18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Islam we Francji

mcwelcome96 • 2014-05-29, 21:11
Mieszkanka kalifatu francuzkiego opowiada o swoim kraju.

Polecam wpasc na kanal tego goscia, multum ciekawych filmow na temat islamu.
https://www.youtube.com/user/gotkoran

TumekPręt

2014-05-29, 23:26
A jakby tak wziąć samoloty i rozpylać świńską krew nad miastami?

Jurny_Ziemniak

2014-05-29, 23:30
TumekPręt napisał/a:

A jakby tak wziąć samoloty i rozpylać świńską krew nad miastami?



Dość kosztowne.
A nie lepiej dać im pistolety na wodę(tyle że zamiast wody to świńska krew) i urządzić ogólnonarodowy lany poniedziałek(czy też inny dzień tygodnia) :D

Rozrywka dla całej rodziny!

bied-rona

2014-05-29, 23:32
francuZkiego ........

Abi.M.Sahim

2014-05-29, 23:39
Ona mogła by zostać moją wybranką.

wytrzeszcz5

2014-05-29, 23:40
Ma ktoś adres tej pani?
Trzeba jakąś cytrynówkę jej wysłać.

jozioopona

2014-05-29, 23:42
Oj przecież to można zrobić jak Japonia z chrześcijaństwem nagle zmienili zdanie i w p*zdu wycieli tych co się sprzeciwiali a kościoły wyburzyli albo na inny im potrzebny cel . Rzygać już mi się chce wszyscy widzią że jest źle ale każdy ma to w dupie mniejszość rządzi większością itd itp :evil:

MrGizzy

2014-05-29, 23:49
hahaha tępe k***y...

Zachciało wam się tolerancji j***nej. A kilkaset lat temu nasz rodak wypie**olił bydło z EU. Gdzieś pod Wiedniem powiedział

"Wy tępe k***y islamskie - wypie**alać mi stąd bo k***a psami poszczuje. Albo lepiej! ch*j wam w dupe bo zaraz Husarię spuszczę ze smyczy. A wiecie k***iszony j***ne, pie**olone dzieci sk***iałego allacha - ch*j mu w dupę przy okazyjnie - dobrze znacie smak Polskiej kopii na sp***olonej arabskiej dupie."

Tak powiedział. Potwierdzone info.

Po za tym. Dobrze wiecie dlaczego UE to sk***iały rząd pie**olonych p*zd, opłacanych przez szejków zj***nych narodów. W ogóle k***a czego oni jeszcze żyją? Te k***y mają przypływ miesięczny ludzi w kraju tyle co Polska liczy ludzi -.- Jak my to k***a wszystko wybijemy?

Ja wiem że husaria mogla doj***ć 40 tysięcy trzema tysiącami no ale k***a. Gdzie my tyle zwierząt pochowamy?

contowsky

2014-05-29, 23:50
było pozamykać granice i tego ciapackigo ścierwa nie wpuszczać, a nie teraz płakać

Lukasz_S

2014-05-30, 00:02
Zapytam tak z ciekawości, wiecie że to nie muzułmanie wprowadzili w europie prawo do otwartych granic?

Akurat w tym przypadku to nie muzułmanie są winni.

FAKTY SA TAKIE:
Ścierwo żydowskie, nienawidzi białych europejczyków, ale jako ze to c**y i tchórze i sami z nami nie maja najmniejszych szans w otwartym konflikcie, jako ze od wielu wieków rządzą Europą, postanowili otworzyć granice dla muzułmanów, aby Ci przyjechali tu i gwałcili białe kobiety, zabijali białych i rozmnażali się jak króliki. Dzięki temu ścierwo żydowskie, muzułmańskimi rękami wymaże białych europejczyków.

Co głupszy zaraz napisze że to teorie spiskowe, albo ze jestem paranoikiem który widzi wszędzie żydów, ale fakty są jasne, to nie muzułmanie rządzą telewizja, bankami i rządami europejskimi tylko żydzi.

Kapuz napisał/a:

Polska - ostoja normalności i braku faworyzowania multi- kulti. Drzazga w oku "nowoczesnej" Europy.



W Polsce nie ma muzułmanów tylko dlatego ze żydzi chcą z Polski zrobić JUDEOPOLONIE.
Pewnie dlatego jest tu kilka milionów żydów.
A tak na marginesie, Polska od przynajmniej 300 lat nie jest ostoja normalności.

korinogaro

2014-05-30, 00:14
Francuzi najpierw przez wieki wykorzystywali arabów do swoich wojen a teraz marudzą jak arab wykorzystuje ich... W sumie mam nadzieję że wyp*erdolą wszystkich robiących syf islamistów (najlepiej w atmosferę) ale dopiero po tym jak sami (francuzi) dostaną porządnie wpie**ol. Może to ich nieco pokory nauczy bo dwie przegrane z niemcami nie nauczyły ich ani krzty pokory.

Techron

2014-05-30, 00:22
Jestem ateistą i nie interesuje mnie zbytnio co dzieje się z KK, ale jak zobaczyłem to wyburzanie katedry to aż mi się smutno zrobiło.

O_Co_Ci_Chodzi

2014-05-30, 00:45
Autor napisał/a:

Od razu mnie gotuje jak słyszę o braku tolerancji.
Tolerancję wprowadziły nam pasożyty z Brukseli, te chamy każą nam kłaniać się ciapakom, całować w rekę babę z ch*jem i uczyć dzieci, że nienaturalne zachowania są normalne.



Co ty k***a pie**olisz... Tolerancja nie pochodzi od idei zjednoczenia Europy. Robert Schuman? Kojarzysz? Nie miał nic wspólnego z lewicowymi pie**oleniem. Doucz się, a nie pie**olisz głupoty.

Pestycyd

2014-05-30, 02:43
Pamiętajcie o tym iż Francja, Anglia, Wielka Brytania, Niemcy, Dania itd itp jeżeli zostaną zajęte przez islam (co już po częsci widać coraz bardziej) mimo że w Polsce nie będzie tego gówna to teraz pomyślcie. Jak dojdą do władzy w takim przypadku mamy u boku kraje muzułmańskie (zachód) troszke niżej mamy dużo krajów muzułmańskich (dolny wschód cały "Kalifat" radze poczytać co to jest). Jedyne kraje nie objęte tym obszarem to będą dawne kraje ZSRR oraz Słowiańskie (widzicie już ?) Ukraina i cała reszta ze Słowacją, Chorwacją, Węgrami, Czechami itd itp. A te kraje prędzej zprzymiewierzą się z ze sobą niż z Rosją lub Zachodem Arabskim. To zwastiuje III wojne światową między krajami Słowiańśkimi, Rosją a krajami Arabskimi (Zachodnie kraje przejęte przez islam + wszystkie kraje Kalifatu). Jeżeli ta zaraza zdąży się rozprzestrzenić na Włochy, Hiszpanie Portugalie to będziemy otoczeni Krajami Islamskimi. Dodam że III wojna jeżeli wybuchnie w takich okolicznościach rozejdzie się nie tylko na europe ale także na Daleki wschód.

PS1 Mój kumpel pojechał do angli do roboty zgadnijcie na jaką religie przeszedł ? Łatwo się domyślić :roll:

PS2 Jeżeli korwin i cała prawica, która wejdzie do Europarlamentu jej nie rozjebie to zostanie ona rozj***na przez Islam a my zostaniemy znowu zmuszeni walczyć u boku lub wraz z Rosją przeciw Arabskiej zarazie, inaczej Grozi nam kolejny rozbiór nie tylko Polski a reszty pańśtw ocalałych.

PS3 W moim przekonaniu powinniśmy zacząć dogadywać się nie z Zachodem ani Wschodem ale iść na Połdnie, kraje bliższe nam mentalnie!

Fragless

2014-05-30, 03:19
Najlepszym sposobem na wytępienie tych pasożytów z europy jest użycie ich własnej broni. Np. w arabii saudyjskiej (celowo z małej) jak złapią chrześcijanina modlącego się czy noszącego jakiekolwiek symbole religijne jak np. różaniec to do puchy lub lincz. Wystarczyłoby zmienić kilka praw tak jak to chciała zrobić jedna z partii w Wielkiej Brytanii, a mianowicie NBP (National British Party). Zakazać noszenia szmat na głowie i jakaś część tego robactwa zmyłaby się do swojego brudolandu. Ja bym osobiście dorzucił zakaz publicznego modlenia się i parę innych rzeczy i tak jak się pojawili tak by zniknęli. Japonia też działa właśnie w ten sposób. Ciapaty nie może posiadać mieszkania na stałe, własnej firmy i urywać się z pracy bo ma święto. Po prostu zabrali muslimom wszystko co mogłoby ich tam trzymać na stałe i za to propsy.

Dodam też, że szmatogłowi mają bardzo prosty program "inwazji". Przyjechać do obcego kraju, napie**olić dziesiątki dzieci, doić dzięki nim socjale i dorobić się luksusu. Następnie namnożyć jeszcze kilka bachorów i czekać, aż dzieci zrobią to samo - najlepiej jak najszybciej czyli w wieku 16-20 lat. Potem już tylko proces zrzeszania hołoty muzułmańskiej, narzucanie swoich praw i ogólne sianie rozpie**olu. Najlepsze jest też to, że jak w Anglii wspomni się o imigrantach ciągnących socjal to zaraz na myśl przychodzą Polacy. Polak na wyspach zarabia uczciwie i ma przeważnie max dwójkę dzieci. Nie narzuca nikomu swoich praw i pokornie zapie**ala. Owszem zdarzy się, że coś buchnie czy narozrabia bo tak już nawet mamy w stereotypie, ale angole nie lepsi agenci. Zresztą jako europejczycy i członkowie NATO (podczas II WŚ też im nasi lotnicy dupe nie raz ratowali) mamy większe prawo przebywać w UK niż tacy hindusi czy muzułmanie. Władze państw "zainfekowanych" doskonale wiedzą, ze przez ostatnie parę lat muzułmanie utworzyli bardzo znaczące i agresywne społeczeństwo, więc po prostu srają pod siebie ze strachu, że jakimiś zmianami mogą rozpocząć wojnę, a że ciapaki nie boją się mordować chrześcijan w biały dzień i fanatycznie oddawać życie za religie to jeszcze ten strach potęguje.

Tutaj nie ma co czekać na prawicę w europarlamencie. To już jest na takim etapie, że trzeba z tym walczyć samemu bo za 15 lub 20 lat będą nam upie**alać głowy nożami.

arkosek07

2014-05-30, 11:27
Ja powiem tylko tyle jeszcze kilka , kilkanaście lat i we Francji będzie jak w Syrii, Egipcie.
Chyba że coś się zmieni ale to i tak będzie za późno za dużo ich naściągali ;)