18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

It's time here...

du...........s6 • 2013-05-26, 18:49

Chyba fake, nie widziałem strzykawek :megalol:

kaktuz

2013-05-26, 18:57
ćpunów karać,izolować,utylizować

maciora12

2013-05-26, 18:57
za marihuanę zawszę piwko

kaktuz napisał/a:

ćpunów izolować,karać,utylizować



Ty nazywasz to ćpaniem ? ćpanie to napie**alanie sobie w żyłę...

remi1982

2013-05-26, 19:16
maciora12 napisał/a:

Ty nazywasz to ćpaniem ? ćpanie to napie**alanie sobie w żyłę...



Widzę, że w Twoim wypadku, lewacka propaganda odniosła zamierzony skutek. Promowanie maryśki w mediach przyczynia się właśnie do takiego podejścia, że młodzi ludzie nie uważają jej za narkotyk.
Marihuana jest narkotykiem, a więc stwierdzenie, że ktoś kto pali jest ćpunem, jest jak najbardziej trafne.
Dać społeczeństwu dostęp do miękkich narkotyków, zaćpanym społeczeństwem łatwiej sterować.

kaktuz

2013-05-26, 19:17
ćpanie to wszystko co robi ci z mózgu papke zmienia świadomość i otępia więc tak marichuana to jest ćpanie

maciora12

2013-05-26, 19:23
No i ch*j ja mam swoje zdanie a ty swoje.

4x4offroad

2013-05-26, 19:28
chlanie alko,i jaranie szlug to tez cpanie,a komputer????? to tez cpanie?

maciora12

2013-05-26, 19:33
remi1982 napisał/a:



Widzę, że w Twoim wypadku, lewacka propaganda odniosła zamierzony skutek. Promowanie maryśki w mediach przyczynia się właśnie do takiego podejścia, że młodzi ludzie nie uważają jej za narkotyk.
Marihuana jest narkotykiem, a więc stwierdzenie, że ktoś kto pali jest ćpunem, jest jak najbardziej trafne.
Dać społeczeństwu dostęp do miękkich narkotyków, zaćpanym społeczeństwem łatwiej sterować.



Dobra to ja uważam że jak pijesz alkohol to jesteś alkoholikiem.


maxvolumePL

2013-05-26, 19:40

kaktuz

2013-05-26, 20:03
to sie wyj***łeś ani nie pije ani nie pale walić konia też nie wale
dodam jeszcze ze jak jarają was ćpające nygry to powodzenia

joł joł raperzy gangsterzy co kioski za 50 zł okradają LOL k***a
k***a choroba na zdrowym organizmie narodu

maxvolumePL

2013-05-26, 20:08
kaktuz, a tak POza tobą, to wszyscy w domu zdrowi?

wiesiors4

2013-05-26, 20:53
remi1982 napisał/a:

Marihuana jest narkotykiem, a więc stwierdzenie, że ktoś kto pali jest ćpunem, jest jak najbardziej trafne.
Dać społeczeństwu dostęp do miękkich narkotyków, zaćpanym społeczeństwem łatwiej sterować.


Narkotyk to nic innego niż coś co zawiera substancje psychoaktywne lub jest sam substancją psychoaktywną. Tak więc i marihuana i alkohol, papierosy, czekolada czy kawa to narkotyki (zawierają substancje psychoaktywne). I wszystkie one uzależniają. Więc alkoholik, człowiek palący papierosy czy koneser kawy również jest ćpunem według twojej logiki :) idąc dalej tym tropem: osoba, która co jakiś czas wypije piwo z kolegami, a wódkę od święta jest nie tylko ćpunem ale i alkoholikiem :)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Substancja_psychoaktywna
Alkohol też jest na liście ;)
Jedno jest ciekawe. Jak często słyszy się, że jakiś domorosły bokser-amator katuje swoją rodzinę po pijaku? Jak często słyszymy o osobach, którzy na haju kogoś pobili/zabili?

Z MJ powinno być jak z bardziej niebezpiecznym narkotykiem alkoholem - legalny, ogólnie dostępny +18 i używany tylko przez osoby, które tego chcą. Legalizacja podniosłaby jakość towaru i nie byłoby już na ulicach zombie, którzy wypalili grama z ulicy, którego kupili w ciemnej bramie i ich powykręcało :roll: jeśli kupujesz zioło niewiadomego pochodzenia może Ci się w bani popie**olić. Jeśli wypijesz alkohol niewiadomego pochodzenia, to możesz oślepnąć - proste..

ChivoloConchetumare

2013-05-26, 20:53
Piwo za Cypress Hill


LICH0

2013-05-26, 20:55
Nie ma to jak wypalić sobie mózg zielem...

PyskatySkurwiel

2013-05-26, 20:59
Ja tam sobie przyjarać lubię i wisi mi opinia innych na mój temat. :amused: Chcesz, to bierz; nie, to nie - proste, jak j***nie. Tak swoją drogą, to narkotykiem możemy nazwać każdą substancję psychoaktywną, a co za tym idzie, określenie "narkoman" pasuje do większości populacji. Pozdrawiam wszystkich widzących tylko czubek własnego ch*ja i tych, którzy wiedzą najlepiej co dla mnie dobre. :roll: