18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Izi inglisz

geragerappa • 2011-02-23, 14:28
To do wszystkich forumowych "bezdobrych" lingwistów działających na zlecenie Ministerstwa Prawdy.


marvineq

2011-02-25, 14:30
nofunnyman napisał/a:

@ eteryk

Zgadzam się z Toba, Polacy myślą że nie wiadomo jacy to kazacy. Niemcy po I wojnie św. w 20 lat odbudowali się na tyle by podbić europę, po II wojnie też staneli na nogi a teraz są drugą gospodarką na świecie. To jest inny naród, tam ludzie myślą i pracują, a w rządzie starają się by była zgoda.
U nas jest źle bo była komuna? jest źle bo ludzie nie widzą że na wszystko trzeba zapracować. Co do rzadów to u nas rzadna partia nie rządziła 2 kadencje z rzędu, zawsze tylko wojna w sejmie. Teraz też się przyczepili smoleńska i od roku codziennie pie**olą o tym :/ Dziwić się że ci co wyjechali za pracą na zachód nie chcą wrócić po tym jak widzą jak tam jest państwo zorganizowane.



A co ty k***a wiesz o rozbudowie Niemiec po wojnie, kpisz sobie?
Szwaby mimo swojej przegranej i mocno zniszczonego kraju, po wojnie dostali pieniądze na odbudowę gospodarki. Były to olbrzymie sumy które pozwoliły temu państwu się bardzo szybko rozwinąć. Nie pamiętam na jakiej podstawie dostawali te pieniądze, ale w życiu nie podnieśli by swojej przegranej dupy bez pieniędzy innych krajów.

A w Polsce mogło być tak samo, gdyby nie Rosja, która postarała się aby pomoc innych krajów do nas nie dotarła. To tak w skrócie.

Także proszę więcej nie pie**olić na temat że Niemcy to zorganizowani ludzie którzy swoją pracą po wojnie wyszli na prowadzenie w gospodarce.

Pozdrawiam

nofunnyman

2011-02-25, 17:24
@ do tych ludzi tam u góry co się nie zgadzają

Tak się składa że jestem ekonomistą, znam się na giełdach, znam historie gospodarek różnych krajów, wiem jak zarobić nie wychodząc z domu więc nie pie**olcie mi tu takich głupot. Polska w ostatnim kryzysie miała od ch*ja szczęścia i tylko to nas uratowało.
To że Niemcy dorabiają się na emigrantach to co z tego, nikt na siłę Polaków tam nie sprowadził, skoro chcą dorabiać Niemców to niech dorabiają. Do nas przyjeżdżają Cińczycy i robią za grosze to od razu tv że zabierają nam ( w sumie to wam) pracę. To źle?? Niech zapie**alają, a jak ktoś nie potrafi sobie znaleźć pracy to niech wypie**ala, każdy decyduje o swoim życiu.

Więc nie narzekać i zapie**alać ;/