18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Islandia - Join The Trip. W 7 dni dookoła wyspy

Synuu • 2015-04-02, 12:42
Cześć, z tego powodu, że filmy z "własnych" wypraw cieszą się dużą popularnością - chciałbym przedstawić Wam mój film z wyprawy na Islandię.

W skrócie - jesteśmy grupką przyjaciół, która założyła "działalność" o nazwie Join The Trip, dzięki której każda chętna osoba, z zewnątrz może razem z nami pojechać w odległe i egzotyczne miejsca. Naszym priorytetem jest przede wszystkim ograniczenie kosztów do minimum i zwiedzenie jak największej ilości miejsc. Oczywiście cały wypad organizujemy sami, bez żadnych biur podróży itp.

Nasz kolejny wyjazd już na dniach i wyjeżdżamy do Gruzji :)


Janóż

2015-04-04, 16:09
Mam dwa pytania. Koszta wynajęcia fury, bo rozumiem że wynajęliście. A noclegi organizowaliście na "dziko" w namiotach? Czy na legalu? Świetny trip, pomysł, pasja. Piwko leci

Synuu

2015-04-04, 22:20
suzuki grand vitara 4x4: 70e/ dzień.
Noclegi po promocjach: ceny niskie
Standard od przyjemnego podróżnicze hostelu do apartamentu w Akureyri. Namioty w tym okresie są dobre dla prawdziwych sadoli :D Ogólnie tanio i w miarę wygodnie. ;)

St...........on

2015-04-08, 19:17
@ Janóż

hertz.is ,sagacarrental.is, geysir.is tu możesz sobie posprawdzać względem cen aut.

Taka mała anegdota. Jeśli wybierasz się na Islandię w celach turystycznych, wymień eurusy na korony islandzkie, sporo taniej Cię wyjdzie.