18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ja mogę wszystko

Brutal90 • 2016-11-02, 17:22
Jak to wytłumaczyć? Gość nie ,,zataczający się''.Panieeee k***a bo ja mam zielone!!! Brak słów na pieszego.Później dziwota,że tak dużo wypadków na przejściach.



mygyry

2016-11-02, 17:30
Najlepsze, że szedł na kolejne pasy i wjebie się pod następnego :D

bloodwar

2016-11-02, 17:32
Widać że kolo z kompleksem tzw "CHWDP" (Chwała Wszystkim Dobrym Policjantom :) bo karetkom ustąpił ale pod policję się wpie**olił, jakieżby było jego zaskoczenie gdyby panom się chciało wysiąść, wytłumaczyć że nie zawsze zielone=pierwszeństwo i wj***ć mu mandat

lakeroll

2016-11-02, 17:34
sopot, kumulacja patologi z całego regionu

arturek_w

2016-11-02, 17:44
A właśnie, że miał pierwszeństwo i to oni powinni mu ustąpić - jadąc na bombach to oni mają uważać i gdyby ostatnia suka go rozjechała to by była ich wina.. Ostatnio przecież była akcja z gościem z karetki, który wymusił opcje Skoda -betoniarka..

mygyry

2016-11-02, 17:50
@up To że mają uważać to nie znaczy, że on miał pierwszeństwo...

James.B

2016-11-02, 18:09
lakeroll napisał/a:

sopot, kumulacja patologi z całego regionu



kurde jak bym chcioł jechać nad morzem i tam być !!!

kokos_123

2016-11-02, 18:18
arturek_w napisał/a:

A właśnie, że miał pierwszeństwo i to oni powinni mu ustąpić - jadąc na bombach to oni mają uważać i gdyby ostatnia suka go rozjechała to by była ich wina.. Ostatnio przecież była akcja z gościem z karetki, który wymusił opcje Skoda -betoniarka..




art 32.
4. Jazda w kolumnie nie zwalnia kierującego pojazdem od przestrzegania obowiązujących przepisów ruchu drogowego.

i nie jest on uchylany dla pojazdów uprzywilejowanych, czy wojska

Ale, zgodnie z ust. 6 uczestnik ruchu nie może się wepchnąć w kolumnę, mimo że ma pierwszeństwo wyznaczone przez sygnalizację.

Czyli ma pierwszeństwo i podczas wypadku to kierowca będzie winny, ale jednocześnie nie może też się wpychać między auta.
W najgorszym przypadku mogą dowalić spowodowanie zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym za coś takiego.

thorus933

2016-11-02, 20:58
Szkoda, że go nie rozj***li na miazgę.

kaczakaka

2016-11-02, 21:45
Prowo jak ch*j. Na cholerę ktoś miałby ot, tak sobie filmować jadące radiowozy? Żeby to jeszcze była kamerka w aucie... Sebixy teraz będą się popisywać przed karynami jak to oni psiarnię ustawiają.

sauerps

2016-11-03, 05:38
Już sobie wyobrażam jakie w radiowozie leciały k***y z ust policjantów :D

Siberian_Meat_Grinder

2016-11-03, 07:58
arturek_w napisał/a:

A właśnie, że miał pierwszeństwo i to oni powinni mu ustąpić - jadąc na bombach to oni mają uważać i gdyby ostatnia suka go rozjechała to by była ich wina.. Ostatnio przecież była akcja z gościem z karetki, który wymusił opcje Skoda -betoniarka..



haha 20-500 PLN + 6pkt (punkty jeżeli byłby to kierowca pojazdu) także japa koniu i do książek. Rozumiem - nie zauważy pojazdu uprzywilejowanego (swoją drogą trzeba być niezłym niedorozwiniętym ułomem żeby nie widzieć i nie słyszeć mrygającej i wyjącej kartki na przykład), ale umyślnie nie ułatwić przejazdu?

USTAWA z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym:

Cytat:

art.9. Uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze są obowiązani ułatwić przejazd pojazdu uprzywilejowanego, w szczególności przez niezwłoczne usunięcie się z jego drogi, a w razie potrzeby zatrzymanie się.




kokos_123 napisał/a:

Ale, zgodnie z ust. 6 uczestnik ruchu nie może się wepchnąć w kolumnę, mimo że ma pierwszeństwo wyznaczone przez sygnalizację.



ale dlaczego podchodzić do tego od dupy strony i szukać nie wiadomo czego, skoro masz wyszczególniony artykułem przepis ... patrz wyżej. Bo nie byłbym pewny, czy jest to zorganizowana kolumna - pojazdy jadące w kolumnie muszą używać również czerwonych (prócz niebieskich) świateł pojazdu uprzywilejowanego. Ale w sumie tego nie widzimy, bo taki obowiązek nałożony jest na pierwszy i ostatni pojazd w kolumnie. Pozdro

InnyName

2016-11-03, 10:15
Nie wk***iają was czasem PODOBNE "peletony"? Jedzie taka k***a z drugą k***ą do koryta, 3 nowe bmw, 3 radiowozy, pół wsi stoi bo jakieś k***y sobie jadą na potańcówkę, wszystko na sygnale, przepie**alają się przez korki bo sie big maka świnie zachciało po drodze 300km dalej, a potem taka k***a mówi że po warszawie się dobrze jeździ, ta, na bombie się zajebiście jeździ w 2 letnim samochodzie na nasz koszt. Jak ja nie cierpię polityków, sorry musiałem.

offduty

2016-11-03, 11:00
MotoGdynia, chyba Ci troszkę dupkę pospinało z zazdrości... :D

InnyName

2016-11-03, 11:25
No może z zazdrości nie, bo (w sezonie) sobie jadę środkiem jeśli jest możliwość, a z każdym rokiem coraz częściej jest*, więc korki mi nie robią, chodzi mi o sam fakt, jadą sobie k***y na czerwonym, 70+ po mieście, poza zabudowanym środkiem drogi i w piździe mają wszystko, na jakiej podstawie, bo k***oświnia jedzie na zebranie poselskie?


*czego niby nie sugerują komentarze na tym portalu, ale oni jak pedały, dużo szczekają, a jest ich garstka