18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Islamorph

Yurij • 2013-05-10, 19:36
Dziś państwa-kulki opowiedzą o problemach wewnętrznych UE. ;)


astmuus

2013-05-10, 23:07
Wszyscy usprawiedliwiający, współczujący, współżyjący, będący za, itd. itp. ciapatymi, mam coś dla was:



Pozdrawiam :) .

Le_Kloszard

2013-05-10, 23:07
Verdiuss
Uwaga!!
Perfidny troll.

Zarentha

2013-05-10, 23:08
@Draiks Odpowiem Ci tak jak napisałem kiedyś na FB STOP Islamizacji Europy(może ktoś się domyśli):
Chrześcijaństwo i islam w średniowieczu można przyrównać do małych dzieci. Drą się, rzygają i srają pod siebie.
Mija pewien czas, chrześcijaństwo dojrzewa, przestaje zabijać niewinne kobiety, zaczyna się nawet zgadzać z nauką w niektórych kwestiach. Pozostawia także wolność wyboru religii mówiąc tylko "pójdziesz do piekła".
A islam? Wciąż sra pod siebie i ogólnie odpie**ala manianę. To jest ta różnica.

Dlatego, jako ateista wolę, żeby religią przewodnią w moim kraju i całej europie było cywilizowane chrześcijaństwo niż popie**oleni radykałowie z bliskiego wschodu.

donplicco

2013-05-11, 16:04
Draiks napisał/a:

A powiedzcie czym się kiedyś różniło chrześcijaństwo? Zapomniał wół jak cielęciem był :D Tortury, dyskryminacja kobiet? - Jest. Narzucanie kultury i obyczajów? - Jest. Przejmowanie terenów? - Jest. Jak ktoś wyżej pisał, aktualnie dzieje się to samo, co działo się kilka set lat temu na całym świecie, tylko że religia inna.




Skończ pie**olić. To nie jest już średniowiecze i mentalnie europa nie jest w XV wieku. W przeciwieństwie do islamu.

qbaa666

2013-05-13, 00:22
polandball z kraut czy 4?