18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Islamskie dzieci

drjointbdg • 2013-02-14, 13:36
Ostatnio w gazecie znalazlem ciekawy artykul :mrgreen:

"A Tory councillor sparked outrage after posting an offensive picture that compared Muslim children to black plastic bin liners.

Chris Joannides claimed the Facebook shot of a woman and a child in burkas holding the bags was “blokish banter” between pals.

But he has been suspended from the party and faces a criminal probe after a complaint was made to police.

A caption under the picture read: “I told her she had three beautiful children.

"She didn’t have to get p***** off and threaten me. It was an honest mistake!”"
:loldev:

Dz...........ak

2013-02-14, 13:41
Islamskie dzieci = worki na śmieci.

zwirz13

2013-02-14, 14:20
swój koło swego stoi :-)

śmierdząca ekipa

damianwro

2013-02-14, 16:19
druga od prawej całkiem niezła, za parę lat się wyrobi

Cy...........rg

2013-02-14, 18:05
Ale on nie skłamał, po prostu dwójka pozostałych dzieci została już poćwiartowana i właśnie była wynoszona nad rzekę... " bo nie pozbierały zabawek ".

Stefanesko

2013-02-14, 18:08
@Cyborg
Szmatogłowe na emigracji i ćwiartowanie dzieci? Daj spokój, przecież nie będą zmniejszać sobie wpływów z socjalu.

marcin3ck

2013-02-14, 18:17
@up
Ale wtedy z jednego robią sobie cztery, więc to im się opłaca.

rusofil

2013-02-14, 18:21
Ale przecież nie widać różnicy. Każdy mógł się pomylić. Nie wiem o co ten spin dupy.

Jogurcik

2013-02-14, 19:10
Co za różnica czy śmieci czy ciapaci? :D

dth

2013-02-14, 19:20
koleś sobie zwałę zrobił a tu wielka spina. Ludzie za grosz dystansu do siebie nie mają.

drjointbdg

2013-02-14, 21:12
@up ludzie maja, ciapaki nie :P

squorpion

2013-02-15, 00:03
a tego tekstu pod zdjęciem nie dało sie przetłumaczyć? totalne lenistwo, chyba ta końcówka nazwy strony coś świadczy co? ".pl" a tu jeden wielki h*j, jakieś gówno, i h*j z tego że mi się uczyć nie chciało....
już nawet z ciekawości w translatora wkleiłem... i znowu h*j

Tory wywołała oburzenie radny po nadaniu ofensywną obraz, który w porównaniu do czarnego muzułmańskie dzieci plastikowymi workami na śmieci.

Joannides Chris twierdził strzał Facebook z kobiety i dziecko w burki gospodarstwa torby było "blokish przekomarzania" między kumplami.

Ale on został zawieszony z partii i stoi po sondę karnego wpłynęła skarga na policję.

Podpis pod zdjęciem napis: "Powiedziałem jej, że miał trzy piękne dzieci.

"Nie miała dostać p ***** off i mi grozić. Był uczciwy błąd!" "

rusofil

2013-02-15, 04:19
squorpion napisał/a:

a tego tekstu pod zdjęciem nie dało sie przetłumaczyć? totalne lenistwo, chyba ta końcówka nazwy strony coś świadczy co? ".pl" a tu jeden wielki h*j, jakieś gówno, i h*j z tego że mi się uczyć nie chciało....
już nawet z ciekawości w translatora wkleiłem... i znowu h*j

Tory wywołała oburzenie radny po nadaniu ofensywną obraz, który w porównaniu do czarnego muzułmańskie dzieci plastikowymi workami na śmieci.

Joannides Chris twierdził strzał Facebook z kobiety i dziecko w burki gospodarstwa torby było "blokish przekomarzania" między kumplami.

Ale on został zawieszony z partii i stoi po sondę karnego wpłynęła skarga na policję.

Podpis pod zdjęciem napis: "Powiedziałem jej, że miał trzy piękne dzieci.

"Nie miała dostać p ***** off i mi grozić. Był uczciwy błąd!" "



Nie rozumiesz takiego prostego tekstu? :homer:

elkelk

2013-02-15, 09:08
Dobra dobra już wam tłumaczę : Впиши текст в тлумачэнТоры вызвала возмутить депутат по присвоению наступательную картина, который по сравнению к черного мусульманские ребята пластиковыми пакетами для мусора.

Ёаннидэс Хрис утверждал выстрел Фацебоок из женщины и ребенок в жучка хозяйства сумки был "блёкиш пжекомажаня" между дружками.

drjointbdg

2013-02-15, 10:25
squorpion, totalne lenistwo jest w Tobie kolezko, Angielski sie przydaje naucz sie ;)