18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ja teraz ja ...

chudzik2145 • 2013-04-07, 00:30



Pani z chorym kręgosłupem.

Biker50

2013-04-07, 09:06
master2711 napisał/a:

chyba nagrywane chorym kręgosłupem...



Nie no powszechnie wiadomo, że teraz każdy z domu wychodzi z kamerą full HD żeby czasem nie przegapić np. drącej ryja baby w kolejce do lekarza :homer:

Nie każdy też kupuje smartfona za 1500zł czy więcej, żeby nagrywać takie kwiatki, które trafiają się raz na ruski rok.

Zamiast podziwiać efekt przypie**alamy się do jakości! Cud, że miał coś czym mógł to uwiecznić i zechciał się z nami podzielić AMEN.

Piwo poszło!

Helmut

2013-04-07, 10:41
Biker50,

To pojechałeś... :homer:
Gówno mnie obchodzi czy to kamera FullHD, czy smartfon za 1500zł. Nagrywa się w POZIOMIE. Debilizmem jest nagranie pionowe.


pi...........ka

2013-04-07, 11:54
jaki kraj taki karzeł i gra o tron xD

Palozz

2013-04-07, 12:31
ja37 napisał/a:

Prywatnie?
A po jaki ch*j całe życie płacimy składki na ZUS - Zakład Utylizacji Starców?
Po to, żeby płacić jeszcze raz na j***nych lekarzy za wizyty?



A po taki ch*j, żeby nie czekać w kolejce do doktorzyny 2,5 godz. Ostatnio przerabiałem temat bo miałem zapalenie mięśnia sercowego. Gdybym poszedł do przychodni dostałbym skierowanie do kardiologa na za 3 tygodnie. W przypadku tej choroby szybkie leczenie jest podstawą uniknięcia konsekwencji zdrowotnych.



Swoją drogą... za te pieniądze które odprowadzam na składki wolałbym sie leczyć prywatnie, tym bardziej, że chodzę do lekarzy niezwykle rzadko

Peter-Norivotset

2013-04-07, 15:31
Takie zwierze ma prawo głosować. Ja pie**ole, żałosny ustrój.

Looken

2013-04-07, 17:33
To tam jeszcze pół biedy. Tego typu babsztyle, hipochondryczki co nie mogą na zadach spasionych w domu wysiedzieć już półtorej godziny przed otwarciem gabinetu potrafią przesiadywać, mimo, że są umówione na ściśle określoną godzinę, to idą z podejściem - "A nuż się przed kogoś wpie**olę"

Potem, po wizycie udają, że zapominają zapłacić. Zbiera się taka do wyjścia jakby nigdy nic, chwyta za klamkę i na pytanie "Umm, nie zapomniała pani przypadkiem o zapłacie?..." porusza się wielce i opowiada, jaka to starość nie radość, pamięć już nie ta, renta mała, wnuczki wszystko zabierają, a abonament Jedynego Radia coraz wyższy (Czasami trzeci raz z rzędu będąc u mnie :< )

Do tego jeszcze dochodzą cyganie i inne gruzojady, wchodzące w 15 osób. Długo by opowiadać..

rolerek

2013-04-07, 21:12
Wystarczy wprowadzić drobną opłatę od wizyty np. 2zł (jak w Czechach) i skończą się kolejki "poważnie" chorych pod gabinetami (szczególnie POZ).

javal

2013-04-08, 03:31
Apropos kolejek do lekarza. Jakiś miesiąc temu dostałem wysypki, myślałem że jakieś uczulenie ale było gorzej więc poszedłem do lekarza w poczekalni kilka osób, grzecznie ich zapytałem czy mnie wpuszczą tłumacząc że mogę mieć chorobę zakaźną i wolał bym ich nie pozarażać (mam 26 lat ale do dzisiaj ch*j wie co to było, najprawdopodobniej różyczka) Coś poburczeli o wpie**alaniu się w kolejkę więc grzecznie poczekałem jakąś godzinkę na swoją kolej. Mam nadzieje że któryś z tych j***nych buraków się ode mnie zaraził :D

Novik

2013-04-11, 23:09
ja pie**ole