18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Islam to choroba, którą będzie się leczyć ?

Nejm • 2013-06-10, 13:11
Islamski fundamentalizm może zostać zaliczony do chorób psychicznych. Tak uważają naukowcy z Oxfordu. Według ich słów w niedalekiej przyszłości neurobiolodzy zaczną leczyć muzułmanów podzielających skrajne poglądy jako ludzi z zaburzeniami psychicznymi ( poprzez lobotomię?? – uwaga ndie.pl ) – jak podaje The Times.


Pracownica Uniwersytetu w Oxfordzie Caitlyn Taylor oznajmiła, że naukowcy już opracowują naukową metodę leczenie islamskiego fanatyzmu. Według jej słów, religijne poglądy niektórych ludzi wymagają medycznej interwencji. – podaje Russia Today.


„To, co dla jednego człowieka wydaje się normalnym, dla innego może być niedopuszczalnym. Ludzi z tymi lub innymi przekonaniami można wyleczyć, choć brzmi to zaskakująco. Na przykład jeśli człowiek zaczął podzielać radykalne poglądy wskutek wpływu jakiegokolwiek kultu, możemy zrobić tak, by przestał postrzegać to jako swój osobisty wybór i potem przystąpić do jego leczenia. Niewątpliwie pewne przekonania negatywnie wpływają na nasze społeczeństwo.” – powiedziała Taylor.

Dodała także, że mowa jest nie tylko o skrajnych poglądach niektórych wyznawców islamu, ale i przejawów agresji w domu: „To tyczy się także innych destruktywnych przekonań np. że bicie dzieci jest normalne. Podobne wzorce ludzkich zachowań przynoszą wiele szkody, ale dotychczas nie zostały uznane za zaburzenia psychiczne.”

Oprócz tego Taylor uważa, że w niedalekiej przyszłości neurobiolodzy będą mogli także kontrolować ludzki umysł i odczytywać widzenia senne.



Illuminati, obcy, wielkie korporacje, islam - czego jeszcze żądać od życia ?! :krejzi:

źródło: ndie.pl

longlong7

2013-06-10, 13:16
ja myślę że taka terapia lewatywą pomoże... na wszystko pomaga

dagins

2013-06-10, 13:18
... A koszt leczenia pojedynczego muslima będzie kosztować podatników 10000 euro.

mare30ks

2013-06-10, 13:21
lekarstwo wynaleziono juz dawno temu :)
tanio, szybko i przede wszystkim skutecznie