18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jacubang

okrutnyCham • 2015-06-22, 21:31
Jacuzzi pełną parą.. tylko co oni tam wj***li do tych bletek :amused:


Blue!

2015-06-23, 19:26
Hereticus około 14zł za paczuszkę to dużo...

Ęriko De Skuczas Palabras

2015-06-23, 19:44
ra0mir napisał/a:

@Ęriko De Skuczas Palabras: To lewicowe poglądy, anarchistyczne. Tyle piw na "prawicowym" portalu??? :)
A propos ganji - samosiejki nie da się palić.
Wiem gdzie w Warszawie można znaleźć (100m obok jest komenda :) ) ale co z tego jak to wielkie gówno.
Zerwałem kwiaty w odpowiednim momencie, blanciocha skręciłem i tylko lekko poczułem.
Łeb napie*dala tylko po tym, nie polecam.



Ke? Moje poglądy są lewicowe? Na łeb upadłeś? Ja jestem wolnościowcem. Nie chcę nikomu niczego narzucać, ani nie chcę, żeby mnie ktoś ograniczał. "Volentia non fit injuria" i "moja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - i pozamiatane. Wiele więcej prawa nie potrzeba.

MariolaBezPindola

2015-06-23, 21:41
1:06 jakeś c**y to kręciły, jestem zniesmaczony. Wielki minus :(

Trochę starania chłopaki !

Dżizas_kurde

2015-06-23, 21:48
Cytat:


Patrze na to i myślę sobie: ile hajsu trzeba mieć, żeby zorganizować coś takiego, albo taką hasz komorę, jaką już kilka razy wrzucaliście na filmikach. Jakie to marnotrawstwo marihuaniny... Ale potem następna myśl w kolejce: Przecież to jest, k***a, roślina. Gdybyśmy żyli w normalnym kraju z normalnym prawem, to mógłbym tym w piecu palić i nie byłoby to marnotrawstwo. Mam nadzieję, że doczekam kiedyś czasów, w których prawo przestania zabraniać masy rzeczy, i kiedy człowiek wreszcie będzie wolny.


Mam mnóstwo znajomych którzy od wielu lat jarają marihuaninę i wiesz co ? żaden z nich nie jest wolny...
"Opóźniony" - to odpowiednie słowo.

l0tt4r

2015-06-24, 00:02
o ja pie**ole, już wiem jak spędzę moje najbliższe urodziny... i potem pewnie każde kolejne :mrgreen: