18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Izraelscy żołnierze vs Palestyńczyk

Jesse.Pinkman • 2022-01-28, 18:17
Szukał zaczepki u pejsów a u nich to niewiele trzeba żeby oberwać.

dennissliwa

2022-01-28, 18:19
Jakos nie widać żeby szukał zaczepki...

mygyry

2022-01-28, 18:20
Niech wezmą wspólny prysznic na uspokojenie

baronturbina

2022-01-28, 18:35
Żydowscy kaci nauczeni historią, niedługo sami będą Palestynczyków do obozów wysyłać.

sberek38

2022-01-28, 19:08
Sk***ysyny mają doświadczenie. Przypominam, że w czasie II woj.św. w gettach to sami żydzi tworzyli milicję i pilnowali porządku, lejąc i wysyłając do obozów swoich rodaków. We wrześniu w 1939 r. na ziemiah zajętych przez Stalina to miejscowi żydzi stworzyli czerwoną milicję i czerwoną gwardię i mordowali oraz wyłapywali polską inteligencję (często swoich sąsiadów) oddając ich na syberyjską zsyłkę lub do katyńskich lasów
http://www.ivrozbiorpolski.pl/index.php?page=czerwona-milicja

Pralpunkt

2022-01-28, 19:09
Dziwne zachowanie normalnie już by miał 5 magazynków w sobie ...ustawione pod kamerę

janlew

2022-01-28, 20:45
sberek38 napisał/a:

Sk***ysyny mają doświadczenie. Przypominam, że w czasie II woj.św. w gettach to sami żydzi tworzyli milicję i pilnowali porządku, lejąc i wysyłając do obozów swoich rodaków. We wrześniu w 1939 r. na ziemiah zajętych przez Stalina to miejscowi żydzi stworzyli czerwoną milicję i czerwoną gwardię i mordowali oraz wyłapywali polską inteligencję (często swoich sąsiadów) oddając ich na syberyjską zsyłkę lub do katyńskich lasów

Wszystko się zgadza. Z tym że ci pierwsi służący nazistom są teraz w NY, Hollywood i Białym Domu. Ci od Stalina, później okupujący Polskę po '45 i inne kraje za kurtyną, są teraz w Izraelu. Wszystko w ramach różnych działań w tym operacji "Most".

plastic

2022-01-28, 20:51
janlew napisał/a:

Wszystko się zgadza. Z tym że ci pierwsi służący nazistom są teraz w NY, Hollywood i Białym Domu. Ci od Stalina, później okupujący Polskę po '45 są teraz w Izraelu.



marzec 68' - wielkie otwarcie drzwi dla wyjeżdżających do izraela żydów. zabawne, ze kiedy żydzi skądś dobrowolnie odchodzą, to zawsze musza stworzyć pozory wygnania.

jak będę teraz na jakiejś imprezie, to wyjdę sobie w jej trakcie, a potem będę wpierał wszystkim, że to biesiadnicy mnie, biednego wyj***li. na następnej imprezię będę o tym ciągle przypominał, domagając się rekompensaty za to straszne poniżenie, którego doznałem. "no polej mi tu jeszcze za to, że mnie tak ostatnio skrzywdziliście"

mam duży nos, więc powinno się udać.

sberek38

2022-01-28, 20:54
janlew napisał/a:

Wszystko się zgadza. Z tym że ci pierwsi służący nazistom są teraz w NY, Hollywood i Białym Domu. Ci od Stalina, później okupujący Polskę po '45 i inne kraje za kurtyną, są teraz w Izraelu. Wszystko w ramach różnych działań w tym operacji "Most".



Z dużą dozą prawdopodobienstwa można stwierdzić, że obie te "grupy" były bardziej lub mniej koordynowane przez służby tych najważniejszych... Rothschild

Musashi_Miyamoto

2022-01-28, 22:46
No może dla bezbronnych palestyńczyków może i dali radę, ogólnie z muslimami jak pokazują wojny w tamtym terenie aż tak trudno nie jest. Większe schody zaczynają się w Europie czy USA tam już pejsy muszą przechodzić do konspiracji by cokolwiek ugrać.

andrzejrobert75

2022-01-28, 22:59
plastic napisał/a:

marzec 68' - wielkie otwarcie drzwi dla wyjeżdżających do izraela żydów. zabawne, ze kiedy żydzi skądś dobrowolnie odchodzą, to zawsze musza stworzyć pozory wygnania.
jak będę teraz na jakiejś imprezie, to wyjdę sobie w jej trakcie, a potem będę wpierał wszystkim, że to biesiadnicy mnie, biednego wyj***li. na następnej imprezię będę o tym ciągle przypominał, domagając się rekompensaty za to straszne poniżenie, którego doznałem. "no polej mi tu jeszcze za to, że mnie tak ostatnio skrzywdziliście"
mam duży nos, więc powinno się udać.



W 1949 chyba pozmieniali sobie nazwiska na swojsko brzmiące.

janlew

2022-01-28, 23:03
plastic napisał/a:


marzec 68' - wielkie otwarcie drzwi dla wyjeżdżających do izraela żydów. zabawne, ze kiedy żydzi skądś dobrowolnie odchodzą, to zawsze musza stworzyć pozory wygnania.

jak będę teraz na jakiejś imprezie, to wyjdę sobie w jej trakcie, a potem będę wpierał wszystkim, że to biesiadnicy mnie, biednego wyj***li. na następnej imprezię będę o tym ciągle przypominał, domagając się rekompensaty za to straszne poniżenie, którego doznałem. "no polej mi tu jeszcze za to, że mnie tak ostatnio skrzywdziliście"

mam duży nos, więc powinno się udać.


A pewnie. Jakby to że się wyjedzie w '68 z okupowanej przez sowietów Polski, było dla nich wielką karą. Jakoś inni o takiej "karze", nawet pomarzyć sobie nie mogli.

szpunar85

2022-01-28, 23:40
Bardziej od żydów nie lubie tylko arabusów (no i czarnych), więc niech się tam wybijają nawzajem z pożytkiem dla świata.

whitetooth

2022-01-29, 00:20
Ok...ale na przejściu dla pieszych? Tego nie rozumiem

kawior2007

2022-01-29, 01:53
Może chciał przejść się po okolicy w której się wychował? Albo obraził ich w inny sposób