18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Istnienie

Gaara • 2019-01-29, 06:29
Co prawda wiele razy ten temat był poruszany, ale nie w taki sposób, ciekaw jestem waszych opinii :-|




Zastanówcie się

Salieri16000

2019-01-29, 06:34
Nic mnie tak nie wk***ia, jak łączenie, czy raczej mieszanie dwóch tematów: religii i polityki...

Ronoaro

2019-01-29, 06:39
Jeśli Boga nie ma, to czyje są te wszystkie Boże Krówki?
Szach-Mat, ateistyczne gałgany.
Bóg 1- 0 Ateiści.

TT4

2019-01-29, 06:50
To jak wytłumaczyć to?




edek.bajzel

2019-01-29, 06:55
pie**oli, zawsze będzie bo musi być,
dobro i zło

kothletino

2019-01-29, 07:19
Co mu wyj***ło okno pomiędzy 2 ostatnimi guzikami w koszuli, tak to jest jak się wpie**ala materię w ilościach znacznych.

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-01-29, 07:26
Jak ktoś wierzy to nie przestanie,jak ktoś nie wierzy,to nie będzie wierzył.

s0pel

2019-01-29, 07:32
O ile teza z Bogiem ma jeszcze sens, to z tym decydowaniem przez większość o wszystkim w Polsce to jakiś absurd...

Wiewór

2019-01-29, 08:19
Gównoburzę religijno polityczną czas zacząć. W końcu :amused:


poligon6

2019-01-29, 09:34
Mnie najbardziej bawi jak jakis lewus pie**oli że Boga nie ma a sam wierzy w Kulturowy marksizm, Gender, 49 płci, adopcje dzieci przez pedałow i socjalizm w gospodarce, że dzieki temu osiagniemy duchowe oswiecenie.

Zrozumcie to jest tylko konflikt interesów, jedna porabana ideologia zwalcza drugą. A w yscigu porabania lewactwo zaczyna spokojnie wyprzedzac katoliban.

TB303

2019-01-29, 16:12
Teraz daruję sobie trolling i napiszę coś od serca:
Mnie zawsze zastanawia, po ch*j o tym dywagować? Kto chce wierzyć? Niech wierzy. Kto nie chce? Niech nie wierzy(ja m.in.). Dopóki jedna z dwóch stron, nie wpie**ala się butami w życie drugiej, należy to po prostu wypchnąć na dalszy plan. Religia czy wiara, nigdy nie powinna mieć jakiegokolwiek wpływu na kontakty międzyludzkie. No i przede wszystkim religijność i wiara nigdy nie ma nic do tego, czy człowiek dobry, czy zły. Poznałem wielu wierzących, którzy nie prowadzili zbyt moralnego żywota - i vice versa.

Sa...........hi

2019-01-31, 10:51
Kiedy jakiś wierzący poprosi was o dowód na nieistnienie jego Boga, to zapytajcie go jaki on ma dowód na nieistnienie: Odyna, Thora, Lokiego, Zeusa, Posejdona, Hadesa, Ahury Mazdy, Arymana, Anu, Enlila, Enkiego, Marduka, Sziwy, Genesi, Ozyrysa i pozostałych 5 tysięcy Bogów w których ON nie wierzy. Mina bezcenna! :mrgreen:

TB303

2019-01-31, 15:50
Don-Pistola napisał/a:

Kiedy jakiś wierzący poprosi was o dowód na nieistnienie jego Boga, to zapytajcie go jaki on ma dowód na nieistnienie: Odyna, Thora, Lokiego, Zeusa, Posejdona, Hadesa, Ahury Mazdy, Arymana, Anu, Enlila, Enkiego, Marduka, Sziwy, Genesi, Ozyrysa i pozostałych 5 tysięcy Bogów w których ON nie wierzy. Mina bezcenna!


Nie zrobię nic takiego, gdyż ciężar dowodu leży po stronie tego, który wysuwa tezę o istnieniu jakiegoś bóstwa. Ateizm nie wysuwa tezy, że bóg nie istnieje - tylko odrzuca tę teistyczną istnienia boga. Szkoda, że tego rozumieją i dalej pie**olą: "udowodnij mi, że boga nie ma". Poza tym, z logicznego punktu widzenia, niemożliwym jest udowodnienie nieistnienia czegoś, gdyż tego NIE MA.