18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Jacek Saryusz-Wolski oficjalnie został naczelnym Cebulakiem

sumka • 2017-03-06, 23:58
Jak zapewne większość się orientuje PiSuary w Celu kompletnej kompromitacji Polski oraz zaszkodzeniu Donaldowi Tuskowi zgłosili Jacek Saryusz-Wolskiego jako oficjalnego kandydata Polski na przewodniczącego Rady Europejskie. Co ciekawe Jacek Saryusz-Wolski był dotychczas europosłem Peło wiec zapewne sprzedał się w zamian za jakieś rządowe stanowisko bo jak wiedzą nawet polskie świnie w UE szansy nie ma żadnej.

Natomiast najbardziej rozbawił mnie fakt że Jacek Saryusz-Wolski
kilka lat temu mówił w „Dzienniku Zachodnim Polska The Times”: „Ze zgrozą obserwuję, jak w instytucjach unijnych Polak Polakowi prędzej zaszkodzi, niż pomoże”. No cóż wiedział co mówi chciało by się dzisiaj powiedzieć.

PS Swoją drogą mam cichą nadzieję że Tusk przegra a wybrany zostanie Niemiecki albo Włoski Socjalista.

mygyry

2017-03-07, 00:04
Jeden ch*j kogo wybiorą, to i tak pacynka bez uprawnień...

markop4321

2017-03-07, 00:07
Nie ważne kogo PiS wystawi. Ważne ze może ryzy pójdzie siedzieć

ro...........24

2017-03-07, 00:08
Up ma rację
Poza tym, PIS czy PO to jeden obrzezany, żydowski ch*j

sumka

2017-03-07, 00:09
mygyry, pełna zgoda, ale jak wiadomo dyplomacja to nie wojsko, inaczej się tutaj rozwiązuje wszystkie sprawy.

markop4321, i miejmy nadzieje ze wyjebią nas z UE no i zabiorą dotacje które Tusk im ukradł :)

mygyry

2017-03-07, 00:16
Ciekawe są wypowiedzi opozycji na argument, że Tusk tylko szkodzi Polce odpowiadają, że on jest teraz politykiem europejskim i musi oceniać sprawy całej europy, ale mówią że Polski rząd powinien go poprzeć żeby dbał o nasze interesy fuck logic.
Co ciekawsze zdaje się że Tusk już do końca unii powinien sprawować te funkcje, bo jakakolwiek inna propozycja jest źle postrzegana wtf?
j***ć ich wszystkich oszuści i manipulatorzy...

SQRW3L_ponury

2017-03-07, 00:48
Pislam używa podobnie debilnej retoryki twierdząc że Tusk nie jest obiektywnym reprezentantem całej Unii a zdanie potem zarzucają mu że robi za mało dla Polski - jeszcze bardziej logiczne sa wypowiedzi twierdzące że lepszy jest jakikolwiek kandydat na stanowisko kolesia m.in. koordynującego nowy budżet unijny (np. z Francji - wkurvvionej na skarlałą ekipkę za jaja z Caracali - bo nikt inny z Europy Sr-Wsch poza Tuskiem nie ma szans...) niż Polak - tak wiec w kwestii 'fuck logic' niezaprzeczalny król od lat (czyli od czasu smierci samoobrony) jest jeden - choć fakt że obecna opozycja zaczyna dobijać poziomem do pislamskiego dna w tej materii...

ps. mnie dziwi że kogoś dziwi ze Tusk bedzie (zwyczajowo) wybrany na drugą kadencję - nie wybiera sie jedynie polityków skompromitowanych a tak na Tuska patrzą jedynie pislamiści - cała reszta oceniająca obiektywnie fakty widzi w nim konsyliacyjnego polityka na poziomie skłonnego do kompromisu - szczególnie w zestawieniu z frustratem żyjącym z pyskówek i wiecznego rozpi..żu - którego wkurv jest jedynym powodem obecnego cyrku...

PanKukuruźnik82

2017-03-07, 01:16
Tusk to jedynie pacynka jak już ktoś trafnie napisał, gówno może i gówno pomoże Polsce... Przecież to zwykły lokaj na posyłki, nie bądzcie obłudni ale tam makrela, shulc i jeszcze paru innych rozdaje karty. Tusk jest jedynie marionetką która dostała to stanowisko za umożliwienie EU rozkradzenie polskiego majątku narodowego do końca.

czyhanastrychu

2017-03-07, 03:45
Tej bandzie pisiorów, platformiaków, peeselów i nowoczesnych to tylko na swojej dupie zależy.

Jak dla mnie to wszyscy, którzy kiedykolwiek byli w partiach rządzących powinni mieć zakaz pełnienia funkcji publicznych oraz zakaz wystąpień publicznych. Byłeś raz posłem czy senatorem kiedy Twoja partia rządziła?! Nie wybrali Cię na drugą kadencję?! To won z polityki! Zakaz wystąpień w telewizjach, radiach czy udzielania wywiadów! Na twoje miejsce znajdź nowych - o tych samych poglądach teraz oni będą gadać w TV. Byłeś prezydentem?! Won z polityki! Byłeś premierem, ministrem lub chociaż wiceministrem to won z polityki!

Telewizja, radio czy magazyn internetowy który puści wypowiedź jakiegoś byłego polityka - 200 tysięcy kary oraz cały zysk z tego miesiąca na cele charytatywne. A sam polityk drugie tyle.

modoc

2017-03-07, 05:52
I bardzo dobrze. Czas skończyć z ta niemiecką unią. Zresztą tusk był od początku niemieckim kandydatem a nie Polskim i miał Polaków w głębokiej dupie. Pis genialnie to rozegrał, bo pokazał, że PO zależy tylko na trzymaniu stołków i układów. A wybierając człowieka z przeciwnej wrogiej partii który i tak 100 razy lepiej nadawał się od tuska udowodnił tylko hipokryzję i obłudę opozycji w całej okazałości.

SaveTheTrees

2017-03-07, 07:30
Niech autor nauczy się pisać po polsku ZANIM założy temat.

sumka

2017-03-07, 08:27
SaveTheTrees, "dobże jórz ledze" na lekcje cebulackiego

czesiek99, ma i miejmy nadzieję że przegra by przestał nas ośmieszać a jego miejsce zastąpi socjalista

C.Z.E.S.I.E.K

2017-03-07, 08:29
Mnie zastanawia jedna kwestia. Skoro Tusk nie ma możliwości przegrania to po co się dmucha tą bańkę?
Tiaaa... ryżego chcą wieszać, dobre sobie. Dla nieświadomych: straszenie kogokolwiek Trybunałem Stanu można porównać do straszenia niewierzącego sądem ostatecznym.

sumka, rozumiem trend, że cała europa odchodzi od kapitalizmu na rzecz socjalistów. Toteż specjalnie nie zdziwiłbym się gdyby wystawiono konkretnego kandydata, ale to co się dzieje nazwać wypada tylko farsą.

Ostatnio trafiłem na ciekawą dyskusję... hmmm może za dużo powiedziano. Emerytowany nauczyciel-podróżnik w sumie powiedział prawdę rozwijając pewien skrót jako Patriotyzm i Socjalizm. Na dźwięk tego ostatniego słowa poszła lawina i ślinotok. Jakby te mohery miały przy sobie coś poza sklerozą to dziadulek by już nie żył, a z przystanku nawet szkielet by nie został. Nie wiem, czy tak ciężko nazwać rzeczy po imieniu...

sumka

2017-03-07, 11:14
czesiek99 napisał/a:

Ostatnio trafiłem na ciekawą dyskusję... hmmm może za dużo powiedziano. Emerytowany nauczyciel-podróżnik w sumie powiedział prawdę rozwijając pewien skrót jako Patriotyzm i Socjalizm.


Nie wiem którą z prawd masz na myśli bo jak wiadomo są trzy prawdy: Prawda, tylko prawda i gówno prawda, znając rzeczywistość masz na myśli tę trzecią. Taka światowa tendencja jako że zgodnie z prawem człowieka głupota jest wprost proporcjonalna do liczby ludności a liczba ludności rośnie.

lesiot

2017-03-07, 11:18
modoc napisał/a:

A wybierając człowieka z przeciwnej wrogiej partii który i tak 100 razy lepiej nadawał się od tuska udowodnił tylko hipokryzję i obłudę opozycji w całej okazałości.



Sprawdzam!
Wymień jakie to doświadczenia ma kandydat zgłoszony przez PiS.

PiS wybrał sobie pacynkę, którą kupił obiecankami o prominentnym stanowisku, albo na którą miał jakieś haki czy kwity - tylko debil tego nie dostrzeże.
To była dobrze przygotowana taktyka i transakcją na której miał skorzystać i PiS i Wolski.
Mało tego... PiSowi kompletnie nie zależy żeby Wolski wygrał, chodzi tylko i wyłącznie o kompleksy prezesa, który nie zdzierżyłby poparcia rudego (nawet poprzez wstrzymanie się od głosu). Tak naprawdę nie ma aż tak ogromnego znaczenia kto wygra, to nie jest stanowisko które rzuca UE na kolana i gra nie jest warta świeczki... najgorsze jest tylko na tym jak Polska traci wizerunkowo na leczeniu kompleksów prezesa. Zyska z wygrania któregokolwiek Polskiego kandydata jest marginalny, a śmieszność na jaką Polska jest wystawiona tymi zagrywkami, jest przerażająca.

czesiek99 napisał/a:

Mnie zastanawia jedna kwestia. Skoro Tusk nie ma możliwości przegrania to po co się dmucha tą bańkę?


PiS przykrywa afery i swoje wpadki:
- ambasador Niemiec i mąż prezes trybunału konstytucyjnego wszystko wskazuje, że był TW SB i donosił - ale PiS milczy
- ustawa Szyszki - wolność na swoim terenie wolnością, ale totalnie niekontrolowana i nieograniczona możliwość wycinania spowodowała zbyt wiele złego
- propozycje ściągania haraczy na TVP Bierut
- afera w PKP (przy tym okazało się, że w aferę zamieszany jest jeden ze znamienitych ekspertów katastrofy smoleńskiej z ramienia PiS)
- afery ze SKOKami (na większą skalę niż cały amber gold), które ciągną się już tyle czasu i pomimo ciągle jakiegoś syfu wypływającego rząd nic sobie z tego nie robi
- jakiś dziwny niezrozumiały tryb donoszenia polityków na prezesa Sądu Najwyższego (zarówno tryb wnoszenia zarzutów, jak i same zarzuty są nie jasne i ewidentnie mają podłoże polityczne)
- sprzeciwy społeczeństwa przeciw reformie edukacji i niezauważanie jakie problemy i zagrożenia ze sobą niesie totalnie nie przemyślana i nie przygotowana reforma
- wypadek z udziałem "kolumny" z premier Szydło (co rusz wychodzą kolejne kłamstwa Błaszczaka, nieprawidłowości po stronie BORu, i co raz więcej faktów wskazujących, że to była wina BORu)

To tak na szybko kilka gorących spraw, które wygodnie dla PiS giną przy temacie wyboru przewodniczącego.