18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Islam jest przecież pokojowy...

krakenoo • 2013-11-16, 20:36
Śledząc tą śmieszną do płaczu sytuacje polityki protolerancyjnej krajów europy zachodniej namnożyło się przypadków ciapatyzmu i u nas w kraju. Mianowicie chciał bym opowiedzieć pewną sytuacje otóż : wychodząc na impreze coraz częsciej zdarza sie że spotykam tam jakiegoś ciapaka... A że naj***ny chętnie wymieniam swoje argumenty na temat tejże polityki i ostatnio wdałem sie w dyskusje z hiszpanem(tak twierdził) na tenże temat. Gdy zapytałem o jego religie stwierdził że jest ateistą lecz gdy zacząłem swoją krytyke islamu nagle zaczął go bronić stwierdzając iż jest ciapakiem a jego religia jest pokojowa i to inne wyznania są nienormalne... Bardzo sie wk***iłem na tak nagłą zmiane postawy religinej, pytając czemu sie z tym krył stwierdził że dla zabawy. Po parominutowej paplaninie pijackiej zapytałem czemu islam jest tak agresywną religią i nie potrafi sie dostosować do warunków i kultury panującej w miejscu gdzie przebywają, stwierdził że sie bronią przed agresją chrześcijan i ateistów (że k***a co ?). Odpowiedziałem że jakos dokumentów filmowych gdzie z wyzej podanych grup ucinają komuś głowe albo inne częsci ciała nie widziałem a ciapaków owszem. Nic nie odpowiedział, ale gdy dodałem że powinni ciapaków zamknąc w ich krajach ojczystych zaj***ć wielki mur chiński 2 i wyj***ć pare kilkuset kilogramowych lekarstw atomowych chyba sie przeraził albo obraził (w h*j mi smutno z tego powodu) i z imprezy znikną :-|

tak musiałem sie wyżalić, nie podoba sie to :idzwch*j: i wiecie co z tym zrobić.

ps. mam wrażenie ze IV wojna światowa będzie na tle religijnym..

tabaraba

2013-11-16, 20:40
poszedł budować bombę

Bezem

2013-11-16, 22:55
A co z III Wojną Światową? Coś mnie ominęło?

wudun

2013-11-17, 01:09
Wszystko fajnie tylko nie rozumiem jednego. Po co z nim gadałeś zamiast od razu wyj***ć lufę w pysk i wepchnąć wieś maka do pyska?

Gifowy

2013-11-17, 04:53
Też mam takie wrażenie, każdy kto myśli racjonalnie i śledzi wydarzenia zakłada taką opcję.
;)

10...........00

2013-11-17, 10:04
Jazda z ciapakami :D

DisLike

2013-11-17, 13:23
IV Wojna Światowa będzie na kije i kamienie :hitler:

Valkiria_

2013-11-17, 16:30
Jak słyszę słowo "islam", mam ochotę wziąć maczetę* i zabijać.

*jestem z Krakowa

Fuzionek

2013-11-18, 02:28
@up

Lepiej weź nóż i zrób nam kanapki a potem loda

Dh...........ar

2013-11-18, 02:38
Gdyby socjal był u nas taki, jak jest na zachodnie europy to już u nas byłoby ich pełno, a nasze kochane polki przyjęły ich z otwartymi nogami.

cinu314

2013-11-18, 02:46
gdyby był u nas socjal taki jak na zachodzie to średnio jeden na dwóch łysch wojowników narodowych( i tu się z nimi zgodzę) miał by co napie**alać i chwała mu za to (tak leciał bym z kijem razem z nim) !

Ol...........up

2013-11-18, 03:55
@cinu314 no genialne, faktycznie tylko stereotypowy "łysy" mógł wpaść na coś takiego. Na Polskę już dawno przyszła kolej i muzułmanów jest coraz więcej. Śmieszy mnie postawa kogoś kto twierdzi, że będzie ich tłukł. Człowieku szczerze? Przeciętny muzułmanin jest w stanie zginąć za własną religię. Na pewno przestraszy się ciebie i twoich "ziomów" z kijami.

Poza tym zrozumcie wreszcie, że to nie muzułmanie są problemem, a Bruskela. Oni są jedynie skutkiem chorej poprawności politycznej i upadku naszej cywilizacji.

Riva

2013-11-18, 06:31
MrFrey

Mów tylko za te Polki, które znasz bo na pewno nie wszystkie dziewczyny by zrobiły to co napisałeś

pietreksz

2013-11-18, 07:10
krakenoo napisał/a:

... i z imprezy znikną :-| ...



Że co zrobił?!
Jakaś qrwa plaga z tym analfabetyzmem...
:homer:

qivis

2013-11-18, 08:23
MrFrey napisał/a:

Gdyby socjal był u nas taki, jak jest na zachodnie europy to już u nas byłoby ich pełno, a nasze kochane polki przyjęły ich z otwartymi nogami.



Chyba Twoje Polki.