18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MudPie

2012-01-29, 14:02
Nie rozumiem fenomenu tego filmiku. Ot goscie zamawiaja pizze przy uzyciu syntezatora mowy.
No i ? Nie widze w tym niczego smiesznego, ciekawego, praktycznego czy pomyslowego.
A wrecz filmik jest irytujacy jak goscie sie smieja jak glupi do sera.

duxaj

2012-01-29, 14:39
Hmm ile mogą mieć iq ludzie pokroju , zrobię sobie jaja zamawiając pizze.
trzeba być uber deklem zamawiając jedzenie robić sobie z człowieka który ci to zrobi i dowiezie żartów bo ja bym się bał i miał po takim filmie uczucie że to jednak on będzie miał lepszą satysfakcję i zabawę nić ja :p

Uriz

2012-01-29, 14:53
Średnia wieku na sadolu jak widać spadła do 15 lat

MasterBukos

2012-01-29, 14:54
duxaj napisał/a:

Hmm ile mogą mieć iq ludzie pokroju , zrobię sobie jaja zamawiając pizze.
trzeba być uber deklem zamawiając jedzenie robić sobie z człowieka który ci to zrobi i dowiezie żartów bo ja bym się bał i miał po takim filmie uczucie że to jednak on będzie miał lepszą satysfakcję i zabawę nić ja :p



pie**olisz! Wy polaczki potraficie tylko obrazac i wyskakiwac w 10 na imprezie ;] to jest dla was smieszne... Najlepsza koncowka :D "...to ile trzeba czekac?" "Juz sie nie moge doczekac..." hahaha :D I like IT :)

bebe_nuss

2012-01-29, 15:03
Dla takich chwil warto mieć internet :mrgreen:

daymaker

2012-01-29, 15:21
No a potem im plują do pizzy za karę... :P

arqn

2012-01-29, 17:20
Kwiczy jak by go w dupsko rżneli ;/

imthepiercer

2012-01-29, 18:13
pomysł niezły ale wykonanie ch*jowe- "kamerzysta z parkinsonem" idioci leżą i się śmieją, jak widać pani była sympatyczna wszystko by było super gdyby nie te durne śmichy chichy:<

ti...........ax

2012-01-29, 23:29
winthek napisał/a:



tak gościu. wiec wg ciebie ten kto co sobote jezdzi zachlac p*zde albo sie najarac, jest wartosciowym czlowiekem :) a ten kto siedzi w weekeend w domu jest ciota.
idz za mnie jutro na wyklady od rana, a w poniedzialek do roboty zeby zarobic na kurewsko drogie paliwo to chetnie pojde sie najebac, i to jeszcze zaraz



Napisałem, że wiekszość bo ja tez rano wykłady a na 7 w poniedziałek.
Ale nie potrafie zrozumieć waszej radości z tego filmu

T0B1

2012-01-30, 10:51
pawu95 napisał/a:

Podziwiam kobietę przyjmującą zamówienie. Ja bym tam pie**olnął ze śmiechu.


Jej IQ jej na to nie pozwala.

tekilap12

2012-01-30, 14:23
ta napad głupiego śmiechu...