18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Irole dostają bęcki w autobusie

GeorgeHarvey1 • 2024-03-01, 23:46



Od przyjezdnych naukowców

Nome

2024-03-02, 00:15
jak zasłużył to dostał

Zarejestruj

2024-03-02, 05:29
i dobrze, ja czekam jak to wszystko pie**olnie.

żmij

2024-03-02, 09:32
Ciekawe, lekarze to czy inżynierowie?
Astro-k***a-fizycy?

dgfdfg

2024-03-02, 09:48
żmij napisał/a:

Ciekawe, lekarze to czy inżynierowie?
Astro-k***a-fizycy?



U nich każdy jest lekarzem, fizykiem jądrowym i astroanutą jednocześnie

metyoo

2024-03-02, 10:08
inżynierowie w irlandii? poj***ło was? przecież ta zaraza tam już z obywatelstwem chodzi!
poza tym te młode brytyjsko-irlandzkie sk***ysynki najpewniej słusznie obskoczyli wpie**ol, wiedząc jak się zachowują na ulicach i autobusach....

skywalker75

2024-03-02, 10:33
metyoo napisał/a:

inżynierowie w irlandii? poj***ło was? przecież ta zaraza tam już z obywatelstwem chodzi!
poza tym te młode brytyjsko-irlandzkie sk***ysynki najpewniej słusznie obskoczyli wpie**ol, wiedząc jak się zachowują na ulicach i autobusach....


Ale ze co? Po uzyskaniu obywatelstwa tracą tytuł inżyniera?


:lol:

killua

2024-03-02, 11:30
dzwine kierowca jakby wspiera bijących wiec moze dostali zazluzony wpierdo.

smc

2024-03-02, 11:52
Idea Hooligans poszła się j***ć...

kawior2007

2024-03-02, 12:28
Jakieś chłopaczki po 18 lat

TwójCzarnyPan

2024-03-02, 13:13
Domyślam się, że wpie**ol był słuszny. Bywam często w Irlandii i pełno tam rozpuszczonych gówniarzy, którzy lubią robić dym i dopie**alać się do przypadkowych ludzi, niekoniecznie kolorowych. W grupie czują się silni. Kiedyś takie patusy pochodziły z socjalnych osiedli, gdzie od pokoleń żyje się na zasiłku. Ale ostatnio i ci z lepszych rodzin robią to samo. Skutek bezstresowego wychowania.
Na szczęście, imigranci nie mają oporów żeby im wpie**olić, bo Irol to by tylko stał i pie**olił coś o złych manierach.

vodka81

2024-03-02, 13:33
TwójCzarnyPan napisał/a:

Domyślam się, że wpie**ol był słuszny. Bywam często w Irlandii i pełno tam rozpuszczonych gówniarzy, którzy lubią robić dym i dopie**alać się do przypadkowych ludzi, niekoniecznie kolorowych. W grupie czują się silni. Kiedyś takie patusy pochodziły z socjalnych osiedli, gdzie od pokoleń żyje się na zasiłku. Ale ostatnio i ci z lepszych rodzin robią to samo. Skutek bezstresowego wychowania.
Na szczęście, imigranci nie mają oporów żeby im wpie**olić, bo Irol to by tylko stał i pie**olił coś o złych manierach.



to dokładnie tak jak i u nas :D

Spar1988

2024-03-03, 22:40
ludzie w uk mieszkałem ale laska w irlandii , ch*j przeprowadziłem się. k***a anglicy są zj***ni ale ci irlandczycy z południa to normalnie jeszcze większe wieśniaki , plują na angoli a k***a rozmawiają po angielsku , chyba 20 czy tam 30% irlandczyków zna irlandzki. Kmioty jak ch*j, chodzą te p*zdy grupami i w smrodzie siła, złodzieje jak ch*j ale to po ryju widać że z jednego ojca pół narodu złodziejskiego , p*zdy też w większości brzydkie a te co zostały to tapeta ratuje, też wyglądają jakby ojciec r*chał wszystkie córki , takie podobne. Przeklinam dzień w którym tu trafiłem , ale za 12 tyg wypie**alam na wakacje i moja jeszcze nie wie że wróci tu sama albo miejsce zamieszkania zmieni.