubliżał bo rozumiem twoją frustrację spowodowaną problemami rodzinnymi. Twój ojciec "pomagał" ci się kąpać do 18 roku życia. Twoja matka to rodzona siostra twojego ojca. Przez to urodziłeś się (delikatnie mówiąc) trochę opóźniony i próbujesz ukoić swój wewnętrzny ból upokażaniem innych i życzenie im śmierci. Właśnie dlatego nie nazwę ciebie idiotą i debilem.
A tak a' propos:
Kodeks karny,
Przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu,
NAMOWA LUB POMOC DO SAMOBÓJSTWA (ART. 151)
Art. 151.

Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.