18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Islam z pierwszej ręki...

Halman • 2013-12-14, 19:16
Właśnie wróciłem z knajpy gdzie byłem z nowo poznaną znajomą (no k***a dobra - lewizna).
Opowiadała mi o swojej pracy a ja sobie tam słuchałem jednym uchem żeby być milutki ale potem zamieniłem się w ucho:
zaczęła opowiadać o tym że szef jest Irakijczykiem, islamistą pracującym w Polsce. No i do rzeczy: znajoma uczyła go że kobietę przepuszcza się drzwiami pierwszą, ze nie chapie się publicznie przy jedzeniu, że jak się gdzieś wchodzi to się mówi: dzień dobry, ze nieznajomych białych kobiet nie klepie się po tyłku jeśli nie ma nikogo w pobliżu. Ze nie spluwa sie na widok kościoła...

No k***a zjeżyłem sie na to co usłyszałem - do tej pory nie miałem z tymi brudasami do czynienia aż w końcu (pośrednio) stało się. Co za j***na dzicz! Teraz zastanawiam się czy bzyknąć tą laseczkę żeby nie chwycić jakiegoś arabskiego trypla. co radzicie?

bloodwar

2013-12-14, 19:17
Nikogo tutaj nie nabierzesz na to, że spotykasz się z kimś innym niż Renia Rączyńska

GoldRoger777

2013-12-14, 19:20
Nie rozumiem gościu co Ty pieprzysz w tym swoim poście. ch*j mnie to obchodzi, że go tego uczyła? To chyba dobrze. A na Twoim miejscu bałbym się bardziej o to, że ta "laseczka" zarazi się od Ciebie nieuleczalnym debilizmem.

ni...........ne

2013-12-14, 19:21
zastopuj film, namyśl się i jutro jak podejmiesz decyzję to do niego wrócisz z paczką chusteczek (albo i nie)

Halman

2013-12-14, 19:24
bloodwar napisał/a:

Nikogo tutaj nie nabierzesz na to, że spotykasz się z kimś innym niż Renia Rączyńska



Nie pie**ol głodnych kawałków, bzyknąć pannę która mogła dać rozklapciochy arabowi?

zincum

2013-12-14, 19:27
No to ty nie pie**ol głodnych kawałków. Wtedy nikt nie będzie pie**olił w żałosnym temacie komentarzy. Długo nad tym siedziałeś w kiblu?

Halman

2013-12-14, 19:29
A walcie sie na ryj... idę sobie popłakać. :)

_R...........s_

2013-12-14, 19:41
HAL9000/2 napisał/a:

Teraz zastanawiam się czy bzyknąć tą laseczkę żeby nie chwycić jakiegoś arabskiego trypla. co radzicie?



Taa k***a, koneser się znalazł. Skoro była na tyle ładna żeby się z nią spotkać (przyjmując że w ogóle istnieje), to pewnie od razu byś poleciał, gdyby tylko rozchyliła nóżki, z resztą jak każdy facet.

NieWiemZeWiem

2013-12-14, 20:04
Chodzi o to że ich trzeba uczyć podstawy kultury... lewaki jak zwykle nie rozumieja i pisza "to chyba dobrze ze go uczyła ty rasisto ty" dobrze że tej laski tutaj w komentarzach z gównem nie wymieszali. r*chaj ile wlezie!

ka...........ma

2013-12-14, 20:09
"Wiek: 39 " Serio k***A? Smutne masz życie i w sumie ch*jowe skoro w tym wieku pytasz o radę innych...

htr83

2013-12-14, 20:10
bez obawy, jest czysta oni gustują w kozach

RockyWood

2013-12-14, 21:01
ale po kiego ktoś ich czegokolwiek ma uczyć - niech ludzie wiedzą z jakim ścierwem mają do czynienia.

benzedrine

2013-12-14, 22:10
mam w domu psa, którego nauczyłam dobrych manier (jeśli można to tak nazwać) i go lubię to znaczy, że się z nim r*cham?

Crossblade

2013-12-14, 22:20
to jest lewizna...pie***l Bracie ile da się...chociaż ślizgac się po kozojebcy a dupa jak to polka napewno mu chapneła dzide...bo, jest k***a taki egzotyczny !