18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

traf

2018-06-07, 10:53
dobra propaganda to połowa sukcesu,obserwuje to u nas od 89 roku przy kazdej zmianie rządu :)

PersivalusPerwersalus

2018-06-07, 11:05
myślicie że byli by na tyle sprytni ? mi się wydaje że w ich głowach istnieje tylko srallah aksbar a potem JEB !!! chyba że mają speca od pijaru :D

krzyks_10.0

2018-06-07, 11:25
traf
"dobra propaganda to połowa sukcesu,obserwuje to u nas od 89 roku przy kazdej zmianie rządu"

Od 89 roku to rządzą w kółko ci sami, tylko się stołkami zmieniają i zmieniają nazwy partii.

Gymnorhinus

2018-06-07, 12:16
Coś mi się wydaje, że oni sami nie wiedzą czy to ktoś od nich czy nie :amused:

nowynick

2018-06-07, 13:04
:roll:

ale tak na logikę, ISIS ma gdzieś swój sztab (istnieją nawet realne przesłanki, że u nas w Polsce), wystarczyło by sprawdzić z kim kontaktowali się zamachowcy przed akcją, do której ISIS się przyznało. W przypadku dwóch/trzech ataków i tym samym miejscem kontaktowym już bez pierdzielenia się zbytnio zrobić wjazd wozami opancerzonymi i ISIS zostaje bez dowództwa. Zbyt proste żeby wywiad na to nie wpadł, toteż ch*j cały a nie te akcje są sterowane odgórnie. To po prostu banda oszołomów nakręcanych przez imamów.

mrPine

2018-06-07, 14:08
Kazdy z was moze stac sie zolnierzem islamu. wystarczy ze oswiadczy iz jego religia jest islam, odpie**oli cos grubego i poinformuje o tym swiat. islam to nie usystematyzowana struktura wojskowa, tylko doktryna społeczno-religijna której celem z założenia jest podporządkowanie sobie świata niewiernych za pośrednictwem świętej wojny-dżihadu.

Niektórzy zwrócą uwagę że są też pokojowi muzułmanie, to fakt, są ludy od pokolen wyznające w europie (nawet w Polsce) islam i nigdy nie sprawiały kłopotów.

Mimo wszystko nalezy pamietac ze konflikt pomiędzy sunnitami a szyitami jest niezwykle zaostrzony, na co dzień powoduje śmierć wielu ludzi, wyznawców tej samej religii – Islamu. O co tak zawzięcie między sobą walczą? O panowanie w szybko rozprzestrzeniającym się (często za pomocą siły) świecie muzułmańskim. Ot religia pokoju.

jackalski

2018-06-07, 14:52
Oczywiście, że tak jest.
Kiedyś terroryści wysyłali informację do władz i mediów, przyznając się do zamachów _PRZED_ ich popełnieniem.

"Ale przecież można było ich powstrzymać" krzyknie ktoś… cóż. Informacja była zaszyfrowana, a klucz był przesyłany _po_ zamachu.
W ten sposób unikali prowokacji, 'black flag' i tym podobnego tatałajstwa.

Dzisiaj wystarczyłoby wysłać tweeta kilka minut, albo nawet sekund przed zamachem…

FanatiCS

2018-06-07, 23:47
Najpierw trzeba sie zastanowić czym jest to całe ISIS i komu najbardziej opłacaja się te wszystkie zamachy i ogólnie straszenie społeczeństwa. Wiadomo że strach jest najsilniejszą emocją. Nas straszą rosją, w rosji straszą NATO a na zachodzie europy i rosją i ISIS. Ważne żeby stado baranów czyli wyborcy w strachu zgodzili się na kontrolę i wydali pierdyliardy na zbrojenia. Jak ktoś nie wierzy w słuszność takiego rozumowania to przypominam że druga wojna światowa nie była przez Hitlera tylko przez stado baranów które zamiast żyć w pokoju dało się wciągnąć w wojnę. Tak samo pisiorki będą nam wmawiać że trzeba się zbroić bo rosja napada a u ruskich że nato napada a pewein naród który przejął dawno temu amerykę i nie tylko zaciera ręce bo wszyscy się tłuką ale nikt nie zna prawdziwego wroga.

mrPine

2018-06-08, 04:24
@up
to żeś się trochę pogubił. IIWŚ wybuchła bo niemcy byli wk***ieni biedą po kontrybucjach nałozonych na nich po pierwszej wojnie swiatowej, wiec hitler znalazl kozla ofiarnego w postaci zydow i skutecznie wpajal niemcom ich zajebistosc, ze sa pie**olona rasa panow a inni to podludzie zyjacy by im sluzyc (o ironio w podobny sposob mysla o sobie tez zydzi i ogolnie ludzie z wyj***nym w kosmos ego ktorym sie od wladzy i pieniedzy w dupie przewraca). no i uwierzyli ze maja silnego wodza ktory wyciagnie udreczony narod z niedoli. i wyciagnal.

a obecna sytuacja w europie to jest poklosie dzialan USA czyt. zdestabilizowania bliskiego wschodu w celu wywlaszczenia ich z ropy. jak sie sytuacja rozwinie nie wiadomo, ale niezaleznie od scenariusza zawsze znajdzie sie ktos kto bedzie chcial ja wykorzystac

nowynick

2018-06-08, 08:38
:roll:

akurat jak się rozwinie to pewnie niektórzy już dawno wiedzą, ale rabin kazał siedzieć cicho ;)

Ja obstawiam: wojna w Iranie, ponowna stabilizacja sytuacji Afganistanie, podtrzymywanie konfliktu w Syrii, Iraku i Jemenie jeszcze kilka lat aż infrastruktura tam będzie w totalnej rozsypce-> droga Ameryko wesprzyj nas -> spoko, ale kupujemy wasze obszary naftowe

Nejm

2018-06-08, 12:05
Serio to az takie odkrycie, ze az na glowna trafilo? Ja pie**ole :facepalm:

aargh

2018-06-08, 13:46
z cnn

parolpl

2018-06-08, 15:32
Państwo islamskie może być w pewnym stopniu winne. Nie szukałem, więc nie wiem, ale od jakiegoś czasu krążą "szkolenia" jak zostać samotnym wilkiem (zapewne nie tylko Państwo wydaje takie "broszurki"). Mógł być także przeszkolony gdzie w Afryce/Azji i musiał skądś wziąć broń. Oczywiście mogli mieć zerowy wkład i po prostu podpisują sobie. Wszystko jest do sprawdzenia.

mrPine

2018-06-08, 15:40
@nowynick

do tej pory szyby naftowe będą suche, dupokracja zainstalowana a izrael potęgą regionu