18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Islamizacja Europy - fakt czy fikcja ?

Larios • 2013-02-23, 14:46
Nie do ukrycia jest , że islam to nie jest wiara pokoju , jak to niektórzy twierdzą , ale czy na prawdę mogą opanować Europę w ciągu kilku dekad ? Otóż tak i całkiem prawdopodobne jest że stanie się tak do 2050 roku .


Nie mogę wkleić filmu więc wrzucam link.
http://www.you tube.com/watch?v=JlVJDrfmdjg (usunąć spacje między linkiem)

Co zyskujesz przyjmując islam?
Nic nie zyskujesz, a tracisz wszystko. Póki nie jesteś muzułmaninem, masz wolna wole - możesz wybrać islam, lub cokolwiek innego. Kiedy zostaniesz muzułmaninem, nie wolno ci będzie wybrać nic oprócz całkowitego poddania się islamowi w każdej dziedzinie życia. Jeżeli się sprzeciwisz i będziesz chciał odejść z islamu - czeka Cie śmierć. Pomyśl.

Jak to mówią: gdy nie wiadomo o co chodzi, to na pewno chodzi o pieniądze. Mahomet na grabieżach na niewiernych dorobił się majątku. Widocznie chodziło mu o zdobycie takich bogactw, o jakich jego krewniacy mogli sobie co najwyżej pomarzyć. A rola "proroka" idealnie się do tego nadawała, bo nikt nie kwestionował jego zarządzeń. Wiadomo również że miał olbrzymią słabość do kobiet, a jako prorok mógł ich posiąść, ile tylko chciał, bo kto odważy się mu powiedzieć, czego nie wolno prorokowi?
"Muzułmański uczony i dyplomata Ali Daszti podaje następującą listę kobiet w życiu Mahometa:
1. Chadziża
2. Sauda
3. Aisza
4. Omm Sulma
5. Hafsa
6. Zajnab (z Dżasz)
7. Dżołajrija
8. Omm Habiba
9. Safija
10. Majmuna (z Haret)
11. Fatema
12. Hend
13. Asma (z Saby)
14. Zajnab (z Kozajma)
15. Habla
16. Asma (z Norman)
17. Maria (chrześcijanka)
18. Rajana
19. Om Szarik
20. Majmuna
21. Zajnab (trzecia)
22 Khawla "
( cytat za "islamską inwazją" Roberta Moreya )

Mało tego, Mahomet nawet odważył się pożądać cudzej żony! (Grzech przeciwko 9. przykazaniu, czy tak zachowuje się prorok, który łamie dekalog Boga, którego sam rzekomo miał wyznawać i głosić Jego orędzie)
Jako prorok mógł pojąć za żonę nawet dziecko, bo w końcu sam kreował Boże prawo, które miał zwiastować, a tak na prawdę sam tworzył. (..) [ściągnięte z ...]



I jeszcze coś raczej zabawnego (tutaj również filmu wkleić nie moge więc podrzucam link) : http://www.you tube.com/watchfeature=player_embedded&v=7ZH_tK3xgFI (usunąć spacje między linkiem)


Gorąco polecam do śledzenia stron typu Nie dla islamizacji Europy
Oraz poczytania na temat islamu na tym blogu

Szmatogłowi do domu :jezdziec:

Mój drugi post , nie bijcie

Do...........00

2013-02-23, 18:06
To niepoprawne politycznie co wy tu wypisujecie. Są takimi obywatelami jak każdy inny Europejczyk. To nie ich wina, że mają taką kulturę, powiem więcej powinniśmy ulegać im we wszystkim na co nakazuje ich religia nawet dać się zabić, ponieważ jesteśmy niewiernymi wg koranu. Biednym przybyszom należy się również wysoki socjal na każde dzieciątko najlepiej jak mieliby ich średnio po 10 bo pomogłoby to w zasymilowaniu Polaków do kultury muzułmańskiej.

Tylko lewacy!


(tak to była ironia)

typo

2013-02-23, 18:07
Naprawdę k***a, niech sobie każdy wierzy w co chce. Czy to jest Jezus, Allach, stary bambosz, czy potwór spaghetti - ch*j mnie to obchodzi.

Wara tylko ode mnie. Ja nie potrzebuję wyimaginowanych bożków, żeby być szczęśliwym, czy dobrym człowiekiem.


Muszę jednak przyznać, że Islam ze wszystkich religii wk***ia mnie najbardziej. Nawet bardziej od rzymskokatolickiego kościoła. I k***a te debile chcą mi wmówić, że potrafią stworzyć lepszy świat od naszego. No sorry, byłem w Turcji, Tunezji, Egipcie ... i ni jak nie jest tam lepiej. A to podobno te bardziej rozwiniete kraje

Pavel1987

2013-02-23, 18:16
Muzułmanie nie będą w stanie opanować żadnego większego europejskiego kraju, bo musieliby przejąć kontrolę nad służbami bezpieczeństwa wewnętrznego, wojskiem, wymiarem sprawiedliwości, itp. Np. w Wielkiej Brytanii gdyby było ich nawet kilka razy więcej, to i tak pozostaną tylko hałastrą co robi dużo zamieszania. A gdyby w jakiś sposób zagrażali bezpieczeństwu danego kraju, tamtejsze służby zrobią z nimi porządek.

Nicker

2013-02-23, 18:32
Nie potrzebuje tych informacji, i tak mam w dupie tych ciapatych sk***ensenów

Nefesh

2013-02-23, 18:35
znalazłem błąd....pod numerem 12...zamiast Hend powinno być Hand;)

tool006

2013-02-23, 19:51
Przy naszej ksenofobii i narodowcach ten problem zbytnio nas nie dotyczy...

Prescot

2013-02-23, 19:59
Jezuz też był k***iorzem i brudasem

wlochi

2013-02-23, 20:46
@up aleś sie popisał...

tool006

2013-02-23, 20:58
Jakaż moja wiedza uboga jest... Kim do ch*a był "Jezuz" ?!

KlinikaAborcyjna

2013-02-23, 21:03
McMenel napisał/a:

Powiedz stanowcze NIE wyimaginowanym istotom. Czy to Jahwe czy chrześcijański Bóg czy Allah. Stop religii w Europie i na świecie. Każdej.


Jahwe to jest właśnie chrześcijański Bóg , no ale ....................

housit

2013-02-23, 21:13
Pozwolicie, że opowiem bajkę.
Otóż był sobie pewien lud, nie owijajmy w bawełnę - Czarny Lud, który uważał, że historia skończona. Otóż ów Czarny Lud był niezwykle kreatywny - kupował od Amerykańskiego / Izraelskiego Bura perkal Made in China i paciorki z Rosyjskiej rudy, a następnie, jak co trzeci w jego wiosce wykonywał z nich "dizajnerskie" wisiorki, barwione spódniczki i tym podobne. Co prawda w wiosce Czarnego Luda robił je co trzeci mieszkaniec, a jedne różniły się od drugich tak, jak różnią się między sobą owce, ale Czarnego Luda to nie obchodziło. Był kreatywny i basta.
Za perkal i paciorki płacił zebraną przez nieprodukujących paciorków robotników kością słoniową i samymi robotnikami wysyłanymi na plantacje na Zachód, gdzie mieli wykonywać prace, do których inni brzydzą się podejść. Czarny Lud był jednak twardy - Bur może zabierać młodych, zdrowych robotników, byle przynosił więcej perkalu i paciorków.
Czarny Lud miał jednak sąsiada - bliskowschodnich Zulusów. Plemię dziwne, a przez Czarny Lud uznawane wręcz za szaleńców. Otóż nie dość, że Zulusi oddawali część kości słoniowej Królowi, więc otrzymywali mniej perkalu, pozwalali kupić za tą kość słoniową broń, pomoc Burskich instruktorów wojskowych i wykupić wziętych w niewolę, ale jeszcze nie wywiezionych współplemieńców, to jeszcze jawnie głosił hasło walki z Burami, kradnącymi im ziemię, dziesiątkującymi słonie, kopiącymi w ich wioskach diamenty.
Czarny Lud śmiał się, gdy Zulus wypowiedział wojnę Burowi. Gdy król Zulusów wezwał do walki, Czarny Lud odpowiedział obrażając matkę króla. Co najzabawniejsze - dzięki muszkietom, przewadze liczebnej i wyszkoleniu Zulusi wygrali bitwę. Potem drugą i trzecią. Aż Bur musiał zawrzeć z nimi pokój i zwrócić się o protekcję do Królowej / Chin / Rosji.
A co z Czarnym Ludem? Król Zulusów nadal pamiętający obrazę napadł na wioskę, w której pozostali tylko "dizajnerzy", nikt na prawdę kreatywny czy zdolny do walki. Czarny Lud został sprzedany Burowi i rozproszony po polach bawełny całego świata.


Na prawdę nie wiem, dlaczego mamy bezkrytycznie kupować pseudonaukowe teorie prawdziwych terrorystów tego świata, Amerykańsko - Izraelskich Burów, mordujących dzieci za to, że weszły na trawnik ich posesji, zrzucających bomby kasetowe na Strefę Gazy, strzelających z moździerzy do bezbronnych wiosek zamiast powiedzieć - My nie jesteśmy Czarnym Ludem, i odbudować pełnąniepodległość.

cycu19922

2013-02-24, 12:37
McMenel napisał/a:

Powiedz stanowcze NIE wyimaginowanym istotom. Czy to Jahwe czy chrześcijański Bóg czy Allah. Stop religii w Europie i na świecie. Każdej.



Nie zgadzam się z tobą.