18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ja mam plan a ty masz idealny stan

Flodzia • 2023-11-07, 08:52
15-letnia nastolatka twierdzi, że w ubiegły piątek została zgwałcona przez dwóch mężczyzn w Baixada Fluminense . Według młodej kobiety molestowanie zostało nagrane i udostępnione w jej sieciach społecznościowych bez jej zgody.
Ofiara stwierdziła, że ​​została zgwałcona przez znajomych w domu przyjaciela w Nova Iguaçu w piątek wczesnym rankiem.



„Zaczęli pić i robić wyzwania. Jednym z nich było pozostanie z chłopcami w pokoju, a ona odmówiła. Potem bardzo się upiła, na pewno dodali jej coś do szklanki. Wszystko zaplanowali” – powiedziała jedna z sióstr.





Według jej rodziny dwóch z nich, jeden w wieku 20 lat, a drugi w wieku 22 lat, zgwałciło ją. Na filmach wydaje się być nieprzytomna podczas gwałtu. Na zdjęciach widać, że dziecko śpi w łóżku, a młoda kobieta zostaje uderzona w twarz. Inna dziewczyna, leżąc na łóżku, obserwuje wszystko. „Nagrałeś to, stary? To wyślij to do mnie” – powiedział jeden z mężczyzn.

Kaiezet

2023-11-07, 15:18
Wiele imprez kończyło się zgonem jakiejś dziewczyny. Ale nigdy nikomu nie przyszło do głowy, żeby ja wyr*chać na śpiocha. j***ne zwierzęta.

crookla

2023-11-07, 15:19
Donku*assinio napisał/a:

Przecież tego właśnie chciała - widać na innych filmach. Nie spodobało się i teraz urażona?
won do burdelu dla murzynów i nie zawracaj kurewko głowy porządnym ludziom.



obrazona bo wylądowalo w sieci, gdyby nie to impreza by sie powtarzała co tydzień

Antebot

2023-11-07, 15:25
Wzorowa uczennica. Rodzice dumni.

modified1

2023-11-07, 15:56
Pije z dziczą do tego ma 15 lat oni 20-22 no k***a xD

Marian33

2023-11-07, 17:35
robertocarlos23 napisał/a:

Ja to bym chciał aby po pijaku mi dziewczyny dupą na twarzy siadały. Nawet my mogły wrzucić to do sieci.



Zależy jakie to dziewczyny i czy nie były po sraniu, chyba że ciebie to kręci

:lol:

Kaiezet napisał/a:

Wiele imprez kończyło się zgonem jakiejś dziewczyny. Ale nigdy nikomu nie przyszło do głowy, żeby ja wyr*chać na śpiocha. j***ne zwierzęta.



Dokładnie, pamiętam jak moje znajome z wioski które wtedy niedawno się tu przeprowadziły, schlały się w trupa na urodzinach kolegi, jedna to nawet tak że zasnęła wypinając się i opierając o barierkę na tarasie, nikt ich nawet nie tknął, na drugi dzień jak doszły do siebie, spanikowane latały i robiły testy ciążowe, to było około 20 lat temu ale wtedy to chociaż były jakieś zasady, nie to co teraz, wyr*chają i jeszcze nagrają j***ni gwałciciele.

sothis

2023-11-07, 17:37
Szok niedowierzanie. Jak do tego doszło nie wiem.
Chłopaki takie normalne i wporzo z twarzy, ona dobrze ułożona, kulturalna. Co zrobiła nie tak?

Wiewór

2023-11-07, 17:51
Jaki gwalt. Widac ze jest naj***na ale jest wyraznie zadowolona i probuje uczestniczyc

Critic4ll

2023-11-07, 17:56
ma za swoje, tępa p*zda...

forneusmarou

2023-11-07, 18:11
Kto tak nie wyr*chał koleżanki na szkolnej wycieczce niech pierwszy postawi piwo.

Plzdntkllmy

2023-11-07, 18:47
Przy nim czuła się jak w Bagdadzie
Kochała pakistańskie disco
On na imię miał Abdul Ihn Ah-Ersz
Ursz Ihn Ohn Ih na nazwisko
Poznali się na kwadracie,
Gdzie było bardzo zimno

szczecin123

2023-11-07, 18:47
na drugi raz będzie szmata siedziała w domu

Bejker

2023-11-07, 18:52
A tą buźkę kto nałożył?

ProVVe

2023-11-07, 19:11
Zrobila blad ze trzyma z malpami, ale gwalt to gwałt i powinno sie zabijac dzikie i agresywne zwierzta szpadlem na miejscu. Wiek 15 a oni 20 nie ma znaczenia bylo takich imprez od groma nikt nigdy nikogo nie gwalcil....

dgfdfg

2023-11-07, 19:23
ale o co chodzi przecież to wszystko jest zgodne z ich kulturą i tradycją ?!?

antisol123

2023-11-07, 20:08
I niby ma mi być żal tej ścierwy?